Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia upodobań nie sylwetki, ja mam 16cm nadgarstek (wzrost 1.8m, 80kilo) i noszę zarówno 31mm jak i zegarki 40mm. A znam też takich co mają większą łapę i też mają takie omegi 34mm jak powyżej. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, eye_lip napisał(-a):

Kwestia upodobań nie sylwetki, ja mam 16cm nadgarstek (wzrost 1.8m, 80kilo) i noszę zarówno 31mm jak i zegarki 40mm. A znam też takich co mają większą łapę i też mają takie omegi 34mm jak powyżej. 

80kg? Szczupak byłeś - przytyło się? 😉

Taką Omegę też bym nosił... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczupak to byłem jak pracowałem w Swatch Group, a ponad 8 lat na swoim robi swoje;)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, eye_lip napisał(-a):

Szczupak to byłem jak pracowałem w Swatch Group, a ponad 8 lat na swoim robi swoje;)

Na "Tatuśka" trzeba zasłużyć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój młody przyszły Omegowiec kończy dwa lata, więc zasłużyłem;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Ogólnie dwie moje ulubione marki sportowe czyli Rolex i Omega przeżywają jakiś marazm. Oczywiście mówię o swoich upodobaniach, bo rynek przeczy moim słowom. Rolex tylko kombinuje jak zrobić większe i bardziej błyszczące i co tu by można z profesjonali na two tone czy gold przerobić, a ci produkują modele, o które nikt nie prosił za pieniądze których pewnie nikt nie zapłaci zamiast zająć się dopracowaniem tego co jest i jakaś konsolidacją kolekcji bo to już kompletny chaos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przejrzałem ten temat, ale że ostatnie wpisy są sprzed kilku miesięcy, więc zaryzykuję:
Jakie upusty można wynegocjować czy to w Omega Boutique czy to u AD (Sliwiński, Kruk) dla kogoś bez historii zakupowej czy innych kart stałego klienta?
Jeżeli to ma znaczenie, to mowa o modelu ze schodzącej czy nawet już nieprodukowanej kolekcji.

 

Dzięki!
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mnfd napisał(-a):

Cześć,

 

Przejrzałem ten temat, ale że ostatnie wpisy są sprzed kilku miesięcy, więc zaryzykuję:
Jakie upusty można wynegocjować czy to w Omega Boutique czy to u AD (Sliwiński, Kruk) dla kogoś bez historii zakupowej czy innych kart stałego klienta?
Jeżeli to ma znaczenie, to mowa o modelu ze schodzącej czy nawet już nieprodukowanej kolekcji.

 

Dzięki!
Michał

 

W butiku możesz wynegocjować drugą kawę, ewentualnie kieliszek wina musijącego ;)

W Kruku upst z karty, czasem indywidualnie da się zrobić więcej.

W Jubitomie podobnie - zdarza się przy dobrych rozmowach 20%, ale upusty niestety odchodzą do lamusa, tanio to już było.

W dobrych czasach z dużą historią zakupową udawało się nawet więcej, ale to se chyba ne vrati.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,
 
Przejrzałem ten temat, ale że ostatnie wpisy są sprzed kilku miesięcy, więc zaryzykuję:
Jakie upusty można wynegocjować czy to w Omega Boutique czy to u AD (Sliwiński, Kruk) dla kogoś bez historii zakupowej czy innych kart stałego klienta?
Jeżeli to ma znaczenie, to mowa o modelu ze schodzącej czy nawet już nieprodukowanej kolekcji.
 
Dzięki!
Michał

Chyba nie ma reguły. Kilka miesięcy temu w Arkadii (chyba Jubitom) na bazową de Ville (egzemplarz z ekspozycji) oferowali mi jakoś blisko -30%. Dużo chyba zależy od modelu i od tego co im aktualnie za bardzo na półkach zalega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Chyba nie ma reguły. Kilka miesięcy temu w Arkadii (chyba Jubitom) na bazową de Ville (egzemplarz z ekspozycji) oferowali mi jakoś blisko -30%. Dużo chyba zależy od modelu i od tego co im aktualnie za bardzo na półkach zalega.

 

Zalezy od modelu. W DE na Moona znajomy AD daje -10% i mowi, ze nie ma szans / nie moze wiecej. Tak jak pisal @Butik tanio juz bylo ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2023 o 09:22, fanfar19 napisał(-a):

Taki mi wpadł w oko wczoraj. Kiedyś widziałem, potem w ogóle zapomniałem o istnieniu tej subserii. 

Muszę przyznać, że spodobał mi się.

 

 

IMG_1299.JPG

To są fajne seamastery... 

W dniu 28.10.2023 o 10:53, pdb napisał(-a):

Nuuuuudy za zbyt duże pieniądze 😕

 

I zbyt duże rozmiary (zwłaszcza na grubość)...


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Dziś miałem okazję przymierzyć kilka modeli. Świetnie się układały na nadgarstku, na chwilę obecną Seamaster jest moim faworytem.
1978e84b9646bbce629e03bdbca4b94a.jpg
100e3f188badfc633f14325ddb3f484e.jpg
f6c0be3782a4f24ff4f60539d82edc35.jpg
42294347223f4e5eb6f1f1e7849fee3a.jpg
37f5ee0a608a31e47ac64c24e2a2eddd.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ta trzysetka jest świetna, moim zdaniem najfajniejszy model w stylu "neo-vintydz" na rynku. Proporcje troche gorsze niż 58, głównie przez grubość, ale za to więcej charakteru i autentyczności. Jedyne co mi się gryzie to polarka na bransie, mogli sobie odpuścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bliżej mi jest do refleksji i wspomnień, niż zabawę w świecące dynie w tym dniu . Udanego dnia
 
IMG20231101123700.thumb.jpg.842c913e006a10a41dd2c5dd17537fd8.jpg

Dobry zawodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.