Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

nieprawda bo omega teraz upadnie 
na pewno 🙂

 

#JaPrdole

Edytowane przez mossberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowej 300-ce śrubki w bransie mocno trzymają, są może na klej ?

Wstyd się przyznać, ale od zakupu nie zabrałem się jeszcze za jej skrócenie, a do rzeźników nie pójdę, żeby nie porysowali :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tommly napisał(-a):

Czy w nowej 300-ce śrubki w bransie mocno trzymają, są może na klej ?

Wstyd się przyznać, ale od zakupu nie zabrałem się jeszcze za jej skrócenie, a do rzeźników nie pójdę, żeby nie porysowali :D

 

Zazwyczaj klejone, nie jest łatwo.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Zazwyczaj klejone, nie jest łatwo.

Dzięki.

Tak se jeszcze gdybam, czy aby nie wymienić jej na białą.

Może ktoś chętny na zamianę :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawić obowiązkowo, to jest jedyna słuszna wersja białej trzystaM !!! Odkąd wprowadzili białą tarczę do tego modelu, tarcza jest  strasznie plastikowa, jak mleczna kraina, jednolita, płaska, a w większości oświetlenia białe fale zlewają się vs wersja czarna gdzie załamanie fal ma szarą poświatę. Jednak z niebieskim połączeniem zyskała animuszu!!! Wersja biała z czarnym może nie istnieć! Chyba, że całkowicie chcesz wycofać się z tego modelu, Jeżeli nie, nie zamieniłbym jej na inny kolor i na czarny również nie.

Jeżeli nie byłoby białej z niebieskim wybrałbym czarną.

Tokyo 2020 nie ma w tym wypadku dla mnie żadnego znaczenia = wartość dodana bez wartości dodanej ;) To powinien być seryjniak!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Burns napisał(-a):

Zostawić obowiązkowo, to jest jedyna słuszna wersja białej trzystaM !!! Odkąd wprowadzili białą tarczę do tego modelu, tarcza jest  strasznie plastikowa, jak mleczna kraina, jednolita, płaska, a w większości oświetlenia białe fale zlewają się vs wersja czarna gdzie załamanie fal ma szarą poświatę. Jednak z niebieskim połączeniem zyskała animuszu!!! Wersja biała z czarnym może nie istnieć! Chyba, że całkowicie chcesz wycofać się z tego modelu, Jeżeli nie, nie zamieniłbym jej na inny kolor i na czarny również nie.

Jeżeli nie byłoby białej z niebieskim wybrałbym czarną.

Tokyo 2020 nie ma w tym wypadku dla mnie żadnego znaczenia = wartość dodana bez wartości dodanej ;) To powinien być seryjniak!


masz rację - dla mnie też to najlepsza wersja 300M. Ale kusi mnie poszukanie czegoś mniejszego. Poza tym kolorystycznie jest blisko do snoopy 3 i czasem mam dylemat który założyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, orlis napisał(-a):


masz rację - dla mnie też to najlepsza wersja 300M. Ale kusi mnie poszukanie czegoś mniejszego. Poza tym kolorystycznie jest blisko do snoopy 3 i czasem mam dylemat który założyć ;) 


Skąd ja to znam… jeden z głównych powodów mocnego cięcia stanu posiadania, żeby nie było takich „dykematów”. Jeśli takie masz to moik zdaniem jeden z „dykematowych” powinien pójść w świat.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, orlis napisał(-a):

Zostawić czy nie zostawić… o to jest pytanie 🤔0DA6D936-307B-4FA4-9DAB-E5A185E6CF11.thumb.jpeg.5200ecf5028c9a2d6228e2d573b3f461.jpeg

Oczywiście zostaw. Jak nowa 300 mi się nie widzi tak jedynie Tokio się broni. Tylko ja nosiłbym na gumie. 

 

2 godziny temu, orlis napisał(-a):

... Poza tym kolorystycznie jest blisko do snoopy 3 i czasem mam dylemat który założyć ;) 

Oba. To są dwa wyjątki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Oczywiście zostaw. Jak nowa 300 mi się nie widzi tak jedynie Tokio się broni. 

Czym sie broni? I czym sie rozni od czarnej, niebieskiej, bialej? Bezelem? To troche malo

Ja np nie lubie niebieskich a kak zobaczylem na zywo zielona to ucieszylem sie ze mam jednak „B”iala. 
 

takze ten tego 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Czym sie broni? I czym sie rozni od czarnej, niebieskiej, bialej? Bezelem? To troche malo

Ja np nie lubie niebieskich a kak zobaczylem na zywo zielona to ucieszylem sie ze mam jednak „B”iala. 
 

takze ten tego 

A widziałeś na żywo? Kolega tak zrobił zdjęcie, że tego nie widać, ale chociażby wskazówki są również niebieskie a nie czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bezel wskazowki i to wszystko ? Tak widzialem. Mialem. Ponosilem i … wrocilem do bialej z czarnym. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak ze wszystkim, rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

Teraz, Burns napisał(-a):

Widać jak ze wszystkim, rzecz gustu.

Dokladnie 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolna sobota z szybkim na łapie 😜

IMG_20220709_104424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widziałeś na żywo? Kolega tak zrobił zdjęcie, że tego nie widać, ale chociażby wskazówki są również niebieskie a nie czarne

Na żywo też nie widać, że wskazówki są niebieskie akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, swierszczu napisał(-a):

Czym sie broni? I czym sie rozni od czarnej, niebieskiej, bialej? Bezelem? To troche malo

Ja np nie lubie niebieskich a kak zobaczylem na zywo zielona to ucieszylem sie ze mam jednak „B”iala. 
 

takze ten tego 

Wg mnie właśnie w tej chorobie chodzi o szczegóły. Różnica miedzy białą a Tokio to niebieski bezel, wskazówki i obwódki indeksów. Dla mnie to bardzo dużo. A skoro jesteśmy w dziale Omegi to wiemy, że jest mistrzem w robieniu setek limitek niemalże niczym nie różniących się od standardowej wersji. A tu się postarali.  

 

A i najważniejsze. Niebieski kolor w zegarkach jest generalnie najładniejszy. Jest tylko kilka wyjątków. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, orlis napisał(-a):

Zostawić czy nie zostawić… o to jest pytanie 🤔

Jak już się pojawiają takie dylematy, to trzeba schować do pudła na minimum dwa tygodnie. Jak po otwarciu wieka wrócą, to sprzedawać, byle szybko.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia! Mega wygoda na tej gumie. Chodzi mi po głowie coś kolejnego do kolekcji, chyba z Rolka, albo wymiana tego ale trochę mi żal bo bardzo się lubimy 🙂 
 

 

 

 

 

 

 

258A8E9E-13A0-4342-A1B2-D8B49E3E5845.jpeg

Edytowane przez Lynx27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś snorklowanie z omega.
9bbff860d3ad285ab87bdd0c6e503cad.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Dziś snorklowanie

Mmmm, ale zazdro ... Ja dopiero druga połowa września (tydzień) i druga połowa listopada (dwa).

Gdzie jesteś i jakie wrażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mmmm, ale zazdro ... Ja dopiero druga połowa września (tydzień) i druga połowa listopada (dwa).
Gdzie jesteś i jakie wrażenia ?

Jesteśmy na Krecie, woda jest turkusowa i przejrzysta. Idealne warunki na snorkeling.
Poza tym genialne jedzenie i wspaniałe widoki.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.