Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Posted (edited)

Poszukaj na mastersintime.pl , może będą mieli. Ja akurat od nich ściągnąłem ori do takiego zawodnika:

Dodatkowo wymienione szkło na szafir, bo hardlex już miał dość ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edited by Chorwat

14 minut temu, Chorwat napisał(-a):

Poszukaj na mastersintime.pl , może będą mieli. Ja akurat od nich ściągnąłem ori do takiego zawodnika:

Dodatkowo wymienione szkło na szafir, bo hardlex już miał dość ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Bardzo fajnie zrobiona wyszukiwarka pasków/bransolet na tej stronie :) ale ceny mają mocno zawyżone np. pasek do certiny mojej żony u nich kosztuje 230zl a jak zamawiałem w salonie gdzie kupiłem zegarek to zapłaciłem coś koło 160.  No i cena 760zl za bransoletę do alpinista trochę boli (liczyłem że będzie bliżej 500) 

To fakt, do Alpinista są drogie. Moja kosztowała akurat ok. 360zł, więc do zaakceptowania.

A pasek(co prawda razem z zapięciem) 572zł ......... To już jest odjazd, bo zapięcie jest moim zdaniem kiepskie(ostre krawędzie itd.) a pasek całkiem ładny ale nic szczególnego. 

31 minut temu, Chorwat napisał(-a):

To fakt, do Alpinista są drogie. Moja kosztowała akurat ok. 360zł, więc do zaakceptowania.

Na Aliexpressie bransoleta jubilee do Alpinista kosztuje około 60 USD, taniej chyba się nie znajdzie.

Przez jakis czas chodzil po glowie niebieski SRPD41J1 ale nie bylem do konca przekonany co do umiejscowienia daty lub moze czegos innego ale na szczescie przez przypadek znalazlem SRPD99J1 i byla to przyslowiowa milosc od pierwszego wejrzenia🤩

spacer.png

2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Na Aliexpressie bransoleta jubilee do Alpinista kosztuje około 60 USD, taniej chyba się nie znajdzie.

To akurat wiem, bo sam kupiłem i podawałem tu nawet do niej link ;)

Koledze akurat chodziło o ori bransę do Alpinista, która niestety swoje kosztuje...

Godzinę temu, Chorwat napisał(-a):

To akurat wiem, bo sam kupiłem i podawałem tu nawet do niej link ;)

Koledze akurat chodziło o ori bransę do Alpinista, która niestety swoje kosztuje...

Czasami wiadomość wraca jak bumerang.  :)

Posted (edited)

Moja Seiko-wa chluba na gumie zza wielkiego Muru. Jakość oryginalnego paska to znana czarna legenda, na jubilee szkoda mi kasy, więc znalazłem rozwiązanie - dedykowany dla Alpinista pasek gumowy z Chin za ok. 60 pln. Jego założenie, to było prawdziwe wyzwanie, jak to w profilowanych gumach, ale udało się i teraz może spokojnie czekać na metalowy "kajdan". 

oie_SrQ0o7Dsf3Hg.jpg

oie_hehqCP1Ql8PF.jpg

Edited by Paulus57

23 minuty temu, Noodles napisał(-a):

u mnie doszło już do tego etapu, że kulając się po zdjęciach nie rozróżniam czy to wersja bieda czy full a wczytywać mi się nie chce = więc kulam się dalej po stronce.

W dniu 29.04.2021 o 17:11, Kwiatek napisał(-a):

B39C63A5-6028-4027-817C-D0D219DD1155.thumb.jpeg.bdb5e195a710115cf067564175026a4a.jpeg

a co to, i jaka średnica koperty ??? ?  :) 

1d9a81731aa9b16dd90be6187144cebf.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lubię zegarki jak konie owies.