Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Marcin_L

Jest okej

Recommended Posts

stfraw nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Dwa lata temu na koncercie obiecali, że przyjadą i słowa jak widać mają zamiar dotrzymać.

Slayer i Megadeth też się pojawią, dobry rok się zapowiada.

Jestem w 2 tygodniu szóstki Weidera

Podziwiam. Ja odpadam po kilku dniach :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Wiesz na początku jakoś niezbyt mi się chciało ale z czasem już z entuzjazmem podchodzę do tego.

Genialnie wzmacnia mięśnie a tego potrzebowałem z racji problemów z kręgosłupem-teraz ładnie się w pionie trzymam (jak trzeźwy :) )

Zobaczymy czy do końca dotrwam-mam nadzieję że tak,się ociepli to znów wrócę do biegów i myślę że będzie całkiem fit bo przekroczyłem 106 kg i nie czuję się z tym komfortowo.

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Ja też przekroczyłem pewien pułap wagowy (jak to w zimie często mi się zdarza) i postanowiłem zrzucić pare kg. Początkowo zacząłem od Weidera, ale średnio mi szło - cholernie ciężkie te ćwiczenia :) Pózniej zabrałem się za Dunkana, i tutaj naprawde po 10 dniach, ćwicząc przy tym na siłowni, zobaczyłem pierwsze efekty. Szczerze powiedziawszy, to jestem w szoku jak szybko wróciłem do swojej optymalnej wagi.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Ja na własne życzenie tłuszczem się zalałem.Przy moim wzroście (185 cm) to już trochę zbyt wiele 106 kg....

Wiosnę-lato-jesień biegałem rekreacyjnie 3 kilometry dziennie-co prawda nie było to zbyt wiele ale zawsze coś,bynajmniej wydolnośc poszła w górę organizmu.

Teraz zima to kalorii się na biło w dodatku bezrobocie dopadło i po kondycji (jeśli jakakolwiek była)

.

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Ja też przekroczyłem pewien pułap wagowy (jak to w zimie często mi się zdarza) i postanowiłem zrzucić pare kg. Początkowo zacząłem od Weidera, ale średnio mi szło - cholernie ciężkie te ćwiczenia :rolleyes: Pózniej zabrałem się za Dunkana, i tutaj naprawde po 10 dniach, ćwicząc przy tym na siłowni, zobaczyłem pierwsze efekty. Szczerze powiedziawszy, to jestem w szoku jak szybko wróciłem do swojej optymalnej wagi.

też zamierzam zrzucić ze 3 kilo..bo czuje że mi ciezko...wiem ciezko uwiezyc...bo z geby jestem chudy ale brzuchol i nogi jak u Beckenbauera

Browar odstaw :rolleyes:

Moja żona jest dietetykiem to może Wam diety poukładać. Powiem tak, można schodnąć będąc non stop nażartym i to bez ćwiczeń. Oczywiście ćwiczenia są wskazane ale nie do schudnięcia a do ogólnej kondycji :rolleyes:

Najważniejsze jest jednak samozaparcie bo jeść można dużo, ale niekoniecznie wszystko...

Podstawa diety to 5 posiłków dziennie (2,5-3,5h odstępy między nimi) i dużo wody :rolleyes:

Nie można podjadać między posiłkami ani pić w trakcie posiłków.

Nie można podjadać między posiłkami ani pić w trakcie posiłków.

Dukan twierdzo coś zgoła innego :rolleyes:. Należy pić w trakcie posiłków i to sporo!

Nie wiem co Dukan na to, bo diet są setki. Ja miałem taką dietę jak pisałem i zjechałem w trochę ponad 3 miesiące o 10kg :rolleyes:

Przy czym nawet przez chwilę nie byłem głodny :)

A ja ostatnio wyszedłem z innej znanej zasady: stosuję dwie diety, bo jedną się nie najadałem :)

Działa, aż za bardzo :rolleyes:

Kopenhaska jeszcze większe zło :rolleyes: Polecam naprawdę dobrego dietetyka - nie czarodzieja co załatwi nam organizm.

Dokładnie.

Ja moją miałem od dietetyka i byłem bardzo zadowolony z efektów :rolleyes:

Dobra dieta musi być dobrana indywidualnie, a te wszystkie "grupówki" z internetu możecie sobie od razu odpuścić.

Edited by krystekomega

A próbowaliście diety kapuścianej - zupa z kapusty i jeszcze kilku warzyw - nie jest to może smaczne ale w tydzień z 3 kg spada :rolleyes:

Krystian "KriSu"

Tylko, że takie szybkie diety są nieskuteczne ;)

W tydzień zrzucisz 3kg, a po kolejnych 2 tygodniach po odstawieniu jej przybierzesz 4kg :lol:

Od dwóch dni mam pierwszego laptopa w życiu... Może to głupie,ale tak jest. Na razie przyzwyczajam się i zapoznaję...

Robert

U kolegi zagościł pierwszy laptop a u mnie automat - ciężko się przyzwyczaić, że trzeba go nosić bo inaczej nie chodzi! Może w jakiś rotomat zainwestuję ;)

Krystian "KriSu"

Od dwóch dni mam pierwszego laptopa w życiu... Może to głupie,ale tak jest. Na razie przyzwyczajam się i zapoznaję...

Ja po dziś dzień nie mam i nie miałem laptopa ;)

*** DOXA Sub 300 Professional ***

No cóż skusiłem się...

Czasem się przydaje. Podkreślam słowo czasem.

Na razie przeżywam zakup.

Edited by Maks 3

Robert

No cóż skusiłem się...

Czasem się przydaje. Podkreślam słowo czasem.

Na razie przeżywam zakup.

Ja sie skusiłem ponad 6 lat temu na pierwszego laptopa i od tego czasu nie wyobrażam sobie żebym jeszcze kiedykolwiek kupił stacjonarny ;)

Gratuluje zakupu

Guest darekmp3

A teraz laptopy w porównaniu do tabletów znowu są ciężkimi, nieporęcznymi maszynami ;)