loco50 23915 #7801 Posted December 12, 2024 Godzinę temu, Jan napisał(-a): są oznaki zadowolenia Takie subtelne 😁 2 Share this post Link to post Share on other sites
brz 1956 #7802 Posted December 12, 2024 Jak zawsze. 1 Share this post Link to post Share on other sites
rafalmosty 162965 #7803 Posted December 12, 2024 6 godzin temu, loco50 napisał(-a): Jakiś typ Ci 4 litery obczaja i wygląda na bardzo zadowolonego😎 nie daj się zaskoczyć😉 4 Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23915 #7804 Posted December 12, 2024 (edited) Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a): Jakiś typ Ci 4 litery obczaja i wygląda na bardzo zadowolonego😎 nie daj się zaskoczyć😉 Typ nie z tych😁. Ze Sosnowca 🤣🤣🤣 Edited December 12, 2024 by loco50 1 Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23915 #7805 Posted December 13, 2024 Z kolegą z klasy 19 Share this post Link to post Share on other sites
brz 1956 #7806 Posted December 13, 2024 23 godziny temu, loco50 napisał(-a): Typ nie z tych😁. Ze Sosnowca 🤣🤣🤣 Niektórzy powiedzieliby, że jeszcze gorzej. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Jędrula.wawa 1327 #7807 Posted December 13, 2024 54 minuty temu, loco50 napisał(-a): Z kolegą z klasy Który to ten KOLEGA 🤗⁉️ 1 "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23915 #7808 Posted December 14, 2024 4 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a): Który to ten KOLEGA 🤗⁉️ 2 Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50978 #7809 Posted December 21, 2024 Piffko pod czterdziesto czwarte 😉 Pozdro 👋🏻 29 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16625 #7811 Posted December 23, 2024 Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 30 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10208 #7813 Posted December 26, 2024 Wesołych! 22 Share this post Link to post Share on other sites
eye_lip 27753 #7815 Posted December 27, 2024 @czuszkajakiś zegarkowy prezent sie trafił;)? 0 Instagram.com/horlobby.watches Share this post Link to post Share on other sites
czuszka 8774 #7816 Posted December 27, 2024 3 godziny temu, eye_lip napisał(-a): @czuszkajakiś zegarkowy prezent sie trafił;)? Nie, w tej paczuszce nie było zegarka :). Zdjęcie zostało zrobione na spotkaniu mikołajkowym motocyklistek i motocyklistów z Forum Yamaha Stars. Organizujemy takie niemal coroczne spotkania w okolicach 6 grudnia i dajemy sobie miłe niedrogie upominki. Mikołaj to też motocyklista ;). 1 Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14724 #7817 Posted December 27, 2024 2 minuty temu, czuszka napisał(-a): Nie, w tej paczuszce nie było zegarka :). Zdjęcie zostało zrobione na spotkaniu mikołajkowym motocyklistek i motocyklistów z Forum Yamaha Stars. Organizujemy takie niemal coroczne spotkania w okolicach 6 grudnia i dajemy sobie miłe niedrogie upominki. Mikołaj to też motocyklista ;). To Ty jesteś motoryniara Zróbcie relację z mikołajek w przyszłym roku. 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
czuszka 8774 #7818 Posted December 27, 2024 6 minut temu, Autor1984 napisał(-a): To Ty jesteś motoryniara Zróbcie relację z mikołajek w przyszłym roku. A jestem! Jeżdżę od 2008 roku. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14724 #7819 Posted December 27, 2024 Teraz, czuszka napisał(-a): A jestem! Jeżdżę od 2008 roku. No to poprosimy o relację, Proszę Pani 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
czuszka 8774 #7820 Posted December 27, 2024 2 minuty temu, Autor1984 napisał(-a): No to poprosimy o relację, Proszę Pani Ta na pierwszym planie, to ja :). Forum powstało w 2008r. Na początku wszyscy jeździli Yamahami, głównie Drag Starami/V Starami, z czasem ludzie zaczęli zmieniać motocykle na inne, ale pozostali na Forum. Spotykamy się kilka razy w roku, na wiosnę i na jesieni organizujemy zloty motocyklowe, zawiązały się przyjaźnie, odbyło się kilka ślubów, jest fajnie :). 19 Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14724 #7821 Posted December 27, 2024 5 minut temu, czuszka napisał(-a): Ta na pierwszym planie, to ja :). Forum powstało w 2008r. Na początku wszyscy jeździli Yamahami, głównie Drag Starami/V Starami, z czasem ludzie zaczęli zmieniać motocykle na inne, ale pozostali na Forum. Spotykamy się kilka razy w roku, na wiosnę i na jesieni organizujemy zloty motocyklowe, zawiązały się przyjaźnie, odbyło się kilka ślubów, jest fajnie :). Ekstra!!! 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
Krzysztof Skórka 7065 #7822 Posted December 27, 2024 W dniu 12.12.2024 o 21:47, loco50 napisał(-a): Typ nie z tych😁. Ze Sosnowca 🤣🤣🤣 Wypraszam sobie, akurat zajęty byłem 😤 2 Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23915 #7823 Posted December 28, 2024 9 godzin temu, Krzysztof Skórka napisał(-a): Wypraszam sobie, akurat zajęty byłem 😤 🤣🤣🤣🤣 0 Share this post Link to post Share on other sites
Enkil 8750 #7824 Posted January 8, 2025 13 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Share this post Link to post Share on other sites
Darecki 473 #7825 Posted January 9, 2025 Gdzieś "na robocie" 25 Share this post Link to post Share on other sites