Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

duzo osob tutaj ma moonswatcha, dla mnie to plastik fantastik i szkoda zlotowki na to cos

przez pierwsze tygodnie tez sie nahajpowalem na ten wynalazek ale szybko sie wyleczylem

jest duzo filmow ze 'guziki' odpadaja po dotknieciu nimi czegokolwiek, "szklo" sie rysuje itd parodia, zegarek ma byc na kazda okazje i na lata a bardziej tak dlugo az go bedziesz uzywac

 

 

Cytat

30a1333f9a33212b6a7140fdbf2292c6.jpg&key

 

przepraszam za bycie negatywnym, sa gusty i gusciki, rzadko mi sie to zdarza ale nie moge patrzec na ten model, ta tarcza z tymi ostrymi trojkatami mnie fizycznie boli, odwracam wzrok, czy jestem sam w tym czy ktos tak jeszcze ma?

 

Ps

Omega seamaster to zegarek ponadczasowy, po kilkunastu latach nadal robia go takiego samego a on nadal nie trąci 'vintage' tylko ciagle znajduje nowych fanow

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Augustynski napisał(-a):

duzo osob tutaj ma moonswatcha, dla mnie to plastik fantastik i szkoda zlotowki na to cos

przez pierwsze tygodnie tez sie nahajpowalem na ten wynalazek ale szybko sie wyleczylem

jest duzo filmow ze 'guziki' odpadaja po dotknieciu nimi czegokolwiek, "szklo" sie rysuje itd parodia, zegarek ma byc na kazda okazje i na lata a bardziej tak dlugo az go bedziesz uzywac

 

 

 

przepraszam za bycie negatywnym, sa gusty i gusciki, rzadko mi sie to zdarza ale nie moge patrzec na ten model, ta tarcza z tymi ostrymi trojkatami mnie fizycznie boli, odwracam wzrok, czy jestem sam w tym czy ktos tak jeszcze ma?

 

Ps

Omega seamaster to zegarek ponadczasowy, po kilkunastu latach nadal robia go takiego samego a on nadal nie trąci 'vintage' tylko ciagle znajduje nowych fanow

Dużo osób na tym forum ma Moonswatcha? Śmiem wątpić :)

Co do AquaTerry wydaje mi się, że też masz odmienne zdanie niż większość.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Co do AquaTerry wydaje mi się, że też masz odmienne zdanie niż większość.

Moze chociarz znajde jedna pokrewna dusze bo czy w sklepie czy na zdjeciu nie moge zdzierzyc tego modelu.

Wielu porownywalo ze jest to bezposredni kompetytor rolexa oyster, tez skopiowali kolorowe tarcze itd, wszystko fajnie tylko na oystera da sie patrzec a na ta "ostra" tarcze nie bardzo.

Zazwyczaj zegarek sie albo podoba albo nie lub ma sie ewentualnie stosunek neutralny. Tez tak mam ale to jest wyjatek, jest w tym cos ekstremalnie nie estetycznego.

 

PS

Gdzie mozna dokupic sensowne paski do Omegi seamaster starej? podczas reperacji starej bransolety bede cos musial zalozyc, jakis szmaciany moze byc, gumy/silikonu moja lapa nie zdzierzy.

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2023 o 13:43, mario1971 napisał(-a):

Dzisiejszy dzionek spędzam wyjątkowo, bo z Omegą.

Fajna focia, ale jak raz w moonach zobaczy sie tego "fiootka" na 12.00, to na takim makro wyglada jak u czarnego goscia 😜

 

A dla wszystkich zainteresowanych tym modelem i nie mogacych sie zapisac, badz czekajacym juz kilka lat - tutaj tez zauwazalne zaczynaja byc cenowe spadki na rynku wtornym. Przed swietami na olx gosciu sprzedawal 2 snoopy - jeden lekko uzywany w stanie idealnym za 65k i jeden nowy za 70k, wiec jesli komus nie chce sie czekac (biorac pod uwage podwyzki, ktore gdy sie zapisywalem snoopy koksztowal 43k a teraz juz ponad 50k), to warto sobie poszukac, bo zycie ucieka a moze jak zegarek do Was przyjdzie, to bedzie w podobnej cenie co teraz na wtorynym 😉, bo sytuacja z "rozdawaniem" tego modelu przypomina (czego Omega chciala uniknac a co czyni) podobna do Rolexowej... Zapis w butiku Omegi mial byc wyroznieniem i "docenieniem", ze nie jest sie handlarzem tylko milosnikiem, jednak po swoim przykladzie z przykroscia po kilku latach czekania musze stwierdzic, ze milosnik i tak przegra z tym, co zostawil u nich wiecej kasy - smutne... Z jednej strony Omega chce, aby zegarek trafil do milosnika a z drugiej namawia do zakupu kilku zegarkow co pozwoli "przyspieszyc" realizacje a co w jawny sposob z gory robi z nich handlarzy, bo jesli kaze im sie kupic cos czego nie chca, to przeciez beda to zaraz wystawiac na handel - i tak ma wygladac "lepsza strona Omegi" niz Rolexa? 🤨 Jak w butiku mi panowie powiedzieli - oni nie maja na to zadnego wplywu, tylko Omega w Szwajcarii taka polityke sobie jak widac obrala... Czyli dziala to dokladnie jak w Kruku i Rolku. AD Rolka by chcial sprzedac znanemu mu i sprawdzonemu klientowi ale centrala i tak wysyla zegarek z nazwiskiem do kogo on trafia - na tym polu jak widac 1:1 - czyli remis... szkoda tylko, ze w negatywnym tego slowa znaczeniu 😔 Moze sie kiedys doczekam, jednak po tym jak znajomi odbieraja z innych zrodel bez zadnych ukladow czy historii zegarkowych a zapisywali sie przez www 😂, to coraz bardziej zaczynam w to watpic... niestety 😔

 

ps

Ed White tez juz nie jest tak przeszacowany - nawet na forum koledzy maja za cene z metki a i tak ciezko sprzedac, wiec moze Omega pojdzie po rozum do glowy i nie bedzie brnąć w te same absurdy co Patek, AP czy Rolex, bo jakby nie patrzec, to jednak troche inna liga i robiac takie rzeczy "na siłę" moze odbic sie to czkawka... tylko potem moze byc juz za pozno 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś modele w limitowanej produkcji i porównujesz do Rolexa, gdzie cała produkcja w stali i cześć w złocie jest niedostępna? Do tego Rolex jest ze dwa razy bardziej powszechną marka niż Omega, patrząc na wypuszczaną ilość, a zwykłego divera nie kupisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

...i porównujesz do Rolexa, gdzie cała produkcja w stali i cześć w złocie jest niedostępna? Do tego Rolex jest ze dwa razy bardziej powszechną marka niż Omega, patrząc na wypuszczaną ilość, a zwykłego divera nie kupisz. 

Porownuje wszystko. A jakbys jeszcze raz przeczytal uwaznie, to roznica jest taka, ze jak napisales - suba, pepsi czy pandy nie dostaniesz nigdzie u AD a snoopiego odbieraja ludziska zapisani przez internet "z ulicy" a w butiku czekaja ponad 3 lata... Poza tym pisalem jeszcze o jednym - oficjalnie jak nie mozesz zapisac sie na model, to mowia nie mozna i tyle - trzeba sie dowiadywac - czasem na cos wpisza. Omega przyjela oficjalna wersje, ktora przekazuje butikowi - kupisz pan zegarkow za 160k - dostaniesz - a to juz dla mnie "oficjalnie" niesmaczne 😐

 

ps

a odnosnie powszechnosci - moze rolex ma wieksza produkcje i o to Ci chodzilo, bo prestiz i postrzeganie przez wiekszosc ludzi na swiecie, to zupelnie cos innego i Omedze dalego do Rolka i podnoszenie 2 razy cen i budowanie niedostepnosci to moga PP, AP czy wlasnie Rolex a nie Omega - wybacz - z calym szacunkiem dla tej marki. Skoda Octavia nigdy nie stanie sie Audi A4, choc bedzie miala ten sam silnik, lepsze wyposazenie i bedzie trzeba na nia czekac latami... - nie tedy droga.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jeśli w W.Kruk ( a znam takie przypadki ) to z pewnością nie „ z ulicy”…zatem to nie polityka Omegi czy Rolexa tylko tego pato -dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Mariusz, jeśli w W.Kruk ( a znam takie przypadki ) to z pewnością nie „ z ulicy”…zatem to nie polityka Omegi czy Rolexa tylko tego pato -dystrybutora.

