Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Mnie ze wszystkich wersji kolorystycznych najbardziej biała na żywo urzekła, najlepiej samemu obejrzeć. 

Godzinę temu, Lynx27 napisał(-a):

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

23279BE4-7E4A-4D6F-B137-AFCFCFB42CDD.jpeg

ED736BAA-2894-4E41-A723-45017B866457.jpeg

Niebieski dla mnie to najładniejszy kolor tarcz. Jednak w tym wypadku wybrałbym białą.  

Godzinę temu, Lynx27 napisał(-a):

Chodzi za mną jakiś nowy bzik. To są mocni agenci w szeregu, ale ciężko mi się zdecydować, co myślicie? Niedługo będę mierzył :) 

Niebieski dla mnie to najładniejszy kolor tarcz. Jednak w tym wypadku wybrałbym białą.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dzięki Panowie, miałem już niebieską. Taką ze zdjęcia nawet 2 razy 🤘. Dlatego chyba poszukam czegoś świeżego, podoba mi się czytelność białych tarcz, jak w Polarze Rolexa. 

084FA20E-66EC-4309-9167-EC793A12E3D8.jpeg

W dniu 19.06.2023 o 18:58, tbn napisał(-a):

Roger Smith kupił Moona na 3861, jedyna rekomendacja której potrzebuję. ;)

Kupił, ale nadal nosi swój codzienny zegarek czyli Rolexa Explorera, co widać na aktualnych filmach z jego udziałem.

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

34 minuty temu, mylof napisał(-a):

Kupił, ale nadal nosi swój codzienny zegarek czyli Rolexa Explorera, co widać na aktualnych filmach z jego udziałem.

Explorer to prezent od żony o ile pamiętam. A Speedmastera sam wybrał, co nie jest zaskoczeniem znając jego drogę.

12 minut temu, tbn napisał(-a):

Explorer to prezent od żony o ile pamiętam. 

Tak, to prawda.

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

14 godzin temu, Lynx27 napisał(-a):

Gdybym nie miał żadnej, to niebieska. Biała tez fajna, przekonałem się do tego zestawu.

biała jest mniej "oczojebna"- niebieski ostro daje o sobie znać dla otoczenia.

Chociaż ten niebieski też fajny. Jak mierzyłem to korzystniej ( dla mnie) prezentowała się biała.

16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

biała jest mniej "oczojebna"- niebieski ostro daje o sobie znać dla otoczenia.

Chociaż ten niebieski też fajny. Jak mierzyłem to korzystniej ( dla mnie) prezentowała się biała.

Mnie się też ta niebieska ceramika nie podoba, w ostrym świetle przynajmniej. Ja bym brał białą. Jak mówimy o aluminium to już inna dyskusja, niebieskie są świetne.

Szczujecie zdjęciami tego niebieskiego Seamastera :) chyba mi trochę tęskno do Omegi, a ja przecież cały czas myślę o redukcjach ;)

23 minuty temu, alleck napisał(-a):

Szczujecie zdjęciami tego niebieskiego Seamastera :) chyba mi trochę tęskno do Omegi, a ja przecież cały czas myślę o redukcjach ;)

Możesz zawsze zamiast po prostu redukować dokonać konsolidacji. ;)

Możesz zawsze zamiast po prostu redukować dokonać konsolidacji.
Jakiś czas temu skonsolidowałem już. Teraz to tylko zamiana 1:1 żeby stanu posiadania nie zwiększać :)

18 hours ago, Lynx27 said:

Bierz czarnego ;)

IMG_6775.jpeg

17 minut temu, logann napisał(-a):

Bierz czarnego ;)

IMG_6775.jpeg

2mm mniej średnicy oraz 2mm grubości - to byłby zegarek idealny. Poczekam, może kiedyś... :D

instagram.com/crownandlume 

Nie przeczę, że mógłby być deczko mniejszy, ale na tym zdjęciu wyszedł też wyjątkowo wielgaśnie. Na co dzień tak tego nie odbieram  😁

Zdaje się, że pasek jeszcze go wybrzusza bardziej. Kauczuk jednak przyciska mocno ten zegarek do nadgarstka i pięknie wtedy leży na 17cm :). Przećwiczone

5 minutes ago, Lynx27 said:

Zdaje się, że pasek jeszcze go wybrzusza bardziej. Kauczuk jednak przyciska mocno ten zegarek do nadgarstka i pięknie wtedy leży na 17cm :). Przećwiczone

Biłem się długo z myślami czy by nie kupić gumy do niego, ale 3rd party nie mi nie podchodzi, a ORI cena jest dla mnie jednak nie do przełknięcia jakoś. Udało mi się rok temu wyrwać za to NATO Omegi w dobrej cenie i stwierdziłem, że to wystarczy jako zastępstwo dla bransolety na lato :)

57 minut temu, logann napisał(-a):

Biłem się długo z myślami czy by nie kupić gumy do niego, ale 3rd party nie mi nie podchodzi, a ORI cena jest dla mnie jednak nie do przełknięcia jakoś. Udało mi się rok temu wyrwać za to NATO Omegi w dobrej cenie i stwierdziłem, że to wystarczy jako zastępstwo dla bransolety na lato :)

W takim układzie to logiczne posunięcie. Ja bransolety do seamastera nie potrafię nosić, więc celuje tylko w kauczuk. 

47 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

W takim układzie to logiczne posunięcie. Ja bransolety do seamastera nie potrafię nosić, więc celuje tylko w kauczuk. 

Jak masz na zbyciu branse daj znać. W rozliczeniu mogę oddać gumę :)

Siema. Ma ktoś na sprzedaż bransoletę do Omegii NTTD ( tytanowy mesh) ? Albo możecie polecić jakiś odpowiednik? 

Pytanie od laika, który nie chce zniszczyć swojej nowej zabawki, jak nakręcacie swoje zegarki po tym jak się zatrzymają? :)