Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna stara Pobieda z lat 50. 200 zł

- - -

https://www.olx.pl/d/oferta/poljot-kosmos-bardzo-rzadki-model-CID87-IDXGG03.html

Poljot Kosmos, z bardzo ładną tarczą, wskazówki do zamiany ale i tak warto. Rzadki zegarek 1200 zł.

 

 

pobe.jpg

 

poljot kosmos.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kosmosie nie powinna być przypadkiem koperta z zaciskanym deklem?


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedostępne... Jaki to był Kirowski, krab czy w kopercie podobnej do Poljita i jaka cena?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, art_69 napisał(-a):

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-poljot-17-jewels-CID87-IDXN5ZS.html

 

Poljot raczej z lat 60, w bardzo ładnym stanie. 140 zł

 

 

 

I od kolegi @Mawis więc sprzedawca na 6+

 

Ładna Mołnia za dobre pieniądze:   https://www.olx.pl/d/oferta/stara-sprawna-molnia-3602-CID4042-IDXNovn.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-molnia-z-papierami-i-pudelkiem-CID87-IDXMmNU.html?isPreviewActive=0&reason=seller_profile&sliderIndex=3

Mołnia  NOS, z papierami z lat 80, z dewizką. 250 zł ale może warto?

 

jest jeszcze druga sygnowana z 61 roku, w trochę gorszym stanie za 120.

 

 

molnia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osi nie widać ale za 400 chyba bym wziął jak jest mechanizm i koperta stalowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Za 400 PLN brać do naprawy? 

20231215_093727.jpg

20231215_093729.jpg

Jak nie bierzesz to dawaj namiary ogarnego sobie


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2023 o 09:46, drobnypijaczek napisał(-a):

Za 400 PLN brać do naprawy? 

20231215_093727.jpg

20231215_093729.jpg

Koronki chromowane, knopki stalowe. Obudowa? Knopki jest dość trudno wstawić. Zatem stawiam na stal.

Wydaje mi się, że szkiełko jakieś dziwne jest...

Bezel od innego zegarka, pewnie ma ułamane osie od wskazówek. Kalendarz stary, zatem dla samej tarczy i chyba stalowej koperty warto...

Wiem, że już poszedł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Elob500 napisał(-a):

Koronki chromowane, knopki stalowe. Obudowa? Knopki jest dość trudno wstawić. Zatem stawiam na stal.

Wydaje mi się, że szkiełko jakieś dziwne jest...

Bezel od innego zegarka, pewnie ma ułamane osie od wskazówek. Kalendarz stary, zatem dla samej tarczy i chyba stalowej koperty warto...

Wiem, że już poszedł.

 

@Elob500  on jest w drodze do nowego właściciela. Kupiony od Piotra z Gródka Jegellońskiego. Jak człek ów twierdził, w czasie przed rozpadem ZSRR dostał go w handlu wymiennym od majora lotnictwa. Właściciel używał go przez wiele lat. Numer telefonu na wszelki wypadek mam. Co ciekawe, na bazarze miał laptopy, elektronikę etc. Pudełko z kwarcami wszelakiej prominiencji i tego delikwenta.  Jest szansa, że nowy nabywca i do Ciebie się odezwie. Ja go nie otwierałem, remont trwa i nie ma na to warunków. Nie wiem co w środku.  Poczekajmy na rozwiązanie zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z ciekawą tarczą, choć nie wiem czy wskazówki do tego modelu... 70 zł

 

asa.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna Kama i rzadko się zdarza w oryginale. 160 zł.

 

Screenshot_20231230-123317_Facebook.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Mój pierwszy post tutaj i od razu zapytanie. Noszę się z kupnem "rosjanina" już jakiś czas, z racji, że jestem laikiem proszę o pomoc.

 

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-rakieta-big-0-garbaczow-CID87-IDTr0Uk.html?isPreviewActive=0&reason=seller_profile&sliderIndex=7

 

Warto?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ckolcz napisał(-a):

Warto?

Oczywiście że nie. Pomijam już kwestię oryginalności, bo nawet się zbytnio nie przyglądałem ale nawet gdyby to była nówka w pudełku z papierami to nie jest tyle warty.

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto w tej cenie. Big 0 w idealnym stanie kupisz max 300 do góra 350 pln 

Nie warto w tej cenie. Big 0 w idealnym stanie kupisz max 300 do góra 350 pln 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.