Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Recommended Posts

Lubie posłuchać takich wersji, coś pieknego.

Kupię Deep Blue Master Diver 1000, Casio GPW-2000  zadbany

Nowa płyta Avishai Cohen - Two Roses ... z orkiestrą symfoniczną - bardzo ciekawa

@satanic bardzo smaczne :)

a u mnie tak

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

No dobre jest jest cały album zamówiłem i czekam. Ogólnie polska scena BM jedna z najlepszych na świecie.

1 godzinę temu, Jacek K. napisał(-a):

Nowa płyta Avishai Cohen - Two Roses ... z orkiestrą symfoniczną - bardzo ciekawa

Jestem fanem A.C. Ostatnio na pewnej grupie Fejsbukowej, znany nam wszystkim z forum człowiek pisał o Hiromi Ueharze, Anthony Jacksonie i Simonie Phillipsie, że "grają tak, że nic się kupy nie trzyma" i że "mają miny jak upośledzeni".  ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Posted (edited)

Co za wspaniała perła z dawnych lat, super obraz i dźwięk, muzyka ... wiadomo :)

Edited by Jacek K.

Dzisiejszy zakup:

IMG_0001.JPG.bbc08c6ef14bd74483ffdb1a85f4f2d5.JPG

IMG_0003.JPG.11ffd18a543a1ce4b29170031f6ab35e.JPG

Piękne wydanie: obie okładki w pełnym formacie, sporo świetnych zdjęć, 26 stron tekstu w książeczce. Jedyne, co mi się nie podoba, to sposób umieszczenia dysków w kieszonkach. Płyty włożone są do nich bezpośrednio, niemal przylegając do krawędzi opakowania. Wyjmuje się je z lekkim niepokojem...

Posted (edited)
W dniu 17.04.2021 o 21:38, Edmund Exley napisał(-a):

Genialna płyta, a raczej płyty. Pamiętam, jaki szczęśliwy byłem, kiedy w 1997 udało mi się kupić je na kasetach, bodajże firmy Digiton. Rok później dorwałem je na analogach w Lubinie na słynnej giełdzie samochodowej, bo wtedy nie było chyba jeszcze wersji na CD. To były czasy 😀

Edited by paul221

Nowa płyta Liquid Tension Experiment - LTE3 ... po 22 latach :) jest moc.

16 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

Same killery! Must have w kolekcji 👍

Niecałe dwa tygodnie temu ukazała się płyta pt. " Be There"  formacji KRUK & Wojtek Cugowski. Pomysłodawcą był Piotr Brzychcy, a autorem tekstów i wokalistą  Wojtek Cugowski.  Płyta na której nie ma kawałków skrojonych przez wytwórnie  płytowe, takich do tylko 3 min. Tu muzyka trwa tyle ile trzeba. Czasami i ponad 10 min. Całość przemyślana i zagrana z rockowego serca. Sami posłuchajcie kilku solowych improwizacji. Jeśli ktoś lubi takie brzmienia, to powinien być zadowolony. Na naszym rynku to perełka.

IMG_2032.thumb.jpeg.51d5b34a410b93937a9e48184569a7b6.jpeg

IMG_2033.thumb.jpeg.0a3b60b89e2e7157e440cef576834e86.jpeg

IMG_2031.thumb.jpeg.4f5f232baf9be5d48fa14aad40054177.jpeg

Posted (edited)

Jedyna Greta, której lubię słuchać:

Edited by MasterMind

ng6mnrm.png

2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Jedyna Greta, której lubię słuchać:

Przyznam, że lubię, gdy akurat "Heat Above" jest w radiu, a zdarza się to ostatnio często. Dla mnie to taka przyjemna wariacja na temat brzmień późnych Zeppelinów, przyprawionych amerykańskim komercyjnym rockiem połowy lat 70. Radia słucham właściwie tylko w samochodzie, na przemian ze zgranymi albumami. A w nich ostatnio mam Roda Stewarta, który zawsze jest fajny, a z rzeczy, które poznaję, "Dummy" Portishead. W "Tylko Rocku" przed wielu laty dużo pisano o tej płycie, ale dopiero teraz jej słucham i bardzo mi się podoba. Janerka napisał o nich kiedyś, że są jak połączenie Ewy Demarczyk i King Crimson :) 

Posted (edited)

Przyjemne!

Z moich ostatnich odkryć (co nie znaczy, że odkryłem coś nowego), przyjemny band z Holandii o którym jakoś nigdy wcześniej nie słyszałem:

@Edmund Exley to jest to, że ja nie słucham radia w ogóle. Większość moich "odkryć" to przypadkowe propozycje na YT - i czasem wydaje mi się, że dokopałem się do złota, a to się okazuje, że to już od dawna katowane w rozgłośniach - a czasem rzeczywiście odkrywam coś, czego nigdzie nie puszczają.

Edited by MasterMind

ng6mnrm.png