Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ze wszystkich wersji kolorystycznych najbardziej biała na żywo urzekła, najlepiej samemu obejrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lynx27 napisał(-a):

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

23279BE4-7E4A-4D6F-B137-AFCFCFB42CDD.jpeg

ED736BAA-2894-4E41-A723-45017B866457.jpeg

Niebieski dla mnie to najładniejszy kolor tarcz. Jednak w tym wypadku wybrałbym białą.  

Godzinę temu, Lynx27 napisał(-a):

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

23279BE4-7E4A-4D6F-B137-AFCFCFB42CDD.jpeg

ED736BAA-2894-4E41-A723-45017B866457.jpeg

Niebieski dla mnie to najładniejszy kolor tarcz. Jednak w tym wypadku wybrałbym białą.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, miałem już niebieską. Taką ze zdjęcia nawet 2 razy 🤘. Dlatego chyba poszukam czegoś świeżego, podoba mi się czytelność białych tarcz, jak w Polarze Rolexa. 

084FA20E-66EC-4309-9167-EC793A12E3D8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2023 o 18:58, tbn napisał(-a):

Roger Smith kupił Moona na 3861, jedyna rekomendacja której potrzebuję. ;)

 

Kupił, ale nadal nosi swój codzienny zegarek czyli Rolexa Explorera, co widać na aktualnych filmach z jego udziałem.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mylof napisał(-a):

Kupił, ale nadal nosi swój codzienny zegarek czyli Rolexa Explorera, co widać na aktualnych filmach z jego udziałem.

 

Explorer to prezent od żony o ile pamiętam. A Speedmastera sam wybrał, co nie jest zaskoczeniem znając jego drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Explorer to prezent od żony o ile pamiętam. 

Tak, to prawda.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lynx27 napisał(-a):

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

Gdybym nie miał żadnej, to niebieska. Biała tez fajna, przekonałem się do tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biała jest mniej "oczojebna"- niebieski ostro daje o sobie znać dla otoczenia.

Chociaż ten niebieski też fajny. Jak mierzyłem to korzystniej ( dla mnie) prezentowała się biała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

biała jest mniej "oczojebna"- niebieski ostro daje o sobie znać dla otoczenia.

Chociaż ten niebieski też fajny. Jak mierzyłem to korzystniej ( dla mnie) prezentowała się biała.

 

Mnie się też ta niebieska ceramika nie podoba, w ostrym świetle przynajmniej. Ja bym brał białą. Jak mówimy o aluminium to już inna dyskusja, niebieskie są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczujecie zdjęciami tego niebieskiego Seamastera :) chyba mi trochę tęskno do Omegi, a ja przecież cały czas myślę o redukcjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, alleck napisał(-a):

Szczujecie zdjęciami tego niebieskiego Seamastera :) chyba mi trochę tęskno do Omegi, a ja przecież cały czas myślę o redukcjach ;)

 

Możesz zawsze zamiast po prostu redukować dokonać konsolidacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Możesz zawsze zamiast po prostu redukować dokonać konsolidacji.
Jakiś czas temu skonsolidowałem już. Teraz to tylko zamiana 1:1 żeby stanu posiadania nie zwiększać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, Lynx27 said:

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

23279BE4-7E4A-4D6F-B137-AFCFCFB42CDD.jpeg

ED736BAA-2894-4E41-A723-45017B866457.jpeg


Bierz czarnego ;)

 

 

IMG_6775.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, logann napisał(-a):


Bierz czarnego ;)

 

 

IMG_6775.jpeg

 

2mm mniej średnicy oraz 2mm grubości - to byłby zegarek idealny. Poczekam, może kiedyś... :D


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę, że mógłby być deczko mniejszy, ale na tym zdjęciu wyszedł też wyjątkowo wielgaśnie. Na co dzień tak tego nie odbieram  😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że pasek jeszcze go wybrzusza bardziej. Kauczuk jednak przyciska mocno ten zegarek do nadgarstka i pięknie wtedy leży na 17cm :). Przećwiczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, Lynx27 said:

Zdaje się, że pasek jeszcze go wybrzusza bardziej. Kauczuk jednak przyciska mocno ten zegarek do nadgarstka i pięknie wtedy leży na 17cm :). Przećwiczone

 

Biłem się długo z myślami czy by nie kupić gumy do niego, ale 3rd party nie mi nie podchodzi, a ORI cena jest dla mnie jednak nie do przełknięcia jakoś. Udało mi się rok temu wyrwać za to NATO Omegi w dobrej cenie i stwierdziłem, że to wystarczy jako zastępstwo dla bransolety na lato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, logann napisał(-a):

 

Biłem się długo z myślami czy by nie kupić gumy do niego, ale 3rd party nie mi nie podchodzi, a ORI cena jest dla mnie jednak nie do przełknięcia jakoś. Udało mi się rok temu wyrwać za to NATO Omegi w dobrej cenie i stwierdziłem, że to wystarczy jako zastępstwo dla bransolety na lato :)

W takim układzie to logiczne posunięcie. Ja bransolety do seamastera nie potrafię nosić, więc celuje tylko w kauczuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

W takim układzie to logiczne posunięcie. Ja bransolety do seamastera nie potrafię nosić, więc celuje tylko w kauczuk. 

 

Jak masz na zbyciu branse daj znać. W rozliczeniu mogę oddać gumę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ma ktoś na sprzedaż bransoletę do Omegii NTTD ( tytanowy mesh) ? Albo możecie polecić jakiś odpowiednik? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika, który nie chce zniszczyć swojej nowej zabawki, jak nakręcacie swoje zegarki po tym jak się zatrzymają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.