Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

17 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

google pokazuje że są "tymczasowo zamknięci"

No, na tę chwilę tak.

56 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

zabawy w ciuciubabkę spokojnie potrwają  do 2024  , więc szukam czegoś co jest otwarte i będzie można spokojnie odebrać .

W tej chwili (lockdown) pozostaje jedynie zamówić przez sklep internetowy z dostawą na terenie Polski lub odbiorem we wskazanym punkcie odbioru, np. salonie Jubitomu w Posnanii - oczywiście po wcześniejszym umówieniu się na dzień i godzinę. To jest spokojnie do załatwienia, jeżeli nagle w piątek przedłużą blokadę.

37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

W tej chwili (lockdown) pozostaje jedynie zamówić przez sklep internetowy z dostawą na terenie Polski lub odbiorem we wskazanym punkcie odbioru, np. salonie Jubitomu w Posnanii - oczywiście po wcześniejszym umówieniu się na dzień i godzinę. To jest spokojnie do załatwienia, jeżeli nagle w piątek przedłużą blokadę.

Problem jest z Jubitom,  sklep internetowy , nie jest związany ze sklepem stacjonarnym, a jednak mi zależy na obejrzeniu zegarka przed odbiorem.

30 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Problem jest z Jubitom,  sklep internetowy , nie jest związany ze sklepem stacjonarnym, a jednak mi zależy na obejrzeniu zegarka przed odbiorem.

Może warto fo Butiku się wybrać.

35 minut temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Takie cuda dzisiaj to tylko w stolicy.

6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Może warto fo Butiku się wybrać.

Na oglądanie jak najbardziej. Na kupowanie to już średnio, bo w Butiku nie przewidują udzielania rabatów :unsure:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Na oglądanie jak najbardziej. Na kupowanie to już średnio, bo w Butiku nie przewidują udzielania rabatów :unsure:

W Butiku bywają i rabaty ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Gratisy to właściwie standard, wystarczy zapytać. Mam od nich kilka fajnych rzeczy.
Z rabatami bywa nieco gorzej, ale „tak, są takie przypadki” ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

11 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Świetne te paski , jakie to?

jeżeli chodzi o mój to Vintage Italian Distressed Leather Strap (Dark Indigo) z monstraps.com

U mnie oglądanie łączy się z zakupem, na rynku można spokojnie uzyskać 20% rabatu nie widzę potrzeby przepłacać. A obejrzeć i zakupić nie otwierany przez nikogo wcześniej z kupujących egzemplarz,  to jest miodzio :)

Świetne te paski , jakie to?
Ja biorę od Unique Straps Jarek Przydryga.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni 😈

IMG_2555.jpg

IMG_2556.jpg

OMEGA rządzi

3 minuty temu, Butik napisał(-a):

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni ...

Wiadomo, Butik :wub:

Rotacja musi być :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

3 godziny temu, Butik napisał(-a):

Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni 😈

Tak patrząc historycznie... przejdzie Ci :)

Innymi słowy, te co teraz leżą w pudełku pójdą do ludzi. Ale ta co teraz jest noszona od paru tygodniu... też prędzej czy później pójdzie do ludzi.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Ktoś coś podpowie na temat tej Omegi ?
Referencja 3513.53.00 , wiem tylko że 1996 rok i że limitacja Japan . Z jakiej okazji mógł być zrobiony ? Z góry dziękuje za odpowiedzi 78478ccfe4cb5460ac1739e0c61bc248.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk