Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy jak?? :lol:

cena biletu plus paliwo to RAZEM powinno dać 200-250 zł.

Wałbrzych Wrocław Poznań i abarotka to przecież jeden bak paliwa zatem na okrągło 300/350 zł. Niestety czasu mało, więc na ekonomiczną jazdę czasu brak haha

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

spoko, przeczytałem, że sam koszt paliwa to 250zł na łeb

 

Przepraszam na wtrącenie i OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

:lol:

spoko, przeczytałem, że sam koszt paliwa to 250zł na łeb

 

 

Zrozumiałem tak samo :lol: zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK - dzis do domu, koniec wszechobecnego morza :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem wizę na 10 lat do USA. Bardzo pozytywnie, czekać tylko na czerwiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z Chicago ! Gites jest !


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

matikk no to gratulacje :) Teraz dają wszystkim albo na 10 lat albo wcale mając na myśli wizę turystyczną B2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem wizę na 10 lat do USA. Bardzo pozytywnie, czekać tylko na czerwiec :)

 

fajnie :)...trudno bylo ? Jak umotywowales ( jesli oczywiscie to nie tajemnica) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :)...trudno bylo ? Jak umotywowales ( jesli oczywiscie to nie tajemnica) ?

 

a co tu motywować? piszesz że jedziesz na zwiedzanie i zakupy i już, zupełnie nie ma się czym podniecać. To nie list motywacyjny, a odmowy to z kilka procent, z reguły w oczywistych przypadkach, w których na kilometr czuć, że osobnik jedzie dolary na ulicy zbierać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest piękne, że coraz częściej jest mamy kraj białych ludzirolleyes.gif


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wcześniej dostałem wizę ale tylko na 1 rok(było to 6 lat temu). Umotywowałem tym, że chcę spędzić tam wakacje, jestem studentem więc było kilka pytań standardowych, do kogo, na jak długo, dokąd(Indiana) i czy mam tam rodzinę(nie mam). Ogólnie było pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo udało mi się zsynchronizować 80 zegarów na dworcu głównym pkp w Krakowie :) nie jest OK, bo większość trzeba było ustawiać ręcznie i zajęło to 7h. a jako ciekawostkę dodam, że wszystkie te zegary są made in swiss.


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK, w czwartek ide na metallice a w lipcu na red hot chili peppers!!!


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo wreszcie postawiono dobrą diagnozę...stąd już prosta droga do wyjścia na prostą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tel, że zegarek, który zakupiłem właśnie dotarł i jest do odebrania :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na pierwszą fotę :) i gratz!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy będę miał czas po niego pojechać w tym tyg. :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Rolka! Piękny! Naprawdę piękny!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje carlito :) Też chciałbym w taki sposób jak Ty realizować swoją pasję zegarkową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

 

Piękny! Naprawdę piękny!

 

To prawda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję,ale nadal nie wiem co kupiłeś... Nie znalazłem zdjęć, zamotany jestem :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Pozdro z NY !

Zlazilem 47 str . ( tzw. zlota ulica ) , siok ! , moc Rolkow , AP , zajeb... Hubloty i innych , setki ... , tysiace

Pam sub ( 024 ) - ok. 6k $ . No i klimaty B) , kupa ruskich ( jewreje chyba ? ) , ciekawa przygoda !

Cos tam negocjowalem , ale w koncu nie kupilem , po prostu zglupialem od tej ilosci sprzetu ... , ciezko ogarnac .


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok! Dzisiaj przyszła :):):)

post-37321-0-10946100-1337192479_thumb.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.