Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej

Niby ten sam zegarek co 2 godziny wcześniej ale tak naprawdę sensualnie zupełnie inny albowiem skróciłem bransoletę. Całkiem nowa jakość

2fcfd57a949915bda4fd3ec7018a8ebc.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Nie Twój zegarek :) . Tylko mój komentarz nie miał sensu, więc usunąłem. A zegarek jak najbardziej OK. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Niby ten sam zegarek co 2 godziny wcześniej ale tak naprawdę sensualnie zupełnie inny albowiem skróciłem bransoletę. Całkiem nowa jakość emoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mocno pro-kwarc się zrobiłeś ale się nie dziwię, zarówno GS jak i Chronomaster to REWELACYJNE zegarki. Wagowo Maryną równoważysz na pewno 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałem ochotę założyć taki zegarek
IMG_1604.thumb.JPG.3a8833239f7643eac011684c5302557a.JPG
Zegarek super, ale odnoszę wrażenie w tym ujęciu, że przyduży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej
Godzinę temu, cordi7 napisał(-a):


Mocno pro-kwarc się zrobiłeś ale się nie dziwię, zarówno GS jak i Chronomaster to REWELACYJNE zegarki. Wagowo Maryną równoważysz na pewno 🤣

 

Z tymi HAQ jest pewien problem, one mogą być zabójcze dla naszego hobby. Jakość wykonania, precyzja chodu, uniwersalna wielkość, de facto mogę opchnąć Pamelę Marynę i dziadkowego Seamastera a moje potrzeby zegarkowe, wynikające ze stylu życia, i tak będą zaspokojone w niemal 100 %, tylko niedosyt jakiś taki niedookreślony zostanie 🤔. Kiedyś już czyniłem Ci gorzkie uwagi 😉 że za "wkwarcowienie" mnie, w znaczącym stopniu, to Ty ponosisz odpowiedzialność 😜. Na serio zaś nosi mnie, od lipca, by sprzedać Chronomastera, motam się, wystawiam ogłoszenia za chwilę je kasuję. Przypuszczam, że od ostatniej niedzieli, zdanie w tej kwestii zmieniłem kilkanaście razy 🤯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nocny duch napisał(-a):

Retrosport z Wrocławia

A7611EE4-2F18-488B-AE21-AA6B10E30C52.jpeg

Jak się na nim odczytuje czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak się na nim odczytuje czas?

nie odczytuje, on ma ładnie wyglądać, a czas to masz Kolego w telefonie :) :) hahaha :) 

a poważnie to również nie mam pojęcia i jestem ciekawy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.