Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, desmo napisał(-a):

Uhm, w pewnym sensie pasuje do koszuli 😉

Staram się nadążać za aktualną modą i dobierać odpowiednie zegarki pod kolor koszuli. :)

7 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Hehe :)

 

Z gumką to prawda, trochę jest za długa (na moje 18cm), podobno można kupić krótszą, ale ja się zastanawiam nad przycięcim.

 

Jak kupisz i wyjdziesz do światła naturalnego, dopiero zobaczysz smaczki.

Się zastanawiam, czy na 30% warto go brać. 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Muszę powiedzieć, że moje odczucia są bardzo pozytywne. Mogę się doczepić jedynie do samego zapięcia, które ze względu na podwiniętą gumę lekko odstaje.

 

Ile osób tyle opinii. Patrząc na to zdjęcie czuje jak mikser wwierca mi się w gałki oczne dwukrotnie. Pierwszy raz przez tę metalową wstawkę w pasku, która przywodzi mi na myśl najbrzydsze modele Invicty, a drugi raz tym pseudo szyciem na gumie. W tym połączeniu nie bierz nawet na -30%. Weź dopiero jak rabat pozwoli na dokupienie bransolety i całość wyjdzie taniej niż wersja na bransolecie -20-25% od metki (czy ile tam teraz dają na AT). 😛 

 

 

1684503610_comment_P0lXCMuBaTpTnaJF6EThv0buFMPNhLl7w1200h627f.thumb.jpg.5fd25085c49747351503fe3b69700905.jpg

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem do domu, ubrałem na rękę swojego Datejusta, i całe chwilowe zauroczenie mierzoną Omegą prysło, jak bańka mydlana. :) Ale będę szukał i mierzył kolejne wypusty tej marki... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nie wszystkim podoba się to samo :) możemy nosić dzięki temu różne zegarki. Dla mnie AT to bardzo uniwersalny zegarek, na gumie, bransolecie, pasku skórzanym czy nylonie. DJa mierzyłem kilka razy i wg mnie jednak to AT jest ciekawszym zegarkiem
7c31d8851d35638ba68fd88f91855853.jpge389e4970b6c609a76aacacd27eee9d4.jpg8c4a2a712be406032ed9ebe31eb1d19b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT to ciekawy zegarek. Ja jednak stawiam przede wszystkim na wygodę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny ale dla mnie każdy zegarek na zamieszczonych zdjęciach jest bardzo ładny, byleby nie był na bransolecie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Przyjechałem do domu, ubrałem na rękę swojego Datejusta, i całe chwilowe zauroczenie mierzoną Omegą prysło, jak bańka mydlana. :) Ale będę szukał i mierzył kolejne wypusty tej marki... 

u mnie też AT zawsze przegrywała z DJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pgajlewicz napisał(-a):

 

Nasz butik Omegi. Dobrze się dogadujemy od dłuższego czasu i naprawdę potrafią się za to odwdzięczyć;)

Gratki wielkie. Mam nadzieje, ze choc na jakis czas wyladuje na nadgarstku a nie na chrono 😎

 

ps

z tego co mi wiadomo, to raczej nie butiki przydzielaja, tylko Szwajcarzy 😉 co nie zmienia faktu, ze sam nie moge narzekac na butikowa obsluge i ludzi tam pracujacych 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Przyjechałem do domu, ubrałem na rękę swojego Datejusta, i całe chwilowe zauroczenie mierzoną Omegą prysło, jak bańka mydlana. :) Ale będę szukał i mierzył kolejne wypusty tej marki... 

 

7 minut temu, desmo napisał(-a):

u mnie też AT zawsze przegrywała z DJ

Panowie popełniacie dość powszechny błąd. DJ należy porównywać z Globemasterem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, norbie napisał(-a):

 

Panowie popełniacie dość powszechny błąd. DJ należy porównywać z Globemasterem :)

To jeszcze gorzej dla Omegi 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, desmo napisał(-a):

u mnie też AT zawsze przegrywała z DJ

A u mnie na odwrót. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Niebieski Globe na bransolecie jest super. Dla mnie godny konkurent DJ:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, norbie napisał(-a):

 

Panowie popełniacie dość powszechny błąd. DJ należy porównywać z Globemasterem :)

Generalnie błędem jest porównywanie obu tych marek do siebie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie błędem jest porównywanie obu tych marek do siebie. 
Sam zacząłeś pierwszy wszedles do wątku miłośników Omegi i napisałeś mierzyłem Omegę ale mój Rolex lepszy ;) więc ten tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, alleck napisał(-a):

Sam zacząłeś pierwszy emoji14.png wszedles do wątku miłośników Omegi i napisałeś mierzyłem Omegę ale mój Rolex lepszy ;) więc ten tego...

Jeżeli wygodniejszy znaczy lepszy, to faktycznie popełniłem to faux pas. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wygodniejszy znaczy lepszy, to faktycznie popełniłem to faux pas. 
Jeśli wygoda jest jednym z kryteriów dla którego wybierasz zegarek bądź nie, to dla mnie to oznacza, że któryś jest lepszy.
To trochę tak jakbyś przyszedł w gości na obiad, a na końcu powiedział "Schabowego to jednak ja robię mniej suchego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, alleck napisał(-a):

Jeśli wygoda jest jednym z kryteriów dla którego wybierasz zegarek bądź nie, to dla mnie to oznacza, że któryś jest lepszy.
To trochę tak jakbyś przyszedł w gości na obiad, a na końcu powiedział "Schabowego to jednak ja robię mniej suchego" :D

Kajać się nie będę. W końcu jestem poważnie zrolexowany. :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, muzofan napisał(-a):

Może jestem dziwny ale dla mnie każdy zegarek na zamieszczonych zdjęciach jest bardzo ładny, byleby nie był na bransolecie ;) 

Kiedyś mialem tak samo, ale mi przeszło 😉

31 minut temu, norbie napisał(-a):

Niebieski Globe na bransolecie jest super. Dla mnie godny konkurent DJ:)

Coś w tym jest... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako były posiadacz Rolexa DJ - bieda edyszyn ;) - a obecnie Omegi , muszą powiedzieć że jak dla mnie Rolex ma lepszą jakość wykonania - tak odbieram ich zegarki- , to nie znaczy że Omega ma kiepską . natomiast Rolex przesadnie trzyma te linie modelowe - nie jest dla mnie fajne że kupuje np. DJ który prawie tak samo wygląda jak 30 lat temu - to jak jechać do AD MB i kupić u nich w 2021r. prawie identyczny model samochodu jak w 1987r. ale nówka , czy to jest fajne ?- każdy sam na to odpowie - , natomiast Omega na plus idzie ze zmianami - od względem designu przede wszystkim - , i to mi się podoba - popatrzmy na ostatnie 3 wydania AT i ostatnie 3 wydania DJ . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Generalnie błędem jest porównywanie obu tych marek do siebie. ;)

A gdyby w jakości wykończenia Rolex miał 10 pkt. to ile dał byś Omedze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

A gdyby w jakości wykończenia Rolex miał 10 pkt. to ile dał byś Omedze?

Mocne 6 pkt. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.