Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

13 godzin temu, orlis napisał:

W trakcie i po zmianie 

Po zmianie bez wad :)

Świetnie się prezentuje. Moim zdaniem lepiej niż na bransolecie. Nosiłbym, bez zdań dwóch.

"Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie właściwie widzą to, co chcą widzieć, wiedzą to, co chcą wiedzieć, i jeśli rzeczywistość z tym się nie zgadza, to tym gorzej dla rzeczywistości." - Kazik Staszewski

1 godzinę temu, fanfar19 napisał:

Po zmianie bez wad :)

Świetnie się prezentuje. Moim zdaniem lepiej niż na bransolecie. Nosiłbym, bez zdań dwóch.

Aż mnie zachęciłeś, żeby znowu wrócić z bransolety na gumę :D

Omega rządzi  B) 

Jak się wziąłem za zakładanie gumy przypomniałem sobie o tym pasku, który kiedyś w butiku kupiłem do innej Omesi (już jej nie mam) i zalega mi w pudełku. Szczerze powiem nigdy jeszcze nawet nie było porządnie użyty... Anyway - co sądzicie o takiej dość nietypowej kombinacji? Dla mnie chyba jednak nie do końca...

IMG_8173.jpg

IMG_8175.jpg

Omega rządzi  B) 

Posted (edited)

Dla mnie 300M zdecydowanie na gumie.

Ale ja nie jestem obiektywny.

A co to za pasek jest? Jaki rozmiar?

Edited by fanfar19

"Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie właściwie widzą to, co chcą widzieć, wiedzą to, co chcą wiedzieć, i jeśli rzeczywistość z tym się nie zgadza, to tym gorzej dla rzeczywistości." - Kazik Staszewski

10 minut temu, fanfar19 napisał:

A co to za pasek jest? Jaki rozmiar?

To jest oryginalna Omega - Aligator do Globemastera pod omegowe zapięcie motylkowe, 20mm w uszach, 18mm na zapięciu.

Omega rządzi  B) 

Butik masakra z tym kroko.

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

17 minut temu, Mistrz17 napisał:

Butik masakra z tym kroko.

Wiem, już jest na gumie.

Jakby ktoś potrzebował takiego brązowego oryginalnego aligatora to pewnie bym chętnie sprzedał, zapraszam na priv. Kupiony jesienią zeszłego roku na pl. 3+ za 1.400 (bez zapięcia). Bez sensu kupiony i tak na prawdę nigdy nie używany. Mam jeszcze paragon ;)

Tak czy siak ostatnie miesiące przekładałem trochę łańcuch/guma/łańcuch/guma i chyba już na tej ostatniej zostanę forewer - wygląda najlepiej i nosi się najwygodniej. Szkoda tylko, że jest na zwykłym zapięciu zamiast motyla, ale widocznie nie można mieć wszystkiego :)

Jeśli chodzi o omegowe gumy to dotychczas najlepiej nosiło mi się tę z AT, ale do 300emki nie pasuje.

Omega rządzi  B) 

Zdjęcie z watchuseek.com taka gumę masz na myśli?  Biore pod uwagę,  że zdjęcie to jedno, a realia drugie. 

IqnUjOm.jpg

Ciągle jeszcze jest.PSX_20200715_184821.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

2 godziny temu, rafi87 napisał:

Zdjęcie z watchuseek.com taka gumę masz na myśli?  Biore pod uwagę,  że zdjęcie to jedno, a realia drugie. 

Tak. Przy czym na wszystkich tego typu zdjęciach dostępnych w sieci nie ma widoku z boku, a tam czar pryska :(

Otóż dekor nie pasuje, jest za wysoki, pasek zresztą też nie do końca.

Ja miałem jeszcze Aqua Terrę na gumie i ten SMP próbowałem przełożyć pasek z dekorem i ani nie było to łatwe (dziury są w innej odległości i trzeba się napocić), ani nie wyglądało dobrze na żywo.

Omega rządzi  B) 

Jest oczywiste że guma z AT nie zagra stylistycznie z seamaster i na odwrót zresztą również.

Co do skór i ceramiki to dosyć trudne połączenie i nielicznym wychodzi . Jeśli jednak producent nie sprzedaje ceramiki na skórze to oznacza że nie cyka.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Już (p)odpowiadam : NIE

8 godzin temu, Lotus napisał:

Jest oczywiste że guma z AT nie zagra stylistycznie z seamaster i na odwrót zresztą również.

Co do skór i ceramiki to dosyć trudne połączenie i nielicznym wychodzi . Jeśli jednak producent nie sprzedaje ceramiki na skórze to oznacza że nie cyka.

At to tez seamaster kolego Lotus. Pisząc ogólnie o seamasterze można również potraktować, ze masz na myśli takze modele at, do których ta guma jest przeznaczona przez producenta. Od NIEZALEŻNEGO I CENIONEGO EXPERTA takie niedopowiedzenie jest niedopuszczalne 😉

Cenna uwaga , dziękuje 👍

5 godzin temu, Scaut napisał:

[...] Od NIEZALEŻNEGO I CENIONEGO EXPERTA takie niedopowiedzenie jest niedopuszczalne 😉

Przede wszystkim od SAMOZWAŃCZEGO 😂😂😂

5 godzin temu, Butik napisał:

Dzień dobry ;)

i to jest kierunek rekomendowany bez żadnych wątpliwości. Super combo