Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Właśnie na tym NATO wygląda najlepiej...

Co-Axial

Nowy Bond jest propozycją dla fanów i kolekcjonerów.
Nie jest to pseudo LE co akurat doceniam bo przynajmniej każdy wie na czym stoi. Zegarek jest oryginalny , świetnie zrobiony czyli to czego można spodziewać się po Omedze.

Model nie będzie hitem sprzedaży , wydaje mi się że będzie w grupie nikomu niepotrzebnych.  Jego wartość bardzo szybko i boleśnie  zweryfikuje rynek wtórny. I to jest też miejsce na jego zakup...

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Poniżej jeszcze limitka, którą chwilę miałem u siebie. Tutaj znów tyle opinii ile gustów ;) Dla mnie np wszystko byłoby fajnie gdyby nie coś w rodzaju szlifu słonecznego. Jakby zostawili błyszczącą ceramiczną tarczę z laserowymi nacięciami w kształcie bondowskiej lufy sikor zostałby u mnie, a tak przeszedł przez moje ręce jedynie jako ciekawostka, z którą warto się zapoznać.

Ten quasi szlif, o którym mówię lepiej widać w świetle salonowym:

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Tą limitkę oceniam pozytywnie . Dynamicznie, ciekawie wygląda.

Widziałbym w kolekcji.

Tarcza budzi różne emocje, dla mnie na plus.

Limitka całkiem przyjemna. Rewelacyjna guma trzyma bardzo dobrze zegarek na nadgarstku. Jedyna uwaga, trochę za dużo dzieje się na tarczy.42bd1ac4e7e17e2e1550cc2003334e46.jpg&key=e790ffd9776b4d0b4ce0594f43960a916b6c91648db4b7fad1087dcd15c82298

3ba24fb0719a70574e45abd17d15243e.jpg

6 godzin temu, Muzzy napisał:

Stary ale jary :)

Ten zegarek jest jak wino im starszy tym bardziej za***isty ????

Butik, dzięki za super relacje. Rzeczywiście aluminiowy bezel jest może vintage/military, ale chyba w tej odsłonie cenowej matowa ceramika powinna być ... biała 300 to rewelacja, jak dla mnie tylko na gumie, ale to oczywiście indywidualna kwestia. Co do nato to potwierdzam, że w żadnej 300 z wyjątkiem 300 master Bond spectre nato „dziwnie” nie pasuje.

Witam poszukuje bezela do PO limit bond  2907.50.91. Czysty zwykły bezel podejdzie ?

C5277EF4-8D36-4D50-BDBC-623628963319.jpeg

If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

48 minut temu, fidelio napisał:

Fajne combo fajna fota choć wychodzi mocno poza nadgarstek ale to pewnie perspektywa 

ed1b72c3ed44ead6c154282943c7d12d.plist

2237fd045b689b4bcf2ee665eba7428d.plist

A u mnie niedziela z nowym paskiem od WSM (ogłoszenie o paskach szytych na zamówienie znalezione na bazarku).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jak się nosi to chrono na sterydach? bo słyszałem ...dosyć pochlebne opinie co mnie zaskoczyło ...

27 minut temu, Lotus napisał:

I jak się nosi to chrono na sterydach? bo słyszałem ...dosyć pochlebne opinie co mnie zaskoczyło ...

Mam go od ponad 2 miesięcy. Jeżeli spojrzysz na suchy opis techniczny to pierwsze co Ci przychodzi do głowy- za duży, za ciężki itd. Też tak miałem. Ale zaryzykowałem i to był świetny strzał. Jak dla mnie jest to bardzo wygodny zegarek. Dobrze leży na nadgarstku. Ciężaru w użytkowaniu nie czujesz. Wykonanie bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście, jest to moja subiektywna opinia i jako taką proszę ją traktować ???? 

Zegarek jest świetny i prezentuje się bardzo atrakcyjnie to jest fakt bez dwóch zdań . Kawał zegarka.

Czy kojarzysz wagę ?

6 minut temu, Lotus napisał:

Zegarek jest świetny i prezentuje się bardzo atrakcyjnie to jest fakt bez dwóch zdań . Kawał zegarka.

Czy kojarzysz wagę ?

227 g.
Prezencja na żywo w stosunku do zdjęcia + 10.