Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

FARCIARZ :angry:

 

I znów kaleczysz me oczęta :D

To nic! Bo mam jedną Twoją  :P  taką trochę pryszczatą ;):D

Chwaliłeś się już nią i przeto mam większego nerwa! :angry:

 

Cóż a ta co ją  prezencisz jest gorsza niźli szrapnel :angry:

bo rozrywa serducho,  :D   wzbudzając we łbie

szalone myśli. :(

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyrefleksu nie ma w "Bondach z falą"? ;)

Kto Tobie to powiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Tobie to powiedział?

 

Sarkazm ;) Kolega akism tak napisał jakby antyrefleks to była jakaś niepowtarzalna nowość w zegarkach Omegi...

Edytowane przez Rawicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bondach z falą antyrefleks był tylko wewnętrzny, w nowej jest z obydwóch stron.

Miałem starą, mam nową, różnica jest spora.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Cer_tom koledze Akismowi chodziło o zewnętrzny antyrefleks w nowej 300m.

Osobiści wolę starą, bo mnie zewnętrzny antyrefleks wkurza przy użytkowaniu.

Owszem wygląda pięknie, ale tylko gdy nie ma na nim śladów, a prawda jest taka, że jakieś ślady zawsze na nim są dlatego pozbyłem się PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moje naiwne i zapewne głupie pytanie, ale co to jest "PO"?  :wacko: 

 

Czytając to forum mam wrażenie, że ja jeden na calym świecie nie wiem co to znaczy, mimo, że jestem fanem i użytkownikiem zegarka tej zacnej marki od wielu lat. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planet Ocean- stąd PO

 Bóg zapłać, dobry człowieku! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy któryś z Was posiada obecnie 2263.80.00 ?


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój speedmaster Mark II. Lubię ten styl wczesnych lat 70 tych :)

post-42288-0-03088000-1386421623_thumb.jpg

post-42288-0-00413100-1386421651_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie przepadam za kopertami z lat 70-tych ale Twoj zegar jest naprawde super. Co tam masz w srodku ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta omega, powiedziałbym że ponadczasowa. Graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie przepadam za kopertami z lat 70-tych ale Twoj zegar jest naprawde super. Co tam masz w srodku ?

Rzecz jasna cal. 861 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam PO 2201.50.00 zakupioną jako nową w tym roku. Ma numer na kopercie 8610XXXX, po którym próbowałem znaleźć rok produkcji, tak, by dowiedzieć się, ile rzeczywiście leżakowała w salonie.  

 

Zgodnie z tym http://clockmaker.com.au/rolex_serial_numbers.html wychodzi na 2008?

 

Pomoże mi ktoś rozwiązać zagadkę?

Edytowane przez de la hoya

Planet Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój speedmaster Mark II. Lubię ten styl wczesnych lat 70 tych :)

attachicon.gifSpeedmaster Mark II 2.jpg

attachicon.gifIMG_6446 (Kopiowanie).JPG

Piękna gratulacje sprzedałem taką w tym roku na idealnej bransolecie w stanie idealnym.Obcowałem  z nią przez dwa lata jest to naprawdę zegarek na lata można powiedzieć. W jego miejsce wrócił seamaster Jumbo

 

omegaseamasterchronosto.jpg

40772672.jpg

 

 

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji światecznych porządków. Klasyka która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie na czasie. W przyszłym roku obchodzimy 75 urodziny. ;) A serce jak dzwon. ;)

post-31273-0-78690700-1387277365_thumb.jpg

Edytowane przez antiquarius.maximus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucił byś więcej fotek? Tej swej klasyki. Jaki to kaliber, czy nie 26.5?


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gratulacje sprzedałem taką w tym roku na idealnej bransolecie w stanie idealnym.Obcowałem  z nią przez dwa lata jest to naprawdę zegarek na lata można powiedzieć. W jego miejsce wrócił seamaster Jumbo

 

omegaseamasterchronosto.jpg

40772672.jpg

 

 

Dopiero teraz zorientowałem się że tych chronostopów było trochę różnych. ja kojarzyłem Geneve. Po przejrzeniu sieci stwierdzam że Twój model jest najfajniejszy. Gratulacje. Szkoda tylko że nie można mieć wszystkich na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bondach z falą antyrefleks był tylko wewnętrzny, w nowej jest z obydwóch stron.

Miałem starą, mam nową, różnica jest spora.

 

Pozdrawiam

Tomek

A, to przepraszam najmocniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zorientowałem się że tych chronostopów było trochę różnych. ja kojarzyłem Geneve. Po przejrzeniu sieci stwierdzam że Twój model jest najfajniejszy. Gratulacje. Szkoda tylko że nie można mieć wszystkich na raz :)

 

Dopiero teraz zorientowałem się że tych chronostopów było trochę różnych. ja kojarzyłem Geneve. Po przejrzeniu sieci stwierdzam że Twój model jest najfajniejszy. Gratulacje. Szkoda tylko że nie można mieć wszystkich na raz :)

 

Akurat ten model jest w Polsce raczej nieosiągalny, można go spotkać sporadycznie i zazwyczaj w bardzo słabym stanie,prędzej coś na zatoce. Ale ceny tez są kosmiczne. Jednak fakt urodziwe są bardzo i uwierz mi żadne zdjęcie nie jest w stanie oddać uroku tej tarczy. Ale idzie do mnie Omega w stali w brytyjskiej kopercie sygnowanej Dennison zobaczymy co za wynalazek.Niebawem nowe fotki nabytku ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość stalówek brytyjskich dennison to były wojaki, choć zależy jeszcze z którego roku, co to za model ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też się jeszcze nie pochwaliłem tu swoją Omegą. Jest to tytanowa Omega Seamaster 2298.80, zegarek roku 1994, którą dostałem w prezencie od mojej kochanej żony w na 20 rocznicę ślubu w 1999 roku.  To były czasy gdy Omega nie chciała na siłę kopiować Rolexów i nie zmieniała wyglądu swych zegarków co dwa lata, by na siłę zdobywać nowych klientów. Moim zdaniem (choć trudno mnie tu posądzać o jakiś obiektywizm :ph34r: ) to jest właśnie ten ponadczasowy, klasyczny Seamaster, który będzie symbolem Omego przez długie lata. Ani wcześniejsze, ani późniejsze modele nie wyglądały już tak dobrze i tak "omegowsko". :lol:

 

BTW ten samochód w tle niektórych fotek to nie przypadek, to też prezent od mojej żony i też totalne zaskoczenie. Ja naprawdę muszę uważać, gdy z nią rozmawiam, by nie wspomnieć, że coś mi się podoba, bo takie gadanie potem może mieć swoje konsekwencje. No, powiedzmy, że są od tego wyjątki, np. gdybym wspomniał, że mi się podoba nasza nowa sąsiadka, to konsekwencje byłyby diametralnie odmienne, niż w przypadku Seamastera, czy eM Trójeczki. ;)

 

IMG-6602.jpg IMG-6603.jpg IMG-6605.jpg IMG-6609.jpg IMG-6616.jpg IMG-6619.jpg IMG-6620.jpg IMG-6621.jpg IMG-6645.jpg

Edytowane przez hiob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona-skarb :) ,reszta to tylko rzeczy......strasznie ważne w życiu każdego faceta ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.