Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

To na allegro jest oryginalne


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zdzisiek napisał(-a):

Jakoś hasło przypomniałem , więc będę zaglądał. drobnypijaczek twoje zakupy leżą odłożone  od 2 lat ( a może 3.... 🙂

Miło to słyszeć (czytać)  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zdzisiek napisał(-a):

Jakoś hasło przypomniałem , więc będę zaglądał. drobnypijaczek twoje zakupy leżą odłożone  od 2 lat ( a może 3.... 🙂

Dzień dobry.  Chyba nie przypadek, myślami Cię ściągnąłem. Priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava 300 zł. Ktoś napisał, że NOS.

 

 

sla.jpg

sla1.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria medyczna - zawieszka.

99PLN + (niestety) 15 PLN wysyłka

Lombard, więc można spróbować użyć swoich zdolności negocjacyjnych

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-3apr-21-kamieni-nakrecany-medyczny-cccp-14275514784

 

Nie wiem, czy okazja bo nie siedzę w tej niszy. Ale się sam łamię czy nie łyknąć.

 


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio chcesz dać za to 100zł?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Serio chcesz dać za to 100zł?

 

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Jak ktoś zbiera i to jest ori, to może być warte.

 

3 minuty temu, rysqut napisał(-a):

Jaka tam ona medyczna 🤔

 

Dobra. Może nie medyczna, ale pielęgniarska. Dziewczyny u nas nosiły tego typu wynalazki.

Wiesza się za zawieszkę (jak broszkę), jak chcesz sprawdzić godzinę, to podnosisz zegarek do góry. Właśnie dlatego tarcza jest do góry nogami.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Serio chcesz dać za to 100zł?

Jedna taka sekonda czeka u ciebie na naprawę 

Dość powiedzieć, że nie trafia się często 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirowski 160 zł

 

rrr.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się w pełni oryginalny liuks na sprzedaż

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-ljuks-cccp-kirowski-CID4042-IDUUzWZ.html

Screenshot_20230914_133830_OLXpl.jpg

Screenshot_20230914_133840_OLXpl.jpg

Screenshot_20230914_134032_OLXpl.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Pojawił się w pełni oryginalny liuks na sprzedaż

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-ljuks-cccp-kirowski-CID4042-IDUUzWZ.html

 

 

 

Wystawiony już baaardzo dawno. I wg mnie żadna okazja. Cena wysoka, a szkło do wymiany. A szkło jest niemal nie do zdobycia, choć jakimś cudem jeszcze ze dwa miesiące temu ktoś sprzedawał oryginalne szkła do Ljuksa na olx. Pomijam Ljuksa jako zegarek (niektórzy znają moje zdanie o nich :) ) W każdym razie - miałem kilka i to ładnych ale już nigdy nie będę miał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te Ljuksy to raczej drogo ogólnie chodzą. Kiedyś szukałem i przyzwoite stany to tak ponad 300 to reguła, z tego co pamiętam. Sam dałem ponad 3 stówy, ale lepszy stan zdecydowanie.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, oszolom napisał(-a):

Ale te Ljuksy to raczej drogo ogólnie chodzą. Kiedyś szukałem i przyzwoite stany to tak ponad 300 to reguła, z tego co pamiętam. Sam dałem ponad 3 stówy, ale lepszy stan zdecydowanie.

 

Nie warto kupować, a tym bardziej w złym stanie. Dodatkowo to bardzo delikatny zegarek - zbyt delikatny. Nie polecam. Sam mam dwa w dosyć dobrym stanie ale kupiłem je właściwie dla sportu. Dobrze wychodzą na zdjęciach

to chyba jedyna zaleta.

Ostatnio odpuściłem Doxę w tej samej stylistyce, w dobrej cenie, bo Ljuksy po kupieniu mnie nie przekonały.

Ten Ljuks bardzo długo wisiał i cena zdecydowanie za wysoka.

Zresztą ostatnio podawałem w okazjach Ljuksa w okolicach 200 zł z olx, od @ryskut z forum i był też Ljuks na grupach, na fejsie, poniżej 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. to przepłaciłem. u mnie to on leży głównie, za dużo mam zegarków, żeby regularnie nosić te vintage.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, oszolom napisał(-a):

dzięki. to przepłaciłem. u mnie to on leży głównie, za dużo mam zegarków, żeby regularnie nosić te vintage.

 

To jest bardzo ciekawy zegarek, w nie często spotykanej pozłacanej kopercie i chyba w dobrej cenie.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/poljot-16j-de-luxe-CID4042-IDVkpQF.html?reason=observed_ad

apo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rysqut napisał(-a):

Pogięte nóżki trochę

 

Czasami zdjęcia przekłamują ale może i tak. Mam kilka zegarków, u siebie w tych kopertach i na  żywo trudno określić czy krzywe czy proste.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, art_69 napisał(-a):

Kosmos

 

@Paulus57


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rysqut napisał(-a):

Uwaga, możliwy samorodek 

 

Tak, jak ktoś wejdzie na stronę, to tam ktoś się pyta o to w komentarzach. Między 10 a 11 indeksem.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.