Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Recommended Posts

3 godziny temu, Paulus57 napisał:

(...) 

Jak masz opory, to może ten Ci się spodoba? Ja go mam na liście. 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001633682905.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.311b2e0emABhx5 

Tu nawet nieco inny odcień wskazówek i oznaczeń na bezelu i tarczy nie zaskoczy odmiennością, bo dominuje czarny. A czerń, to czerń. :)

H2447e51167104011999e0ec29cfbce90Y.jpg

Ale jak już go kupisz, to wrzuć - pls - fotkę z naturalnymi kolorami. Bo tak w ogóle, to widzi mi się. 

Ten garniturowiec to już nie. Jednego już mam, a że nie gustuje w garniturowcach i w garniturze chodzę od wielkiego dzwonu, to i wystarczy. Ale dzięki za podpowiedzi. 

Edited by Tytus de ZOO
bo tak

Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Tylko kolor tarczy, o ile dobrze widzę, nieco przygaszony?

Może troszkę stonowany względem bezela ale nie jest to problem dla mnie i dość często gości na nadgarstku. Jutro chyba dostarcza Escapement'a Fliegera to będzie zmiana😀

2 godziny temu, Tytus de ZOO napisał:

Ale jak już go kupisz, to wrzuć - pls - fotkę z naturalnymi kolorami. Bo tak w ogóle, to widzi mi się. 

Ten garniturowiec to już nie. Jednego już mam, a że nie gustuje w garniturowcach i w garniturze chodzę od wielkiego dzwonu, to i wystarczy. Ale dzięki za podpowiedzi. 

Postaram się nie zapomnieć, ale u mnie lista długa. Powiedziałbym nawet zbyt długa... 

2 godziny temu, tofiks_th napisał:

Może troszkę stonowany względem bezela ale nie jest to problem dla mnie i dość często gości na nadgarstku. Jutro chyba dostarcza Escapement'a Fliegera to będzie zmiana😀

Ten  homar podoba mi się, ale jeszcze nie teraz... (zakup). Natomiast Escapementa już mam i jest bardzo fajny :) .

6 godzin temu, Tytus de ZOO napisał:

Po prostu jestem na etapie potrzeby kupienia czegoś z tarczą w kolorze głębokiej czerwieni.

Może nie chiński, ale również w bardzo rozsądnej cenie (sporo poniżej 1.000 PLN, pewnie dałoby się kupić koło 750 PLN). Na pewno mocno czerwony. Do tego WR200, świetna luma i eco-drive.

obraz.png.a654da680cf97ac6ab6d273a6c818b39.png

Fajny potwór :) 

Seiko Monster i w ogóle Seiko to moja ulubiona marka i ciężko mojemu burakowi się przemóc aby kupić takiego potworka ale pokusa coraz większa a te kolorki fajne :D

Edited by tomaliusz

10 minut temu, tomaliusz napisał:

Seiko Monster i w ogóle Seiko to moja ulubiona marka i ciężko mojemu burakowi się przemóc aby kupić takiego potworka ale pokusa coraz większa a te kolorki fajne :D

Weź Tomek to kup już i nie zastanawiaj się, powiesz co i jak to wtedy i ja pomyślę. Zastanawia mnie tylko kolor tych tarcz. Jak on na żywo wygląda...

1 godzinę temu, tomaliusz napisał:

Kupuj - porównasz i podzielisz się opinią... ;) Szczerze powiem że jakbyś napisał że jest O.K. to sam bym się pokusił... ;) :) 

:)

35 minut temu, Daito napisał:

Kupuj - porównasz i podzielisz się opinią... ;) Szczerze powiem że jakbyś napisał że jest O.K. to sam bym się pokusił... ;) :) 

O to to dokładnie

Powiem Wam, że w pierwszym momencie byłem zawiedziony kolorem. Nie jest taki żywy jak w ogłoszeniu. Jednak z upływem czasu jakoś mi się opatrzył i juz jest ok

Kolor jest trochę blady i na dodatek malowanie ma fakture trochę jak piasek. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby było wydrukowane na papierze i to w nieszczegulnej jakości

7cb2fa942ec00a101bb99ef05db1760f.jpg

Halo halo Willardy! Jesteście?

IMG_20201222_133441.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Tam jest 20mm w uszach? 

W dniu 21.12.2020 o 17:12, tomaliusz napisał:

Masz rację. Żeby chociaż tarcza była bez rękinka 🤔🤔🤔

Edited by revolta4

23 godziny temu, Mikas napisał:

(...) Nie jest taki żywy jak w ogłoszeniu.  (..) Kolor jest trochę blady i na dodatek malowanie ma fakture trochę jak piasek. Na pierwszy rzut oka wygląda to jakby było wydrukowane na papierze i to w nieszczegulnej jakości

7cb2fa942ec00a101bb99ef05db1760f.jpg

No masz, a dopiero co właśnie tego sobie upatrzyłem i byłbym bawet dziś kupił, gdyby był dostępny. Wrzuciłbyś  mimo wszystko kilka fotek - tak, żeby kolor był jak najbliższy rzeczywistości. W jeszcze większym przybliżeniu i w oddaleniu. 

BTW. @Perpetuum Mobile, dziękuję za podpowiedź. 

13 godzin temu, Vonziej napisał:

Halo halo Willardy! Jesteście?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Obecny! "Gnić" już nawet fajnie zaczyna, żona przestała się śmiać, że złoty zegarek noszę🤣

IMG_20201223_030113.jpg

5 godzin temu, dzyndzl napisał:

Obecny! "Gnić" już nawet fajnie zaczyna, żona przestała się śmiać, że złoty zegarek noszę🤣

IMG_20201223_030113.jpg

Fajny zegarek a i fotka, że ho-ho ;) .

Takie cudo mam.

Anmiz, 17 Jewels, Water resistant, Swiss Movt.

Kupiony jakieś 25 lat temu na Stadionie 10-cio Lecia, nie użwany.

All stanless steel, szkło plastikowe chyba, 36mm b/k.

W środku siedzi manualny Sonceboz ES 95 (21600 bph)

Taki niby szwajcar, więcej o producencie tutaj:

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.clarowatch.com/family_heritage2.html&prev=search&pto=aue

Anmiz.jpg

Anmiz 1.jpg

Edited by Wieniek1410

A taki znalazłem w szufladzie. Kiedyś kupiłem, założony może 2 razy.

D01DFA68-8E4E-4617-B0AE-0EC596AB6CB6.jpeg