W jubitomie czy aparcie tez

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, artme napisał(-a):

Porownuje wszystko. A jakbys jeszcze raz przeczytal uwaznie, to roznica jest taka, ze jak napisales - suba, pepsi czy pandy nie dostaniesz nigdzie u AD a snoopiego odbieraja ludziska zapisani przez internet "z ulicy" a w butiku czekaja ponad 3 lata... Poza tym pisalem jeszcze o jednym - oficjalnie jak nie mozesz zapisac sie na model, to mowia nie mozna i tyle - trzeba sie dowiadywac - czasem na cos wpisza. Omega przyjela oficjalna wersje, ktora przekazuje butikowi - kupisz pan zegarkow za 160k - dostaniesz - a to juz dla mnie "oficjalnie" niesmaczne 😐

 

ps

a odnosnie powszechnosci - moze rolex ma wieksza produkcje i o to Ci chodzilo, bo prestiz i postrzeganie przez wiekszosc ludzi na swiecie, to zupelnie cos innego i Omedze dalego do Rolka i podnoszenie 2 razy cen i budowanie niedostepnosci to moga PP, AP czy wlasnie Rolex a nie Omega - wybacz - z calym szacunkiem dla tej marki. Skoda Octavia nigdy nie stanie sie Audi A4, choc bedzie miala ten sam silnik, lepsze wyposazenie i bedzie trzeba na nia czekac latami... - nie tedy droga.

 

To, że w AD dostają "z przypadku" to polityka AD. Butik sprzedaje swoim klientom. Limitowana produkcja, więc trafia do tych co mają tam historię zakupową, dla mnie ok. Mówimy od dokładnie dwóch modelach w sumie, reszta normalnie dostępna.  A co do powszechności to miałem oczywiście na myśli produkcję. Bardziej wyjątkowy będziesz z Tagiem czy Breitlingiem na ręce niż z Rolkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów podpowie jaki rozmiar bransolety ma nowszy Mark II w miejscu oznaczonym na zdjęciu? 

IMG_20230416_104505.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, tbn napisał(-a):

A co do powszechności to miałem oczywiście na myśli produkcję. Bardziej wyjątkowy będziesz z Tagiem czy Breitlingiem na ręce niż z Rolkiem. 

Blagam - wpisz sobie nawet w google "the most recognizable luxury brands in the world" i wybacz, ale to co piszesz jest chyba z kosmosu... 😳 Nie uswiadczysz tam zadnego taga czy brajtka a Rolex bedzie zawsze nr 1 w branzy zegarkowej. A jesli powiesz, ze chodzi Ci o rozpoznanie marki przez zwyklego kowalskiego, ze niby bardzo droga i tag ma w tym pobic rolka, to apple watch pewnie pobije i tak na glowe wszystkie inne. Ok - zostawmy ten dzial juz z tym tematem, bo nie ma co ciagnac 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

To, że w AD dostają "z przypadku" to polityka AD. Butik sprzedaje swoim klientom.

Jestem klientem. Kupilem zegarek z marszu za 62k (nawet wiecej wydalem niz na daytone pande) i powiedzialem, ze jak beda mieli snoopiego, to rowniez od razu moge kupic (lacznie zostawilbym ponad 100k). NIGDY tyle jednorazowo nie wydalem na zadnego rolka ani na zaden inny zegarek w jednym miejscu. Ale jak widac za cienki w uszach jestem, bo na snoopiego by byc godnym trzeba wydac 200k - coz moge zrobic. Obecnie po wielu latach prob i bledow swiadomie uzupelniam swoja kolekcje i wiem czego chce a czego nie. A naklanianie przez Omege do kupowania byle czego, aby "byc godnym" zostawienia kolejnych ponad 50k jest malo fajne i gryzie mi sie z ta marka maksymalnie - tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

Jestem klientem. Kupilem zegarek z marszu za 62k (nawet wiecej wydalem niz na daytone pande) i powiedzialem, ze jak beda mieli snoopiego, to rowniez od razu moge kupic (lacznie zostawilbym ponad 100k). NIGDY tyle jednorazowo nie wydalem na zadnego rolka ani na zaden inny zegarek w jednym miejscu. Ale jak widac za cienki w uszach jestem, bo na snoopiego by byc godnym trzeba wydac 200k - coz moge zrobic. Obecnie po wielu latach prob i bledow swiadomie uzupelniam swoja kolekcje i wiem czego chce a czego nie. A naklanianie przez Omege do kupowania byle czego, aby "byc godnym" zostawienia kolejnych ponad 50k jest malo fajne i gryzie mi sie z ta marka maksymalnie - tyle.

