Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Marcin_L

Jest okej

Recommended Posts

A to i ja się pochwalę. Zdałem warunek u tamtego gościa, co pisałem, znęcał się do końca, ale puścił w końcu, bo jedyna jego pasja to znęcanie się, a jak ktoś się przed nim ukorzy, to już można mu odpuścić. Zdałem też pierwsze 2 egzaminy i zaliczyłem pierwsze 3 projekty tej sesji :D

A to i ja się pochwalę. Zdałem warunek u tamtego gościa, co pisałem, znęcał się do końca, ale puścił w końcu, bo jedyna jego pasja to znęcanie się, a jak ktoś się przed nim ukorzy, to już można mu odpuścić. Zdałem też pierwsze 2 egzaminy i zaliczyłem pierwsze 3 projekty tej sesji :D

Gratulacje :) Każdego można przejść :D

syn zaliczył żelbet :P

Edited by seiken

Marcomartin, dzięki

Seiken, heh, ja żelbet 1 zdałem za 10 podejściem, a jeszcze żelbet 2 przede mną :P Przedmiot fajny, ale (przynajmniej u naszego wykładowcy) trzeba się przyłożyć.

Max Otto von Stiriltz, heh, jaki to przedmiot dokładnie? Przede mną w tym semestrze tylko konstytucyjne :)

Seiken, heh, ja żelbet 1 zdałem za 10 podejściem, a jeszcze żelbet 2 przede mną :P Przedmiot fajny, ale (przynajmniej u naszego wykładowcy) trzeba się przyłożyć.

Ale Ci zazdroszczę!

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

A czego mi zazdrościsz? :lol: Zdecydowanie nie ma chyba czego :o

Hehe, zdecydowanie jest, bo też zdałem żelbet, tylko ciut wcześniej. Jakie to były fajne czasy...

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Guest darekmp3

syn zaliczył żelbet :lol:

A z kim syn miał żelbet? Może z osławioną babcią żelbetową na PW? :o

Chronofil, uwierz, że dziś czasy są równie ciekawe :lol: Nie zawsze pozytywnie, bo cyrki, które dzieją się z niektórymi wykładowcami, to skandal. Akurat Profesor Małek od żelbetu jest kapitalnym wykładowcą i tego człowieka po prostu się szanuje za to, jaki jest. Nie mam z nim nawet najmniejszych problemów. Mimo, że miałem przeniesienie z jego przedmiotu, to mogę mieć tylko pretensje do siebie, że się nie przyłożyłem do egzaminu :o

Nie wszyscy niestety są ok. Ale to inna bajka. Na Śląskim, na wydziale prawa i administracji jest ciekawie. Z resztą prawo studiuję w cyklu 1 rok w 2 lata. Niestety mój charakter powoduje, że 4 razy oblałem na własne życzenie, bo podpadłem wykładowcom.

Prawo rzymskie, fajny przedmiot. U nas dzięki egzaminatorowi połowa poszła z warunkiem. Ja akurat trafiłem w jej klucz :o

Widzę, że co uczelnia to inny poziom " trudności " - u mnie starczyła flaszka Finlandii lub Jacka Danielsa

Krystian "KriSu"

Jest ok. bo właśnie się dowiedziałem, że lecę na pare dni do Niemiec, a konkretnie do Wolfsburga. Jest tam coś ciekawego prócz fabryki VW ?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Jest bardzo OK, w sobotę wylatuję na zasłużony ( ;) ) urlop. Sprzęt foto już spakowany (właśnie dotarł extender), a sprzęt do nurkowania już czeka na miejscu.

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Carlito, zamek, interaktywne centrum naukowe, planetarium, ale mimo wszystko Autostadt jest atrakcją nr. 1;-)

Edited by Hendrix89

Podziękował ;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Są tacy profesorowie, którzy swoją postawą powodują to, że wychodzisz z oblanego egzaminu z poczuciem wstydu, że się nie przyłożyłeś i z ogromnym postanowieniem, że na poprawkę przyjdziesz przygotowany jakbyś bronił dyplom. Nie dla własnej ambicji, lecz z szacunku dla Profesora.

Pozdrowienia dla dziekana dr hab. Piotra Petlica z PWR.

Co-Axial

Jest ok, dzisiaj odebrałem klamry od Staruszka.

Będę dosadny :blink: , są zaj...te.

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

10 maja Metallica zagra w Warszawie na Sonispherze !

Znowu? Ci tylko grają i grają... uwielbiam ich ale już lekko wymiotuję na ich widok ;)

Jestem w 2 tygodniu szóstki Weidera i co najważniejsze w połączeniu z lekką dietą jest konkretny efekt.

Oprócz tego wpadła praca jakoś tak przypadkiem ... znów na kierownicze ehhh powrót do kieratu widzę oczyma wyobraźni :)

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /