Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to zły wybór. Zakrzywione "S" jest dla mnie najciekawszym elementem logo.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa zaanonsowała także nowe ceny dla zegarków (dużej ich części), które będą obowiązywały od 3 czerwca. No i niestety, nie są to obniżki...

Edytowane przez Kebayoran

"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali ciała jeśli chodzi o logo. Nowy napis zupełnie niczym się nie wyróżnia, jest całkiem zwyczajny i nudny.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wolałem stary.


"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE logo DUUUUUŻy minus - nie leży mi w ogóle! Niczym się teraz nie wyróżnia - zakrzywione "S" to było to !!! :]

Ceny - szkoda gadać...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że za nowe logo dostaną wiele słów krytyki na różnych forach. Na forum Stowy tak już się dzieje. Jeśli jeszcze zmniejszy się liczba zamówień, to da im to do myślenia. To logo zupełnie nie pasuje do wizerunku firmy, która odwołuje się do historii.

 

P.s.

Jest jeszcze taka możliwość, że Stowa słabo się ostatnio sprzedawała, było mniej zamówień. Jorg postanowił więc postraszyć nowym koszmarnym logo, co spowodowało, że ilość zamówień znacznie wzrosła, bo wszyscy chcą się załapać na egzemplarz ze starym logo ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie. Chybiony pomysł z nowym logo. Zakrzywione "s" było wiele, wiele lepsze :( Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na plus za dodanie logo graficznego. Jednak na minus, że nie jest to w takiej formie jak w historycznym logo gdzie znak markowy jest na górze, a pod spodem napis STOWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na plus za dodanie logo graficznego. Jednak na minus, że nie jest to w takiej formie jak w historycznym logo gdzie znak markowy jest na górze, a pod spodem napis STOWA.

 

Dokładnie sam znak graficzny jest imo bardzo fajny, ale pozbycie się charakterystycznego S sprawia że firma traci trochę ze swojego id.

 

Z drugiej strony fakt że zmiana zakorzenionego już w świadomości loga to bardzo trudna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmiana logo to bardzo trudna sprawa, ale czasem jest to potrzebne,

 

Z kolei niestety Orient uparcie nie zmienia swojego logo, które zdaniem wielu wygląda tandetnie i odpustowo - w pełni podzielam takie zdanie.

 

Przykładowo z motoryzacji takiemu Fiat'towi wyszło to na dobre (zmiana logo).

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z kolei niestety Orient uparcie nie zmienia swojego logo, które zdaniem wielu wygląda tandetnie i odpustowo - w pełni podzielam takie zdanie.

 

 

Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych, nie bądźmy Peweksami :)

 

Lewki to poważna sprawa, to nie jakies eSyfloresy ;)


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmiana logo to bardzo trudna sprawa, ale czasem jest to potrzebne,

 

Zmiana logo zawsze ma co najmniej jeden niepodważalny atut - zdetronizowane logo w końcu doczeka się statusu "historycznego" i będzie je można wykorzystać w nowej kampanii reklamowej jako np.: powrót go korzeni.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego zegarki ze starym logo będą miały większą wartość na rynku wtórnym.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze, mam Fliegera ohne Logo :-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dawno mnie tu nie było, bo z różnych powodów nie udał się planowany zakup. Ale teraz już mogę dołączyć do grona :)

Zmontowałem krótki filmik z moim Marine Original LE II (pasek nieoryginalny). Zapraszam:

Edytowane przez Demarca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik miód !

 

Dziś zamówiłem Stowe Marine czy to oznacza że jest duża szansa ze moja będzie miała to badziewiaste logo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik klasa!

 

Wyślij do Jorga może odkupi za jakaś Sto(ó)we(ę) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem Stowe Marine czy to oznacza że jest duża szansa ze moja będzie miała to badziewiaste logo ?

 

Oficjalna informacja na forum Stowy jest taka:

 

"The procedure will be like this:

1 - all ordered watches with the old Logo will be delivered with the old Logo

2 - if we show a watch in the shop with new Logo it is only possible to have it with the new one

3 - if you want to have the new Logo, you have to cancel your order and wait until the new model with the new Logo is available (Maybe this needs a long time - yet we can't say when it will be, also the movement we use and prices can change - it depends on the supplier situation.)"

 

W tym momencie na stronie sklepu Stowa Marine jest ze starym logo, czyli powinieneś dostać ze starym. Ewentualnie zawsze można do nich napisać i upewnić się.

Gratuluję dobrego wyboru :)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.