Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej

Trochę zakręcony dzień i pełny zegarków. Rano GS i skracanie bransolety. Potem przyszło mi do głowy, że to prawdopodobnie ostatni ciepły dzień lata, więc urlop na żądanie i moto. Po powrocie do domu PAM no bo to EDC, także trzeba było. Teraz zaś zabieram Niemkę do teatru ed709f1567cc538b4c00230d0b6d4ec2.jpg

Miłego wieczoru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Miszkolc napisał(-a):

Zegarek super, ale odnoszę wrażenie w tym ujęciu, że przyduży emoji6.png

 Koperta średnica 38mm, ale grubość 11mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

20210915_164459.jpg

Takiego Tissota bym chciał. :) 

12 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Trochę zakręcony dzień i pełny zegarków. Rano GS i skracanie bransolety. Potem przyszło mi do głowy, że to prawdopodobnie ostatni ciepły dzień lata, więc urlop na żądanie emoji846.png i moto. Po powrocie do domu PAM no bo to EDC, także trzeba było. Teraz zaś zabieram Niemkę do teatru emoji41.pnged709f1567cc538b4c00230d0b6d4ec2.jpg

Miłego wieczoru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żebyś tylko za daleko nie odleciał. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Louis Cypher napisał(-a):


Fajny pindol 😄

 

Taki nie za duży, nie za mały - w sam raz na tarczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gszydlowsky napisał(-a):

Polecam , bardzo fajny zegarek 🙂

Jak Tissot to tylko z takim napisem na tarczy jak Twój, tylko ja mam problem i ciągle jakąś fajną drobnicę kupuję. Właśnie skusiłem się na Timexa: 

 

 

7174Xh7q91L._AC_UX522_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

218497657_4185455648239795_4104588785035619539_n.jpg.956fd5a60d4b567fb2db970a83bc31b7.jpg

Świetny pomysł z tą datą zamiast indeksu.

Gdyby jeszcze liczba daty była ułożona jak indeks godziny 5 to byłoby rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Christo napisał(-a):

Świetny pomysł z tą datą zamiast indeksu.

Gdyby jeszcze liczba daty była ułożona jak indeks godziny 5 to byłoby rewelacyjnie!

Musi tak być, bo przy aktualnym poziomie edukacji, mogliby się spotkać z reklamacjami, że nie ma 30 godziny albo jakoś tak ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha, aż tak dobrze nie mam, bo ja jestem szefem ale podsunąłeś mi pomysł, jak załatwiać temat premii z moimi pracownikami. Kupię kilka tanich Casio, rozrzucę i niech szukają wiatru w polu
A tak na poważnie, to premia w formie zegarka jak dla mnie petarda Ciekawa alternatywa dla innych benefitów.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

A tak na poważnie, to premia w formie zegarka jak dla mnie petardaemoji106.png Ciekawa alternatywa dla innych benefitów.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Dla mnie tak, dla Ciebie też, ale czy dla wszystkich?🧐 mam np. pracownika, który nie nosi w ogóle zegarka. Kiedyś chcąc mieć z szefem wspólne hobby, poprosił mnie o znalezienie mu fajnego zegarka Błonie. No i takowy znalazłem. Tylko, że zapomniałem mu powiedzieć, że nie jest to G Shock i rozwalił fajny, oryginalny zegarek po ok. tygodniu🤬 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Dla mnie tak, dla Ciebie też, ale czy dla wszystkich?🧐 mam np. pracownika, który nie nosi w ogóle zegarka. Kiedyś chcąc mieć z szefem wspólne hobby, poprosił mnie o znalezienie mu fajnego zegarka Błonie. No i takowy znalazłem. Tylko, że zapomniałem mu powiedzieć, że nie jest to G Shock i rozwalił fajny, oryginalny zegarek po ok. tygodniu🤬 

To pozostaje się na G-Shockach skupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.