Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Kwarce użytkownika ~sergserg - klasa sama w sobie moim zdaniem :)

 

A MarineMaster, to nawet nie będę pisał, bo nie znajduję słów odpowiednich :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Zenka kupiłem już jakiś czas temu, ale dzisiaj pierwszy raz wskoczył na łapkę (podziękowania dla Kaido2 :lol:)

Na razie jeszcze nie jest jak ma być, ale cały czas szukam wałka żeby wymienić bo ten się ułamał i Marcin dosztukował mi chwilowo koronkę z dłuższą szyjką :)

 

U mnie cały dzień upał :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest ten Zenith. U mnie też gorąco i bezdeszczowo, a niby niedaleko Lublina :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Tego Zenka miałem w rękach i muszę przyznać iż to kawał solidnej i porządnej maszyny.śzkoda że jakiś mistrzunio w nim wcześniej nawywijał jakimś klejem lub innym syntetykiem stąd też nie dorobilem do niego nowego klucza, ponieważ starego nie dało się wyjąć.óczywiście można kombinować lecz sztukowanie czy kombinatorstwo w tego typu zegarku? Nie no jak dla mnie nie tędy droga.Oby zegarek dobrze sie nosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po 17 już tak:

tndsc04989.jpg

Krystian gratuluje. Ten Zenek jest na prawdę świetny. Bardzo mi się podoba :lol:

post-21604-0-04232300-1331850899.jpg

post-21604-0-21214700-1331851410.jpg


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-32649-0-81290700-1331850901.jpg

post-32649-0-43476000-1331850900.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na górze Spirit, na dole Brightz, u mnie Prospex :lol:

 

IMGP8173b.jpg

IMGP8174b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sergserg, dla mnie bomba, jaki to ref. z takim bezelem?


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sergserg, dla mnie bomba, jaki to ref. z takim bezelem?

 

Są dwa modele, SBDM007 w takiej kolorystyce jak wyżej i SBDM009 - cały w czerni (łącznie z bransoletą), zamiast żółtych elementów są czerwone (sekunda, indeksy itp.)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że "radiowce" zdominowały stronę :lol: wszystkie 3 fajne i coraz bardziej mi się podobają ale póki co bardziej "przemawiają" do mnie takie gdzie na tarczach dużo się dzieje :).

 

Swojego Q&Q nie pokażę bo niema czego :) zresztą i tak go nie noszę od prawie 2 miesięcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten ...

post-37860-0-84389500-1309329118_thumb.jpg

(przepraszam za jakość ale primo: komórką, secundo: światło :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że "radiowce" zdominowały stronę :lol: wszystkie 3 fajne i coraz bardziej mi się podobają ale póki co bardziej "przemawiają" do mnie takie gdzie na tarczach dużo się dzieje :).

 

Swojego Q&Q nie pokażę bo niema czego :) zresztą i tak go nie noszę od prawie 2 miesięcy .

 

Sergserg świetny Seiko.

Mój radiowec CASIO GS-1150-1AER na razie pobiera na parapecie kąpiel słoneczną ale popołudniu zagości na łapce bo idę do pracy . :)

Edytowane przez JANUSZ003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetore i Sirluke - pięęękne lotniki, sergserg - nie denerwuj ludzi kurka... :lol:

 

To ja klasyczniej, Hamilton X-wind na VJ7750:

 

post-26138-0-43786400-1331850944.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sergserg - nie denerwuj ludzi kurka... :)

 

Przecież moim celem jest tylko poszerzanie kultury zegarkowej :lol:

Ostatnie 3 foty i chowam zegara do pudełka :)

 

IMGP8175b.jpg

IMGP8177b.jpg

IMGP8178b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, piękny iwucek. Nie chcesz może sprzedać? :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze Michał, Ty doskonale wiesz jak jest :lol: ja z tych co tylko kupują nie sprzedają


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Przecież moim celem jest tylko poszerzanie kultury zegarkowej ;)

Ostatnie 3 foty i chowam zegara do pudełka :D

 

IMGP8175b.jpg

IMGP8177b.jpg

IMGP8178b.jpg

 

Czy w tych high-endowych kwarcach sekunda płynie jak w mechanikach? :)

Ten dekielek to jest ceramiczny?

Edytowane przez Ambasador

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.