Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Recommended Posts

Godzinę temu, Jan napisał(-a):

są oznaki zadowolenia :) 

Takie subtelne 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, loco50 napisał(-a):

20241209_111352.JPG

Jakiś typ Ci 4 litery obczaja i wygląda na bardzo zadowolonego😎 nie daj się zaskoczyć😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Jakiś typ Ci 4 litery obczaja i wygląda na bardzo zadowolonego😎 nie daj się zaskoczyć😉

Typ nie z tych😁.

Ze Sosnowca 🤣🤣🤣

Edited by loco50

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Typ nie z tych😁.

Ze Sosnowca 🤣🤣🤣

Niektórzy powiedzieliby, że jeszcze gorzej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Z kolegą z klasy 

 

 

20241210_100749.JPG

Który to ten KOLEGA 🤗⁉️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Który to ten KOLEGA 🤗⁉️

 

20241210_100758.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@czuszkajakiś zegarkowy prezent sie trafił;)?


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

@czuszkajakiś zegarkowy prezent sie trafił;)?

Nie, w tej paczuszce nie było zegarka :). 

Zdjęcie zostało zrobione na spotkaniu mikołajkowym motocyklistek i motocyklistów z Forum Yamaha Stars. Organizujemy takie niemal coroczne spotkania w okolicach 6 grudnia i dajemy sobie miłe niedrogie upominki. Mikołaj to też motocyklista ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, czuszka napisał(-a):

Nie, w tej paczuszce nie było zegarka :). 

Zdjęcie zostało zrobione na spotkaniu mikołajkowym motocyklistek i motocyklistów z Forum Yamaha Stars. Organizujemy takie niemal coroczne spotkania w okolicach 6 grudnia i dajemy sobie miłe niedrogie upominki. Mikołaj to też motocyklista ;).

To Ty jesteś motoryniara :) Zróbcie relację z mikołajek w przyszłym roku.
 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

To Ty jesteś motoryniara :) Zróbcie relację z mikołajek w przyszłym roku.
 

A jestem! Jeżdżę od 2008 roku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz, czuszka napisał(-a):

A jestem! Jeżdżę od 2008 roku. 

No to poprosimy o relację, Proszę Pani :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, czuszka napisał(-a):

Ta na pierwszym planie, to ja :). 

 

 

_DSC0166 (2).JPG

_DSC0147 (2).JPG

Forum powstało w 2008r. Na początku wszyscy jeździli Yamahami, głównie Drag Starami/V Starami, z czasem ludzie zaczęli zmieniać motocykle na inne, ale pozostali na Forum. Spotykamy się kilka razy w roku, na wiosnę i na jesieni organizujemy zloty motocyklowe, zawiązały się przyjaźnie, odbyło się kilka ślubów, jest fajnie :).  

Ekstra!!!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Krzysztof Skórka napisał(-a):

Wypraszam sobie, akurat zajęty byłem 😤

🤣🤣🤣🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.