Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz laptopy w porównaniu do tabletów znowu są ciężkimi, nieporęcznymi maszynami :)

 

Dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z koncertu Petera Hooka grającego stare kawałki Joy Division.

Dawno się tak nie bawiłem.

Ten wpis powińien być także w "Nie jest okey" bo wielka szkoda, że nie da się posłuchać na żywo piosenek w oryginalnym wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest baaaaardzo okej. Znajomy właśnie wrócił z Kuby, co oznacza, że mój humidor został nakarmiony po brzegi świeżymi, pachnącymi i nasączonymi karaibską wilgocią moimi ulubionymi cygarami Montecristo no4.

Przewiduję orgię smaków w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, bo przyszedł klient w garniaku z vintage Atlantikiem na nadgarstku, ale moja Adriatica ładniejsza :)


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok - dzwonili do mnie, że guma do Zenitha jest już na miejscu i mogę sobie przyjechać ją odebarć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, bo komuś, kto mnie nie bardzo lubi bez wzajemności, dobrze się powodzi.

Z drugiej strony nie bardzo ok, bo ktoś inny, kogo miałam za ideał podpisywał się na czyjejś pracy własnym nazwiskiem i zbierał za to laury. Osoba teraz już "poszkodowana" nie miała bladego pojęcia o tym procederze. Nie piszę w tym wypadku o sobie osobiście. Podwójnie mi przykro, bo znam i lubię "poszkodowaną/ego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok - dzwonili do mnie, że guma do Zenitha jest już na miejscu i mogę sobie przyjechać ją odebarć :)

 

Wreszcie właściwe ubranko dla Zenitha. Bransoleta była bez wyrazu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta była bez wyrazu...

Zgadzam się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie bo od 19-go wracam do pracy :(

Najwyższy czas...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest fajnie bo od 19-go wracam do pracy :(

Najwyższy czas...

Do tej samej rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, stety lub niestety :(


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wojtku :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem właśnie zegarek od kuriera, dopasowałem bransoletę i cieszę się jak mysz do sera :(

Jest OK!


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił znajomy mechanik, że dwumasa(genuin) do mojego DII td5 kosztuje tylko 1300 zł :( Cena podlegała ewolucji od 2000zł przez 1800, 1700 i w końcu 1300 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz oficjalnie mam Zenitha na nowej gumie (wkońcu odebrałem) - totalna miazga ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakąś fotka ;)?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykne jutro w świetle dziennym.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dwa dni do roboty a pozniej jedziemy z dzieciakami na kilka dni na narty . Juz sie nie moge doczekac


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest niemal połowę krótszy od "nie jest ok" - troche to pesymistyczne... warto to zmienić.

 

Ja czekam na zestaw nowych atramentów do pióra - drobiazg a cieszy ;)

 

Miłego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tak jest , duzo mniej postow na jest OK

 

U mnie jeszcze jeden jest OK poniewaz powoli zaczynam sie leczyc z "choroby" , mam pieniadze na zegarek i nic co chcialbym na 100% kupic , w koncu

 

Bo juz szlag mnie trafial z tym ciaglym zmienianiem


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić wymarzonego Rolexa Datejust. Nie było mnie stać. Poprosiłem kolegę aby kupił mi odpowiednik od Tudora w USA i ma przywieźć za kilka tygodni. Czekając na niego jednak nie wytrzymałem i trafiając na okazję - kupiłem Rolexa (kurier przywiezie w poniedziałek). Teraz mam (będę miał) Rolexa i Tudora. Jestem BANKRUTEM ale (chyba) szczęśliwym. Jednak pisząc to teraz nie wiem czy nie dać tego do "Nie jest OK", bo zakup był impulsywny i na prawdę jestem spłukany :)

 

Oj trzeba robić fotki i wystawiać coś na bazar...


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dwa zegarki to nie jeden, tylko pogratulować :)

Będziesz miał ten komfort, że na spokojnie je sobie porównasz i jeden zawsze możesz odsprzedać.

Niekoniecznie musi to być Tudor, te zegarki często wygladają lepiej od rolków.

 

Jak już będa oba u Ciebie to zrób im sesje porównawcza i wrzuc do Galerii.

koniecznie! :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dwa zegarki to nie jeden, tylko pogratulować :)

Będziesz miał ten komfort, że na spokojnie je sobie porównasz i jeden zawsze możesz odsprzedać.

Niekoniecznie musi to być Tudor, te zegarki często wygladają lepiej od rolków.

 

Jak już będa oba u Ciebie to zrób im sesje porównawcza i wrzuc do Galerii.

koniecznie! :)

 

Dokładnie mam taki zamiar. Oba zegarki (Rolex Datejust i Tudor Prince Oysterdate) są praktycznie swoimi odpowiednikami - ten sam model, bransoleta (jubilee), koperta, bezel (14k białe złoto), nawet z tych samych lat tj. późne lata 80te (choć oba praktycznie NOSy). Myślę, że takiego porównania jeszcze u nas nie było i może zaciekawić, bo Tudor (z czasów "bardzo-rolexowych") to naprawdę świetna alternatywa!


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.