Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

oooo widzisz corn86... co dwie pary oczu to nie jedna... rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na oznaczenia na werku - to składactwo rzeczywiście, choć tarcza ciekawa to kolekcjonersko okaz nie bardzo

Tak tarcza ładna, dobrze zachowana i dość rzadka, można by pozyskać na części tylko cena trochę wysoka :rolleyes:.

No to robimy zakłady, kto za dużo wypił - major, dziadek czy sprzedawca :)

Miłego dnia!

Wchodzę tutaj i na majstersztyki - widzę "ołć" i "wiem ,że coś się dzieje";) Gość od dość dawna poprawia mi humor - taki czaso-umilacz.

Rarytasik. Jak myślicie do ilu dojdzie cena? ;)

http://allegro.pl/poljot-chronograf-lotniczy-zegarek-i1934860718.html

Widzę, że Streła powraca ;)

Z czarnej Streły z podrobioną tarczą ( http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page__view__findpost__p__700690 ) , powstał oryginalny, biały Poljot chronograf.

Poza tarczą reszta pozostała taka sama. Jak chcecie się dokładniej przyjrzeć temu rarytasikowi, to polecam obejrzenie zdjęć na poprzedniej aukcji. Jak słusznie zauważył Aronus, wskazówka godzinowa jest przystrzyżona, a sekundnik od chronografu wzbudza pewne wątpliwości. Nietrudno jest znaleźć zdjęcia oryginałów i na nich wyraźnie widać, że oryginalny sekundnik jest dłuższy.

Na ebayu można kupić oryginalny sekundnik (75 USD + przesyłka), jakby ktoś chciał.

www.slavnyhans.pl

Widzę, że Streła powraca :angry:

Z czarnej Streły z podrobioną tarczą ( http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page__view__findpost__p__700690 ) , powstał oryginalny, biały Poljot chronograf.

Poza tarczą reszta pozostała taka sama. Jak chcecie się dokładniej przyjrzeć temu rarytasikowi, to polecam obejrzenie zdjęć na poprzedniej aukcji. Jak słusznie zauważył Aronus, wskazówka godzinowa jest przystrzyżona, a sekundnik od chronografu wzbudza pewne wątpliwości. Nietrudno jest znaleźć zdjęcia oryginałów i na nich wyraźnie widać, że oryginalny sekundnik jest dłuższy.

Na ebayu można kupić oryginalny sekundnik (75 USD + przesyłka), jakby ktoś chciał.

A jaka ściema w opisie. No nie mogę. A myślałem, że to poważny sprzedawca. :angry:

No to czuje się zniesmaczony. Muszę przyznać, że pomimo wielu zdjęć w wysokiej rozdzielczości nie przypatrywałem się detalom. Do tego jeszcze ta poprzednia aukcja. Dzięki za uświadomienie.

przy tych ilościach zegarków jakie ta osoba sprzedaje,często osiągające astronomiczne w stosunku do realiów kwoty - takie michałki były kwestią czasu.

dokładnie tak jak napisał Krzysiek - te zegarki poza nazwą nie mają nic wspólnego z Łuczem.. a Cena z kosmosu wzięta.

@smyr Gdyby koperta była złota a nie pozłacana, to można by się poważnie zastanowić, a tak moim zdaniem nie warto. Poza tym tarcza wygląda mi mało oryginalnie - znaczy się mogła być odnawiana.

tarcza odnawiana, w tej cenie naprawdę nie warto. Lepiej rozejrzyj się za jakimś NOS'em, bo w tej cenie możesz mieć ciekawe egzemplarze

Dobre fotki, zegarek czyściutki, nowa koronka. Mam identycznego tylko w zwykłej chromowanej kopercie. Tarcza identyko i też przemalowałem wskazówkę na taki kolor :) Wygląda fajnie, ale to nie za taką kasę.

Witam wszystkich

co powiecie o tym zegarku:

http://allegro.pl/ze...1941835039.html

spodoba

Dla mnie cena zbyt wysoka i w tym kolorze jest nieładny. Są ładniejsze wzory tarcz tego modelu.

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

Dla mnie cena zbyt wysoka i w tym kolorze jest nieładny. Są ładniejsze wzory tarcz tego modelu.

W tym kolorze jest taki "sowiecki" :)

Co jaki

O tym zegarku warto powiedzieć, że jakościowo nie ma on nic wspólnego z 24 godzinnymi zegarkami z CCCP - to współczesna robota "po kosztach".