Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz, nie zastanawiaj się
Zdecydowanie popieram, jeżeli się podoba to niema się co wahać.
W razie potrzeby można oddać.

Wysłane z mojego RMX1993 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest za duży. Widzę, że mamy podobne nadgarstki (pewnie okolice 16,5-17cm ).

Te przymiarki są trochę złudne. Przy normalnym użytkowaniu ten rozmiar, wysokość i kształt koperty będzie trochę przeszkadzał na małym nadgarstku. Sprawdzone organoleptyczne.

Choć z drugiej strony jeśli się dobrze z nim czujesz to bierz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, michszy napisał(-a):

Dla mnie jest za duży. Widzę, że mamy podobne nadgarstki (pewnie okolice 16,5-17cm emoji6.png).

Te przymiarki są trochę złudne. Przy normalnym użytkowaniu ten rozmiar, wysokość i kształt koperty będzie trochę przeszkadzał na małym nadgarstku. Sprawdzone organoleptyczne.

Choć z drugiej strony jeśli się dobrze z nim czujesz to bierz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


no tak, 16,5 cm ale tłumacze sobie ze mam specyficzny kształt nadgarstka gdyż pomimo niewielkiego obwodu to moja łapa jest płaska przez co jest większa powierzchnia na większy zegarek😁 

nie wiem jak bym się w nim czuł w codziennym noszeniu, jak przymierzałem to nie wyglądał na za duży i spoko się z nim czułem, był wygodny. napewno oczekiwałem zdecydowanie większego. 
jeszcze jutro może uda mi się przymierzyć. Ciężka sprawa😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że jest trochę za duży. Tak na granicy, ale jeżeli się dobrze czujesz to bierz. 

Miałem wersję w kwarcu i moim zdaniem nadgarstek wielkości 18,5 -19 cm to minimum dla tego zegarka (mam 19-19,5 cm i 6-6,5 cm płaskiej powierzchni). On się nosi nie jak 40 mm ale jak 43-44 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bardzo Wam dziękuję za opinie zarówno te na tak jak i na nie. Jest zbyt krótki czas do pojawiania się prx w rozmiarze 35, żeby nie poczekać i nie porównać przed zakupem wiec poczekam. Niemniej jestem na chwile obecna prawie pewien że 40-stka nie byłaby dla mnie za duża. Wniosek ten wyciągam po wczorajszych kolejnych przymiarkach…😉 Myśle ze to tez kwestia specyficznego kształtu mojej ręki która jest wąska ale taka łopatkowa…😉 Poniżej kilka świeżych fot. Miłego tygodnia 😊

65C0E671-A8A1-4785-9713-0C03EE941F98.jpeg

8467866B-D948-4180-8731-6DC263F37F78.jpeg

53A3D929-2538-4D82-9125-FDD7E521A8E2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo dobrze, natomiast 35mm ma być póki co tylko w kwarcu wiec nie wiem czy to konkurencja dla wersji z mechanizmem automatycznym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, orlis napisał(-a):

Wyglada bardzo dobrze, natomiast 35mm ma być póki co tylko w kwarcu wiec nie wiem czy to konkurencja dla wersji z mechanizmem automatycznym. 


absolutnie nie jest to konkurencja dla automatu. Mi chodzi tylko o zmierzenie rozmiarowo zegarka, tym bardziej że traktować ten zegarek jako zegarek także na eleganckie okazje, gdyż zrezygnowałem z kupowania zegarka typowo eleganckiego na skórzanym pasku😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że 35 mm będzie zbyt mały. Chociaż fakt, że ze względu na kształt koperty i bransolety optycznie może lepiej siąść

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim, nie mam zegarka tej marki - ale pozwolę sobie zabrać 'głos'.

Czasem mierzę zegarki, ale ten mi nie 'siadł' (mam nadgarstek 17 / raczej płaski - 'łyżeczkowaty' jak Kolega).

Być może to kwestia gustu i ktoś kto ma & lubi 'większe' zegarki - będzie takie wolał i napotka opór przestawienia się np. na 35, ale ja jestem ciekaw tego wydania (ostatnio kupiłem podobny rozmiar i jestem zadowolony / choć w pierwszym dniu 'z przyzwyczajenia' - miałem dylemat).

 

Edytowane przez Dnlaie

Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wycieki

received_1072905233272550.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRC 200 po raz drugi... i trzeci

DSC_0285.JPG

DSC_0299.JPG

Edytowane przez pg1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2022 o 01:19, Jan napisał(-a):

Znowu wycieki

received_1072905233272550.jpeg


ooo, super, skąd masz te zdjęcia? Jest może jakieś video? Dasz linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pau’lZnajomy mi podesłał, wydobył z odmętów jakiegos forum


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem dzis jeszcze  raz PRX'a automatic w wersji czarnej i powiem szczerze, ze bardzo wygodny/wywazony, dobrze wykonczony, luzow na bransie brak i jedyna jego jak dla mnie wada jest brak mikroregulacji. Cala reszta warta swojej ceny jak ktos lubi zegarki na zintegrowanej bransolecie w stylu lat 70-tych 😎

 

Tissot-PRX-40-205-Powermatic-80-automatic-review-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a tutaj, to polecieli... 😳🤣

 

Tissot-PRX-Powermatic-80-Steel-and-Gold-Blue-Dial-T931_407_41_041_00-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To render czy rzeczywiście jest taki model? Ciekawie wygląda

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Hogg napisał(-a):

To render czy rzeczywiście jest taki model? Ciekawie wygląda

Hogg
 

Jest, złoty a skromny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali go już wcześniej, wg mnie przerost formy. Szczególnie jak się weźmie pod uwagę cenę. Juz kiedyś to pisałem że dołożenie złotego bezelu w datejust wychodzi taniej ;)

 

Co nie zmienia faktu że nie wygląda źle 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2022 o 23:50, Jan napisał(-a):

Juz kiedyś to pisałem że dołożenie złotego bezelu w datejust wychodzi taniej ;) 

Tutaj dostajesz troszke wiecej zlota niz tylko na bezelu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.