Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Na żywo 😜

IMG_20220326_083050.jpg

W kolejce głównie panowie 30/40+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sanik napisał(-a):

Na żywo 😜

(...)

W kolejce głównie panowie 30/40+

 

Jakby robili rozmiary damskie tych Moonswatchów, to i moja facjata by pewnie była na tym zdjęciu.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami inwestorzy😆

 

Ja też liczę na wasze relacje, bardzo ciekawi mnie ta akcja. Mam nadzieje, że napisze ktoś też jakąś recenzje. Dla mnie najważniejsze info techniczne to waga, jak zegarki ważą tyle co można wywnioskować z dostępnych materiałów, czyli tyle co nic to nie wiem czy wrażenie posiadania omegi w tym wypadku nie będzie całkowitą ułudą.

 

A tak poza tym, to ciężko uwierzyć, żeby stanie w takich kolejkach i prawdopodobna walka o te zegarki miała sens. Skąd pomysł, że np. za parę dni nie będzie sprzedaży online? Bo będą braki? taki popyt? Te zegarki są wydrukowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sanik napisał(-a):

Na żywo 😜

IMG_20220326_083050.jpg

W kolejce głównie panowie 30/40+

Widać jaka jest potrzeba posiadania prawdziwej omegi… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Floyd Pink napisał(-a):

 

 wrażenie posiadania omegi w tym wypadku nie będzie całkowitą ułudą.

 

 

Wra... co 😂


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Floyd Pink napisał(-a):

Sami inwestorzy😆

 

Ja też liczę na wasze relacje, bardzo ciekawi mnie ta akcja. Mam nadzieje, że napisze ktoś też jakąś recenzje. Dla mnie najważniejsze info techniczne to waga, jak zegarki ważą tyle co można wywnioskować z dostępnych materiałów, czyli tyle co nic to nie wiem czy wrażenie posiadania omegi w tym wypadku nie będzie całkowitą ułudą.

 

A tak poza tym, to ciężko uwierzyć, żeby stanie w takich kolejkach i prawdopodobna walka o te zegarki miała sens. Skąd pomysł, że np. za parę dni nie będzie sprzedaży online? Bo będą braki? taki popyt? Te zegarki są wydrukowane...

Myślę, że waga to będzie +/- tyle co obecne Swatche na kwarcu, czyli symbolicznie.

Teraz, Scaut napisał(-a):

Widać jaka jest potrzeba posiadania prawdziwej omegi… 

Mnie takich nie brakuje, zaszedłem, zobaczyłem, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak już tam jestescie to możecie jakiś podstolik ogarnąć przy okazji 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

RDT_20220326_0809281852596648259319890

 

W Brukseli kolejka już się w nocy ustawiała:

20220326_081201

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Myślę, że waga to będzie +/- tyle co obecne Swatche na kwarcu, czyli symbolicznie.

Mnie takich nie brakuje, zaszedłem, zobaczyłem, ...

 

Co za marnotrawstwo! Już trzeba było krzyknąć do tej grupy "Hej! Chcecie fajnego designu? Posłuchajcie ciekawej historii..." i opowiedzieć trochę o Panerai, podwinąć rękaw, pokazać, krzewić dorosłe zegarki wśród niewiernych. Na końcu mówisz im o cenie i (parafrazując Paczesia) tłum klęka i słychać szepty "ja pierd.... kto to jest, to chyba krój jakiś". 😜  

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że zegarek będzie generował takie emocje. I tu już widzę sukces i coś dobrego. Motywacje są pewnie różne i być może wielu stojących w tych kolejkach  faktycznie myśli, że będzie miało Omegę za tysiaka. Emocje opadną, bakcyla złapią i jakaś ich część skieruje wzrok w stronę poważniejszej oferty. Raczej nie Omega, ale taki Hamilton? Może takie pospolite ruszenie będzie ożywcze dla części marek z ofertą zegarków w średniej cenie? 

Edytowane przez CzasNaZdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton... Raczej nagle nie staną się forumowiczami kupującymi zegarki z zagranicy;) 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy otworzą w ogóle sklep w Złotych, czytałem że w Japonii nie otworzyli. 

 

Po wczorajszej wizycie w Swatchu wydaje mi się, że większość zainteresowanych to "streetwearowcy" przy limicie 2 sztuk zakładali jeden resell drugi personal. Hype jak na colabo supreme north face itp. Tylko tutaj zegarki nie są limitowane, a nawet będą w sprzedaży online...

 

BXL coraz lepiej

PXL_20220326_080726281

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Hamilton... Raczej nagle nie staną się forumowiczami kupującymi zegarki z zagranicy;) 

 

Oj tam, na Olx można też kupić. :) Nawet nie będę pisał jak szybko sprzedałem swojego X-Coptera w powłoce z różowego złota właśnie takiemu, dla którego był to pierwszy automat w życiu. Miał już zaczątki poważnego myślenia, choć z drugiej strony bardzo cieszył się z tego złota 😂 Ale staram się wierzyć, że to był początek wspaniałej zegarkowej przygody dla niego.

Edytowane przez CzasNaZdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, vvv napisał(-a):

Ciekawe czy otworzą w ogóle sklep w Złotych, czytałem że w Japonii nie otworzyli. 

 

Po wczorajszej wizycie w Swatchu wydaje mi się, że większość zainteresowanych to "streetwearowcy" przy limicie 2 sztuk zakładali jeden resell drugi personal. Hype jak na colabo supreme north face itp. Tylko tutaj zegarki nie są limitowane, a nawet będą w sprzedaży online...

 

BXL coraz lepiej

 

Złote wydają 😜

13 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Co za marnotrawstwo! Już trzeba było krzyknąć do tej grupy "Hej! Chcecie fajnego designu? Posłuchajcie ciekawej historii..." i opowiedzieć trochę o Panerai, podwinąć rękaw, pokazać, krzewić dorosłe zegarki wśród niewiernych. 😛 

Nie pomyślałem o tym 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na firmę, której nie będzie na najważniejszym zegarkowym branżowym evencie roku to nieźle sobie poradzili z wykorzystaniem swoich 5 minut…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał(-a):

Jak na firmę, której nie będzie na najważniejszym zegarkowym branżowym evencie roku to nieźle sobie poradzili z wykorzystaniem swoich 5 minut…

Otóż to, niezły hłyt maketingowy.

Cały tydzień Omegi 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że stomatolodzy i chirurdzy będą zadowoleni z dzisiejszego dnia? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zostało 160 szt., czyli było nie więcej niż 180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

No nie sądziłem ze takie dzikie tłumy barbarzyńców z Azji najadą Swatcha 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem i do kawy odpalam forum licząc na relacje z bitwy pod Złotymi Trasami, a tu żadnych ekscesów, spokojna kolejka z tego co widzę na zdjęciu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu po wyjściu można było kupić, czy tam sprzedać, zależy kto, za 4 tysiące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):

Wstałem i do kawy odpalam forum licząc na relacje z bitwy pod Złotymi Trasami, a tu żadnych ekscesów, spokojna kolejka z tego co widzę na zdjęciu. ;) 

Raczej spokojnie jest, czasami jakiś spontaniczny zaśpiew idzie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Raczej spokojnie jest, czasami jakiś spontaniczny zaśpiew idzie 😀

 

Coś długo tam jesteś niby przypadkiem 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.