Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie sam nie wiem czy link bardziej nie nadaje się do wątku "nie przepłacajcie na allegro"?

https://www.olx.pl/oferta/sportiwnye-CID87-IDyn7FV.html#425a0f0be9

Sportiwnyje z gliszowaną tarczą i złoconą kopertą. Tylko cena sroga jak dla mnie. Wskazówka godzinowa też wydaje mi się, że z zupełnie innej parafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem czy link bardziej nie nadaje się do wątku "nie przepłacajcie na allegro"?

https://www.olx.pl/oferta/sportiwnye-CID87-IDyn7FV.html#425a0f0be9

Sportiwnyje z gliszowaną tarczą i złoconą kopertą. Tylko cena sroga jak dla mnie. Wskazówka godzinowa też wydaje mi się, że z zupełnie innej parafii.

Ani on NOS ani okazja. Wskazówka jak zauważyłeś od czapy, a koperta i koronka wg mnie od Jantara. Składak na moje oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena byłaby spoko, gdyby stan był ok. Tarcza, jak jej nigdy nigdzie nie było, nagle stała się dostępna wręcz na wyciągnięcie ręki. Koperta wydaje się być ok, koronka rzeczywiście jest chyba z innego zegarka.
EDIT: Słuchałbym w tym temacie Krzysztofa, on ma znacznie większe doświadczenie.

 

Ps. Tarcza nie jest "giloszowana" - to blaszana wytłoczka z matrycy. Nie było zegarków radzieckich z giloszem na tarczy.


U tego sprzedawcy ciekawy jest Stolicznyje, opisany jako Sportiwnyje - fajny sikor.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koperta jest ok. Generalnie łatwo przywrócić mu oryginalność (najtrudniej znaleść kopertę i tarczę, reszta to normalny sportiwny), tylko ta cena ... Ja za swój oryginał z lepszą tarczą ale odrobinę gorszą kopertą (bardziej wytarta) dałem 1/3 ceny tej z olx. Ale tego swojego uważam za okazję, tak wyszło :D :D

 

Edit: nawet 1/4 ceny :D

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

Szukałem jakieś pary radzieckich zegarków .

Nie wiedziałem o istnieniu damskich lodówek.

Teraz dokupie starą lodówkę w czerwieni i złocie to będzie komplecik m+k .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

Szukałem jakieś pary radzieckich zegarków .

Nie wiedziałem o istnieniu damskich lodówek.

Teraz dokupie starą lodówkę w czerwieni i złocie to będzie komplecik m+k .

Proszę :)  Dość rzadko spotykana dameczka i jeszcze w super stanie.Warto kupić :)  

 

Beczka do zadbania:  https://allegro.pl/oferta/exclusive-wostok-amfibia-7819137209

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beczka powyżej chyba na fajnej Poljotowskiej bransolecie :) tak jako bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe zdjęcia dałyby odpowiedź. Nie widać czy co z koronkami, czy nie zżarty od tyłu, czy ryski/brudy na szkle czy tarczy.

Odpowiem choć ten temat nie jest do zadawania pytań. Sprzedawca kontrowersyjny wg mnie. Potrafi wystawić na jednej aukcji dwa podobne zegarki a potem "se pan wybierz". Ja kilka kupiłem ale po mega wtopie dostał ode mnie ostatnio negatywa. Spotkał mnie za to potem szantaż ale tym bardziej negatywa nie usunąłem. Kto chce to się zapozna. Podsumowując: u tego sprzedawcy zakupy to kupowanie kota w worku, może być super ale niekoniecznie.  I żeby nie było, pozytywy tez ode mnie dostał tam gdzie się należało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to jedna z tańszych jakie kiedykolwiek widziałem no ale to cena początkowa  :unsure:

Niestety zerowe konto sprzedającego troszke zniechęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.