Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Napisano 01 lipiec 2016 - 13:38

'' Boniek już jest skłonny przedłużyc umowę z Nawałką.

Słusznie?

Według mnie to bardzo przeciętny trener,który miał farta trafic na pokolenie dobrych piłkarzy,i można było z nich wycisnąc więcej.

Karne to loteria ,a jak się raz udało to prawdopodobieństwo w drugim meczu spada.

I nie ma co się czepiac Fabiańskiego,bo nie ma obronionych karnych tylko źle strzelone.

Portugalczycy byli do ogrania.

Naszym pechem była zbyt szybko strzelona pierwsza bramka i powielanie meczu ze Szwajcarami.

Obrona z każdą minutą coraz bardziej chaotyczna,bez kontr i pomysłu na grę.

Dogrywka kompletnie stracona,nudna ,a tam powinien się mecz zakończyc.

Ale chwała piłkarzom,do nich nic nie mam/szkoda mi tylko Kuby/,ale Nawałka powinien odejśc! ''

Ten tekst napisałem 1-go lipca :) ,i zostałem przez niektórych prawie zlinczowany.

I co się zmieniło?

Do piłkarzy dalej nic nie mam,posprzedawali się w międzyczasie za niezłą kasę,ale to było do przewidzenia.

Pokazali się na Euro i zgarnęli profity.

Tylko teraz ,żeby ich zdopingowac potrzebny jest TRENER ,a nie trenerek.

Całkowitą winę za porażkę ponosi Pan Nawałka!

Kurde, za wcześnie... Kto tam grafik układa?

A dziś Lewandowski zrobił Milika ;). Z 4 metrów nad poprzeczką. Pomimo tego kiksu był najlepszym graczem swojej drużyny. 

Marcin

jutro o 13:30 w Manchesterze 172 derby miasta

Pep i Mou naprzeciw siebie ! :)

Ehh.. Będę w robocie.. I to jeszcze sam z własnej woli wziąłem sobotę. Kibicuję Mou, Zlatanowi i reszcie.

Kurde, za wcześnie... Kto tam grafik układa?

A dziś Lewandowski zrobił Milika ;). Z 4 metrów nad poprzeczką. Pomimo tego kiksu był najlepszym graczem swojej drużyny. 

Miał jeszcze drugą "setkę", nawet lepszą! W punktacji kanadyjskiej dobrze ale skuteczność cieńka dzisiaj... 

Edited by markali

Ehh.. Będę w robocie.. I to jeszcze sam z własnej woli wziąłem sobotę. Kibicuję Mou, Zlatanowi i reszcie.

Manchester ma tylko jeden godny uwagi klub i cieszę się, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Pokibicuję za Ciebie ;)

Edited by Krygo

Manchester ma tylko jeden godny uwagi klub i cieszę się, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Pokibicuję za Ciebie ;)

To tak samo jak Madryt :D

Zdążyłem na transmisję ;).

Chaotyczny mecz, w bardzo dobrym tempie. No i pełno w nim było koszmarnych błędów po obu stronach... Sędzia się dostosował, IMO. Karny i czerwona kartka dla Bravo za faul na Rooney'u powinna być. 

Marcin

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

nie wiem gdzie w momencie faulu na Rooneyu sędzia Mark Clattenburg miał skierowany wzrok ale faul był ewidentny czyli karny i być może gol

co do podziału Manchesteru na czerwony i niebieski to moja opinia jest taka, że jeżeli The Citizens pograją jeszcze z 50 lat na podobnym jak teraz wysokim poziomie i zdobędą jeszcze kilka trofeów to wtedy będzie można jakoś te kluby porównywać, ale póki co to tak jakby porównać gówno z twarogiem - przepraszam, że tak dosadnie

Oczywiście, że osiągnięcia (trofea) MU mają nieporównywalne. Ale nie o tym pisałem. W samym mieście, City mieli więcej kibiców nawet wtedy, kiedy grali w niższej klasie rozgrywkowej. To jest taki jakby "kult" - trochę (chyba), jak u nas kiedyś sytuacja Wisły i Cracovii.

EDIT: Faul na Rooneyu był bez dwóch zdań - powinien być karny.

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

No, odważna opinia. Ja mam wielu znajomych w Manchesterze (rodowitych Anglików), byłem tam wielokrotnie i w mieście panuje generalnie opinia, że City to klub miejski, ale United to głównie klub mieszkańców z okolicznych wiosek i miasteczek. Zaznaczam, że osobiście mi to całkowicie, excuse moi, zwisa. :)

Taa, to zupełnie tak samo jak w polskim manchesterze :-)