Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

DK9 między Ostrowcem Świętokrzyskim a Radomiem. Przed chwilą staliśmy 2 godziny przez ciężarówki na górkach, a po przejechaniu kolejnych 5 km stoimy już z godzinę bo patelnia stanęła w poprzek drogi w lesie. Lepiej zostać w domu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej na forum zegarków typu PrawieJust :D Fajny, tylko indeksy trochę zbyt bling-bling  :P

 

Co Ty gadaszzzz :D Jeszcze sygnet z nibydiamentem i lans na dzielni ;) A na poważnie to chodziło za mną coś podobnego od jakiegoś czasu. Trafił się taki za myślę fajną kwotę to przytuliłem. Były pewne obiekcje co do indeksów, ale nie żałuję. Mam jeszcze jeden na oku już z "normalnymi".  Zaczynam się skłaniać ku kupnie :)

 

A do mnie leci podobny ale nieco inne indeksy :)

 

Te Seiko z niebieską tarczą (chyba coś gdzieś wspomniałeś) czy coś innego i jednak Orient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te Seiko z niebieską tarczą (chyba coś gdzieś wspomniałeś) czy coś innego i jednak Orient?

Seiko może kto inny z forum przygarnie ;) ja ograniczyłem się do jednego i jednak orient sev0j006dh, czyli chyba to samo co u Ciebie ale inne indeksy. Też masz zakrecaną koronkę i wr100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si senor. Najbardziej rozbawiło mnie to, że bransoleta ma pelne ogniwa- łącznie ze środkowymi nie tak jak w SKX, aleee endlinki już z blaszki. Jakiś pijany Japończyk musiał podjąć taką decyzję :) A ten z niebieską tarczą to dokładnie ten sam o którym pisałem @dodge66. Na eBay kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

...........świetny zestaw!

 

 

...........dziś tak/ fota z archiwum

14b6f351f7f4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W drodze do Chorzowa...

post-34987-0-09760500-1521272911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Chorzowa...

O Jeżu, a po co ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O Jeżu, a po co ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Popracować... Do tego jakiś poważny wypadek pod Radomskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracować... Do tego jakiś poważny wypadek pod Radomskiem...

Zapowiedz się następnym razem to pokaże Ci, gdzie zjeść śląski obiad i przy okazji porównamy swiss made z wersją na Miyocie

 

Tymczasem:

post-97650-1521278536,9847_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafi87 dzięki, już ponad rok jest ze mną i nie zanosi się na to, aby szybko się znudził :)

Automatyczny Speedmaster nie jest często spotykany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.