Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Świetne zdjęcia! :)

 

Dzięki! :) Ogarniam drugi aparat Fuji, ale tylko z manualnymi szkłami, bo na systemowy mnie nie stać :D

 

 

I ja się dołączam do życzeń dla Marcinów bo to fajne chłopaki są! Wszystkiego dobrego koledzy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Extra! Filipa?  ;) 

 

Tak :)

 

Dziękuję wszystkim za życzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Helson Shark Diver

Helsony są fajne. Pasek pewnie ciekawie pachnie?

Trzeba się niestety trochę pouczyć w wolnym czasie. e11ecf75dd85fe93d157fa8355c9c2c0.jpg

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helsony są fajne. Pasek pewnie ciekawie pachnie?

 

Zegarek ma 4 lata więc pewnie się wypachniał bo nic nie czuję ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helsony są fajne. Pasek pewnie ciekawie pachnie?

Trzeba się niestety trochę pouczyć w wolnym czasie.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

No nie mogę się napatrzeć na tego Zenith’a. Świetny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem w prezencie... ponosić :)

 

Dziękuję za życzenia i Tobie również jeśli dziś obchodzisz :)

A jakże :) Dzięki.

Wszystkiego najlepszego chłopaki

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No nie mogę się napatrzeć na tego Zenith’a. Świetny jest.

Mam to samo, ale dawkuję sobie przyjemność nosząc w ciągu dnia inne zegarki (muszę je nakręcić). Ten zakładam wieczorem, na noc. Bardzo niedoceniana manufaktura. Panerai na przykład mógłby jej buty czyścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale dawkuję sobie przyjemność nosząc w ciągu dnia inne zegarki (muszę je nakręcić). Ten zakładam wieczorem, na noc. Bardzo niedoceniana manufaktura. Panerai na przykład mógłby jej buty czyścić...

Ja akurat złego słowa na Panerai nie powiem, bo to moje największe zegarkowe zauroczenie, ale Zenith jest bardzo wysoko na mojej liście topowych manufaktur. Sam nie posiadam, ale Tacie na 50tkę sprawiliśmy starego Zenith’a, właśnie dlatego, że to taka nieoklepana marka. dd26200dffaf8b81832117a30d678ae6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja akurat złego słowa na Panerai nie powiem, bo to moje największe zegarkowe zauroczenie, ale Zenith jest bardzo wysoko na mojej liście topowych manufaktur. Sam nie posiadam, ale Tacie na 50tkę sprawiliśmy starego Zenith’a, właśnie dlatego, że to taka nieoklepana marka. 

Świetny, choć mnie osobiście brakowałoby centralnej, płynącej sekundy (ale za to jest złoto). Co do Panerai to był tylko przykład, bo również lubię te zegarki (i posiadam). Jednak biorąc pod uwagę jakość wykonania, te dwie manufaktury dzieli przepaść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

CEoDr7G.jpg

Wszystkiego najlepszego chłopaki

Dzięki Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Helsony są fajne. Pasek pewnie ciekawie pachnie?

Trzeba się niestety trochę pouczyć w wolnym czasie.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

 

Ten zegarek jest stworzony do bransolety. Nie jestem pewien czy jakikolwiek pasek sprosta jego wymaganiom i będzie pasował.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ten zegarek jest stworzony do bransolety. Nie jestem pewien czy jakikolwiek pasek sprosta jego wymaganiom i będzie pasował.

Niekoniecznie. Są też wersje z paskami. Ale zauważyłem coś ciekawego. Zarówno paski jak i bransoleta mają adaptory przy kopercie - to właśnie te łaskie wystające płaszczyzny pomiędzy uszami. Można je zdemontować i założyć zwykły pasek na teleskopach. Nie mam jednak odwagi demontować bransolety, bo wszystko jest spasowane na setne części milimetra i boję się że nie złożę tego z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Są też wersje z paskami. Ale zauważyłem coś ciekawego. Zarówno paski jak i bransoleta mają adaptory przy kopercie - to właśnie te łaskie wystające płaszczyzny pomiędzy uszami. Można je zdemontować i założyć zwykły pasek na teleskopach. Nie mam jednak odwagi demontować bransolety, bo wszystko jest spasowane na setne części milimetra i boję się że nie złożę tego z powrotem.

Technicznie zapewne się da to zrobić, ale ja pisałem o własnych subiektywnych odczuciach, że temu zegarkowi właśnie taka bransoleta bardzo dobrze pasuje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Technicznie zapewne się da to zrobić, ale ja pisałem o własnych subiektywnych odczuciach, że temu zegarkowi właśnie taka bransoleta bardzo dobrze pasuje.

Wiem co miałeś na myśli. Czuje to samo. Dlatego właśnie jest na bransolecie Nie mogłem się jednak powstrzymać od własnego komentarza, bo ten zegarek ciągle mnie zaskakuje. Poza tym ciekawi mnie jak wygląda koperta pod tą maskownicą.

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentymentalny Vintage

post-74783-0-67623200-1542011736_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.