Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół nie dorósł do ligi mistrzów, kibice nie dorośli do ligi mistrzów, nie czas jeszcze.

Można przegrać wysoko, ale trzeba mieć jaja żeby tą porażkę przyjąć z godnością.

Kibole nie mają jaj, zespół nie ma umiejętności.

Przykro, że będą jeździć po europie i pokazywać swoje "spektakle" na boisku i poza nim.

 

Pełna zgoda.. Wierzę, że UEFA zamknie stadion na następne mecze, żeby oszczędzić Polsce wstydu. Niestety odbywa się to za przyzwoleniem właścicieli klubu podobnie jak w Krk. Odbywa się też za przyzwoleniem Bońka, który powiedział, że nic nie widzi złego "małej"" racy.   U nas nawet maliniak po stornie kiboli.

Cała polska piłka od reprezentacji po kluby nadaje się do zaorania, bo to patologia do wyplewienia.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony jesteś to co Ty k.... wiesz. Żeby wyjść z bylejakości to muszą być pieniądze. Bez kibiców ich nie będzie (chyba, że wpadnie jakiś szejk z sakwą pełną pieniędzy). Jest tragedia po dzisiejszym meczu, ale takie pseudo odkrywcze "mądrosci" zachowaj dla siebie.

Ja myślałem ze to umiejętnosci mają znaczenie, ale jak slusznie zauważyłeś jestem pewnie 'zielony'....

 

A moje pseudo mądrości idealnie pasują do pseudo graczy i calej pseudo branzy :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Kadr z trybun wczorajszego meczu :D

 

comment_HALzWRXAsmqwSy2qtlxjptLDNl6jqkWX

 

Filmik:

 

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo niedawno już pisał tu o kelnerach i wieśniakach, chociaż pomyliły mu się wtedy drużyny ;)

Nadal uważam że Ipswitch to nie był Real czy Borussia ...a Legia , no cóż - ma szansę zdetronizować Widzew na "tronie" pn najwyższa klęska w pucharach rodzimego klubu.

Tak jak pisałem wcześniej - odpowiedzialność powinni wziąć prezesi - demontaż drużyny, przypadkowy trener bez pomysłu i kontaktu z drużyną, nowi zawodnicy - bez szans na złożenie tych klocków w tak krótkim czasie...najbardziej szkoda reputacji poslkiej piłki i tych normalnych kibiców co kupili komplet biletów

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjść z bylejakości to muszą być pieniądze. Bez kibiców ich nie będzie.

 

Pełna racja, poruszyłeś przy okazji ważny problem.

Polskie kluby (przynajmniej niektóre) dostrzegają potrzebę zapełnienia stadionu w sposób bardzo doraźny. Legii przytrafiła się LM, to władze klubu poczuły szybki piniondz ze sprzedaży biletów i pozwoliły przyjść na stadion zwykłym bandziorom i bydłu, zawsze to kilkaset więcej sprzedanych biletów  ;).  Przez chwilę zarobek był, ale w świat poszedł przekaz, że na Legii jest bydło i zadymy, w związku z tym porządni ludzie, którzy rozważali chodzenie na mecze Legii ze swoimi dziećmi, pewnie się z tego rozmyślą, a i niektórzy obecni na wczorajszym meczu też mogą nie zechcieć się wybrać następnym razem. Więc w dłuższej perspektywie nici z wpływów za bilety. Mam nadzieję, że UEFA też stanie na wysokości zadania i zamknie stadion - czytaj: nici z wpływów za bilety + dodatkowe kary finansowe.

Następnym razem może władze Legii zastanowią się kogo zachęcać do przyjścia na mecz, bydlaków czy porządnych ludzi. Nic tak nie motywuje do działania, jak porządny finansowy kopniak w d...pę.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Piłkarze Legii grają słabo, ale podobno i tak lepiej niż Beata Fido :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony jesteś to co Ty k.... wiesz. Żeby wyjść z bylejakości to muszą być pieniądze. Bez kibiców ich nie będzie (chyba, że wpadnie jakiś szejk z sakwą pełną pieniędzy). Jest tragedia po dzisiejszym meczu, ale takie pseudo odkrywcze "mądrosci" zachowaj dla siebie.

 

Kibiców potrzeba, ale to zwykłe tępe bandziory a nie kibice - więc po co oni? 

A aby przyszli na mecze prawdziwi kibice  - musi być bezpiecznie i musi być widowisko warte uwagi. Dopiero potem będą pieniądze. 

Kto zechce "dawać pieniądze" dla drużyny, która ma poziom kilkanaście klas niższy niże te w których pieniądze są - a na mecze przychodzi bydło w ostatniej fazie choroby Creutzfelda Jacoba?

W taki sposób - NIGDY nie będzie pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Źli kibice Legii atakują sektor pikników, ucierpiały dzieci...

 

 

Polska prasa jest równie żenująca jak poziom gry polskiej ligi.

 

 

PS

 

Nie, nie usprawiedliwiam nikogo, gdyby ktoś pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Teodorczyk dalej szaleje w Anderlecht, co mecz bramka, jak Lewy. Wszyscy skuteczni w klubach...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądaliście Zenit, ale mecz pozamiatał finał LM Liverpool vs. Milan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety oglądałem pier@#$#ny Manchester...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Nie pasjonuję się piłką kopaną dlatego zacytuję z pamięci rozmowę moich sąsiadów, którzy dyskutowali o meczu.

 

S1: Bramki wchodziły nawet lepiej jak mi "Bols" z Colą :) . (Jest koneserem tego trunku)

S2: Poza bramkarzem reszta grała jak po pigułce gwałtu. I wynik podobny.

 

Co tu pisać więcej?

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie bramke Teo :) Ładnie noge przyłożył


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik znów zaszalał w Neapolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zapomna o Gonzalo


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zapomna o Gonzalo

Rozegrał w Napoli 104 mecze strzelając 71 bramek , troszkę czasu musi jeszcze upłynąć ;) , niemniej ciekawie zapowiada sie starcie obu snajperów w końcu października na stadionie Juve .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskiej lidze, jeśli nie drukuje sędzia,  to praktycznie każdy może wygrać z każdym. Roszady w tabeli góra-dół i odwrotnie, a taką samą liczbę punktów ma po kilka drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WATFORD 3:1 MANCHESTER UNITED.  :P

oglądałem, wpadli w lekki kryzys :) 3 mecz z rzędu w czape ​

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrał w Napoli 104 mecze strzelając 71 bramek , troszkę czasu musi jeszcze upłynąć ;) , niemniej ciekawie zapowiada sie starcie obu snajperów w końcu października na stadionie Juve .

Pewnie tak, ale oglądając wywiady po meczu LM z kibicami, odniosłem wrażenie, że Milik już przejmuje ich serca.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.