Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Recommended Posts

Wiecie co jest najgorsze? Że na świecie nie ma zdrowo myślącego człowieka co uwierzy że takie zegarki są oryginalne, a ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli kupić "rolnixa" i tak kupią. Zgłaszać trzeba ale trzeba być też świadomym tego że te podróbki były, są, będą niestety na rynku... Bo zawsze znajdzie się jakiś matoł co kupi podróbkę Rolexa za 300 zł, która warta jest ceny złomu... Dla mnie by był wstyd chodzić w podróbce. Te 300 zł można wydać na oryginalne casio. A nawet już wolę jakieś chińskie "guanquin", Giorgio Armani byle tylko nie podróbka!

56 minut temu, Emil/efa116 napisał:

Wiecie co jest najgorsze? Że na świecie nie ma zdrowo myślącego człowieka co uwierzy że takie zegarki są oryginalne, a ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli kupić "rolnixa" i tak kupią. Zgłaszać trzeba ale trzeba być też świadomym tego że te podróbki były, są, będą niestety na rynku... Bo zawsze znajdzie się jakiś matoł co kupi podróbkę Rolexa za 300 zł, która warta jest ceny złomu... Dla mnie by był wstyd chodzić w podróbce. Te 300 zł można wydać na oryginalne casio. A nawet już wolę jakieś chińskie "guanquin", Giorgio Armani byle tylko nie podróbka!

Żeby ci ludzie chociaż potrzebowali tych zegarków do sprawdzania, która godzina. "Potrzebuję wiedzieć, czy już trzynasta, więc kupię takiego, bo się w dodatku błyszczy i szwagroszczak już kupił". Ale do tego służą głównie telefony. Natomiast te potworki obecnie są kupowane dla podniesienia samopoczucia i prestiżu nosiciela. Co chyba świadczy, w jak okropnym stanie musi być i jedno i drugie, skoro bałwan z blachy i recyklowanego plastiku (z przylepioną nazwą znaną z telewizji) je poprawia.

Ludziska to mają tupet próbując wciskać takie gnioty ????

W dniu 30.05.2020 o 15:43, James napisał:

Rolex edycja Star Wars.

Ja tego nie rozumiem. Gościu nosi „Roleksa” na nadgarstku a podjeżdża 20 letnią BMW 7 posikalbym się ze śmiechu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2 godziny temu, arturzbsk napisał:

Tak się zmieniło Allegro od kiedy weszli Chińczycy, bo oferta oczywiście z ChRLD.

Chociaż nasze rodzime "lombard12345" też nie lepsze.

Posted (edited)
W dniu 3.06.2020 o 21:25, mmaniek napisał:

Kolejna ściema na olx ?

Ciężko stwierdzić. Zdjęcie niekoniecznie musi być autorskie, ale cena podejrzana.
Poproś o zdjęcia dekla i zapięcia.

Edited by James

Ale to nie jest kwarc i to wersja limitowana na USA. Do tego użytkownik nowy, stąd moja podejrzliwość.

W dniu 1.06.2020 o 10:36, arturzbsk napisał:

Ano, tupecik jest...

jakby te gnioty nie były kupowane to by nie były sprzedawane..............proste

ps. ostatnio miałem okazję trzymać i porównać Seiko żólwia  oryginała i podróbę,,,,,,i powiem Wam szczerze, że jakoś wykonania podróby mnie zadziwiła, mój oryginał nawet ( według mnie) ma gorzej wykończony dekiel, bo napisy są jakoś malowane proszkowa czy jakoś tak a w podróbie sa ładnie wygrawerowane i to dosyć głęboko...... nie wiem o co chodzi, tarcza niczym się nie różni, oprócz perły na bezelku, indeksy po naswietleniu równie dobrze i długo świciły,,,,,,,,,,,,,,,,,, a może to był oryginał haha........

Posted (edited)
W dniu 3.06.2020 o 21:25, mmaniek napisał:

Kolejna ściema na olx ?155e32e81636ac6ace583ae1b5ac39a8.jpg

Też trafiłem na podobną ofertę,  Longines za 1600 zł,  zdjęcia były skopiowane z uhrforum.de 

Screenshot_20200618-222128_OLXpl.jpg

Edited by Rikimaru75