Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W internetowym sklepie Jubitom-u jeszcze stare ceny. Można coś jeszcze ugrać :) 

Zmiany będą od jutra :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, marr napisał(-a):

Moon szafir po podwyżce 36,3

A jak submariner Rolka kosztowal 30k, to wiekszosc na forum sie burzyla, ze nie warte tych pieniedzy, bo Omega ma ten poziom za wiele mniej 😬 Coz - jak widac z dobrami luksusowymi logiki dopatrywac sie nie mozna, choc jak dla mnie, to akurat moon zasluzyl jak zaden inny sobie na wysoka cene 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie. Przez lata Moonwatch miał kosmicznie dobry stosunek cena/jakosc/historia/"kultowość" za relatywnie małe pieniądze (12-14k).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, memento mori napisał(-a):

Mam podobne zdanie. Przez lata Moonwatch miał kosmicznie dobry stosunek cena/jakosc/historia/"kultowość" za relatywnie małe pieniądze (12-14k).

Kiedy to było? To już prehistoria.

300-tki były po 10k a teraz się za dwa razy więcej nie kupi :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, KRZYSIO napisał(-a):

Kiedy to było? To już prehistoria.

300-tki były po 10k a teraz się za dwa razy więcej nie kupi :( 

No w 2009r jak zaczynalem swoja zabawe i nieszczesliwie trafilem na to forum 😂 to moon w hesalicie 9900zl kosztowal w Galmoku  😳😁

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych szalonych cenach przypomnialem sobie jak reduced- 4.5 a proofesionala bralem za 10.5. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤣

 

00449C87-822A-4D4E-9C7C-68891A96452F.jpeg

CE2A2190-4796-44AA-9A51-2F6B03AFF1A5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, orlis napisał(-a):

W 2014 kosztował cennikowi 12 800…

Ale z drugiej ręki można go było wyrwać bardzo długo do 15k w stanie idealnym, praktycznie do momentu wprowadzenia tego nowego mechanizmu.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie można aktualnie wyrwać najnowszego Moonwatch z szafirem? 

Katalogowo widze ze ponad 36000 .

Marzy mi sie ale dla mnie za drogi do noszenia, chciałbym go poprostu zakupic i posiadać nie nosic i zastanawiam się czy on w miare trzyma cene 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalogowo 33 tysiące.. Dziś;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy do tego momentu w wątku Omegi, czas kasować konto. Coś  uczynił tyfusie afgański...


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare już nie wróci, bo przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Nie wiadomo do końca jak będzie, ale na pewno nie tanio :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w 2019 można było kupić na „Grey market” za 14-15k teraz będzie 2x tyle - sporo jak na 3 lata 

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dzisiaj w Jubitomie jak wygląda kwestia rabatów, wg sympatycznej pani, obecnie 20% nieosiągalne, 12% standardowe, a po rozmowie z kierownikiem max 15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytałem dzisiaj w Jubitomie jak wygląda kwestia rabatów, wg sympatycznej pani, obecnie 20% nieosiągalne, 12% standardowe, a po rozmowie z kierownikiem max 15%.

Zależy gdzie. W Gdańsku było dziś 20% na wszystko prócz seamsterów (300 i inne) na te było 15%. Prócz moonów - bo te wyprzedały się w okolicy piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Mam podobne zdanie. Przez lata Moonwatch miał kosmicznie dobry stosunek cena/jakosc/historia/"kultowość" za relatywnie małe pieniądze (12-14k).


Chyba też dzięki temu miał tak duże grono zwolenników, dzisiaj próg wejścia ogólnie w Omegę jest wysoki. Ja przyznam, że mam ambiwalentny stosunek do obecnej ceny. Z jednej strony Omega zapracowała przez ostatnie lata, a z drugiej fajnie było jak Moon był w zasięgu większości miłośników. kawałek zegarkowej historii, który w sumie każdy mógł mieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tbn napisał(-a):


Chyba też dzięki temu miał tak duże grono zwolenników, dzisiaj próg wejścia ogólnie w Omegę jest wysoki. Ja przyznam, że mam ambiwalentny stosunek do obecnej ceny. Z jednej strony Omega zapracowała przez ostatnie lata, a z drugiej fajnie było jak Moon był w zasięgu większości miłośników. kawałek zegarkowej historii, który w sumie każdy mógł mieć. 

Czyli czas sie przerzucic na Astronaute Gerlacha 😬 Przynajmniej historie maja podobne a i prog wejscia jeszcze dlugo bedzie niski 🤪

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem jak było tanio, nie muszę sięgać do Gerlacha. Chyba wolałbym Bulove. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tyfusafganski napisał(-a):

W jakiej cenie można aktualnie wyrwać najnowszego Moonwatch z szafirem? 

Katalogowo widze ze ponad 36000 .

Marzy mi sie ale dla mnie za drogi do noszenia, chciałbym go poprostu zakupic i posiadać nie nosic i zastanawiam się czy on w miare trzyma cene 

 

Być może mój będzie niedługo do wzięcia, jeśli dzisiejszy przed podwyżkowy zakup się przyjmie. Faktem jest, że Moon nie jest już przystępnym wstępem do luksusowego zegarmistrzostwa, tak jak to bywało :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się stało podwyżki zamieszczone, niektóre są dotkliwe, zwłaszcza zegarków które wyjściowo były i tak drogie, masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, HESHER napisał(-a):

No i się stało podwyżki zamieszczone, niektóre są dotkliwe, zwłaszcza zegarków które wyjściowo były i tak drogie, masakra.

ale paliwko "potaniało" na stacjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh ... 25400 za SMP300 na gumie.


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek podrozal 2800 PLN w ciagu niecalych 3 miesiecy, w listopadzie katalogowo byl po 22.600 PLN, po rabacie dostalem za 18.080 PLN..

Cos czuje, ze to nie ostatnia podwyzka w tym roku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, artme napisał(-a):

Czyli czas sie przerzucic na Astronaute Gerlacha 😬 Przynajmniej historie maja podobne a i prog wejscia jeszcze dlugo bedzie niski 🤪

Jest jeszcze Bulova, jak ktoś lubi bardziej światowo.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.