Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję regularnie płyty CD mimo że mógłbym ograniczyć lub zaniechać bo mam wystarczająco dużo 🙂 odsłuch z CD na zestawie stereo daje mi jakość i moc, do poszukiwań i wyrywkowego słuchania używam YouTube. Póki co streamingiem nie jestem w ogole zainteresowany. Takie hurtowe ilości muzyki to nie dla mnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mariusz9a napisał(-a):

Tak z czystej ciekawości, czy są tutaj jeszcze osoby które kupują muzykę np na płytach CD? Widzę po postach, że satanic słucha muzy na CD 🙂 A jak reszta? Wszyscy się już przerzucili na muzykę w wersji "cyfrowej"?

Ja to jeszcze nawet mam jakiegoś starego discmana, którego często używam 😉 Także mimo wykupionego abonamentu w serwisie "stimingowym" (w jakości hifi/mqa) i tak jakoś wolę słuchać muzyki z CD... 

Ja nadal kupuje cd,mam ich całą kolekcję;):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję nie za dużo, tylko te co najbardziej mnie interesują i słucham przeważnie w aucie. Jak idę do roboty, a mam ze 2 km to słucham z telefonu na bandcampie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piosenka walentynkowa. Dla pełnego zrozumienia, wklejam też tekst.  ;)

 

 

 

To the one true God above:
here is my prayer -
not the first you've heard, but the first I wrote.
(not the first, but the others were a long time ago).
There are two people here, and I want you to kill them.
Her - she can go quietly, by disease or a blow
to the base of her neck,
where her necklaces close,
where her garments come together,
where I used to lay my face...
That's where you oughta kill her,
in that particular place.
Him - just fucking kill him, I don't care if it hurts.
Yes I do, I want it to,
fucking kill him but first
make him cry like a woman,
(no particular woman),
let him hold out hope that someone or other might come
then fucking kill him
Fucking kill him.
Kill him already, kill him.
Fucking kill him, fucking kill him,
Kill him already, kill him.
Fucking kill him, fucking kill him,
Kill him already, kill him.
Just fucking kill him! Fucking kill him,
Fucking kill him already, kill him.
Ah Fucking kill him, fucking kill him,
Kill him already, kill him.
Kill him already, kill him already
Kill him, fucking kill him.
Just fucking kill him, fuckin kill him,
Kill him already, kill him.
Fuckin kill him, kill him,
Fucking kill him already, kill him.
Kill him, fucking kill him,
Kill him, just fucking kill him.
Kill them already, kill them already,
Kill him.
Amen.

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że muzyka na nośnikach "trwałych" ma się całkiem nieźle 🙂 Szkoda tylko że niektórzy artyści przetają już wydawać tak płyty (całe szczęście akurat ich nie słucham).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobota "wejdzie za mocno" ;)

 

 

Edytowane przez Osmodeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 09:38, mariusz9a napisał(-a):

Tak z czystej ciekawości, czy są tutaj jeszcze osoby które kupują muzykę np na płytach CD? Widzę po postach, że satanic słucha muzy na CD 🙂 A jak reszta? Wszyscy się już przerzucili na muzykę w wersji "cyfrowej"?

Ja to jeszcze nawet mam jakiegoś starego discmana, którego często używam 😉 Także mimo wykupionego abonamentu w serwisie "stimingowym" (w jakości hifi/mqa) i tak jakoś wolę słuchać muzyki z CD... 

ja się przerzuciłem, bo i tak głównie słucham swoich ulubionych klasyków i jakichś nowości ze spotify w drodze do pracy. W domu jakoś dziecko mi ograniczyło możliwość słuchania muzyki :D A nie chce mi się szarpać, ostatnio sobie za kasę od teściowej kupiłem na gwiazdkę jednak jakieś CD w Empiku: Breakout - Blues i Motorhead - Motorizer, bo jeszcze nie miałem. Czasem mi coś wpadnie, ale już rzadko, przez ostatnie kilka lat to najwięcej płyt o dziwo kupiłem w biedronce, bo jak robiłem zakupy to czasem za śmieszne pieniądze wpadały jakieś rzeczy, których nie miałem, a to jakiś System Of A Down na debiucie, a to klasyk Sex Pistols - Never Mind The Bollocks..., jakieś Audioslave...475 CD do tej pory uzbierałem, co przy niektórych kolekcjach jest to śmiesznie mało

 

Niestety CD to już przeżytek, wytwórnie jeszcze wydają, ale nie wiadomo jak długo, problem się zaczyna na przykład jak ktoś chce kupić nowy samochód z odtwarzaczem CD...

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2023 o 21:49, Kurzy napisał(-a):

 

 

Zestaw w moim stylu, choć "In Through The Out Door" nie słuchałem chyba jakieś 15 lat...

 

U mnie dziś zespół, który wciąż znam za słabo, ale w ostatnich latach to nadrabiam, o czym kilka razy już pisałem:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło z Deicide, prezentowanym przez Kolegę Satanic 😄

 

4101068.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już nawet dzieciaki się przyzwyczaiły, że w samochodzie leci metal😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

😁

Pamiętam, jak kupowałem ich debiut jeszcze na pirackiej kasecie MG w 1991. To były czasy😊. Legion wyszedł już na oryginale, po nim Amon:Feasting The Beast. Once... Zszokował mnie wtedy wewnętrzną okładką😆

 Serpents....to ostatnia ich płyta, którą uważam za znakomitą😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już później nie słuchałem, wracam do tych wcześniejszych, death zresztą rzadziej już leci nie tak jak kiedyś. Jutro właśnie mam zamiar swój stary karton kaset wygrzebać u matki i może być ciekawie co tam znajdę.

A dziś taki klasyk.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.