 

Kupiłeś pewnie 321, potem chcesz Snoopiego. Nie obrażając cie, ale co to za historia? Tak jakbym kupił Daytone, a potem zażyczył sobie Pepsi bo wydałem przecież 60k! Mają klientów co wydali zdecydowanie więcej niż ty i tyle. Ja maks co tam kupuje to bransolety, nie obrażam się na nich, że mi Snoopiego nie sprzedadzą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, artme napisał(-a):

Jestem klientem. Kupilem zegarek z marszu za 62k (nawet wiecej wydalem niz na daytone pande) i powiedzialem, ze jak beda mieli snoopiego, to rowniez od razu moge kupic (lacznie zostawilbym ponad 100k). NIGDY tyle jednorazowo nie wydalem na zadnego rolka ani na zaden inny zegarek w jednym miejscu. Ale jak widac za cienki w uszach jestem, bo na snoopiego by byc godnym trzeba wydac 200k - coz moge zrobic. Obecnie po wielu latach prob i bledow swiadomie uzupelniam swoja kolekcje i wiem czego chce a czego nie. A naklanianie przez Omege do kupowania byle czego, aby "byc godnym" zostawienia kolejnych ponad 50k jest malo fajne i gryzie mi sie z ta marka maksymalnie - tyle.

Miałeś dobrze przemyślany plan. 😉 

30302_na-skroty.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Kupiłeś pewnie 321, potem chcesz Snoopiego. Nie obrażając cie, ale co to za historia? Tak jakbym kupił Daytone, a potem zażyczył sobie Pepsi bo wydałem przecież 60k! Mają klientów co wydali zdecydowanie więcej niż ty i tyle. Ja maks co tam kupuje to bransolety, nie obrażam się na nich, że mi Snoopiego nie sprzedadzą. ;)

Miłośnicy Omegi w tym wątku kupują zegarki i się cieszą. „Miłośnicy” którzy przybyli z wątku Rolexa płaczą bo nie mogą kupić jedynych 2 modeli na których można zarobić. Przypadek xD?

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej niedzieli😉

IMG_8024.jpeg

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tbn napisał(-a):

 

Kupiłeś pewnie 321, potem chcesz Snoopiego. Nie obrażając cie, ale co to za historia? Tak jakbym kupił Daytone, a potem zażyczył sobie Pepsi bo wydałem przecież 60k! Mają klientów co wydali zdecydowanie więcej niż ty i tyle. Ja maks co tam kupuje to bransolety, nie obrażam się na nich, że mi Snoopiego nie sprzedadzą. ;)

Wybacz - pierwszego rolka kupilem za 22k. Po 3 latach nastepnego za 28k. Kolejny za 2 lata za 30 a jeszcze kolejny po 2 latach za 40k.

 

Podsumujmy - w 6 lat wydalem 120k - mam historie godna? Mam. Nie widze tu nic dziwnego a normalne traktowanie "dobrego" i stalego klienta.

 

Tutaj wchodze i jednorazowo chce kupic za ponad 110k! - i Ty mi mowisz, ze to za malo???? 😳 To chyba nie Rolkowi, PP czy AP w glowach sie poprzewracalo, tylko jak nawet Ty wypisujesz takie rzeczy, to Omega bardziej zaczyna robic ludziom wode z mozgu niz wspomniana konkurencja... 😕 Czy chcesz powiedziec, ze jakbym przychodzil przez kilka lat i za te same pieniadze kupil kilka zegarkow (jak w rolku) zonie, pozniej moona, smp itp. i lacznie zostawilbym te same pieniadze, to automatycznie stalbym sie "godnym" i docenionym a jak zrobilem to jednorazowo, to juz nie, bo co??? No chyba sam uwazasz, ze to absurd 😕

 

I zeby nie bylo - napisze to po raz kolejny - Omega i Rolex, to dwie najbardziej cenione przeze mnie marki, jednak jesli czas oczekiwania na snoopiego przerosnie czas oczekiwania na pepsi i pande a ja nadal nie dostane snoopiego, to nawet gdyby wyszedl najpiekniejszy model Omegi i bym sie w nim zakochal jak w Nautilusie, to Omega przestaje dla mnie istniec w glowie jako cos, co bede chcial nosic - podobnie jak wielu tu obecnych przerzucilo sie na inne marki z rolka, dostepne od reki i z normalnym podejsciem do klienta ja zrobie to samo - trudno. Amen.

 

5 minut temu, nicon napisał(-a):

Miłośnicy Omegi w tym wątku kupują zegarki i się cieszą. „Miłośnicy” którzy przybyli z wątku Rolexa płaczą bo nie mogą kupić jedynych 2 modeli na których można zarobić. Przypadek xD?

Sam tego nauczyles i uczysz nadal wielu troli mistrzu! Jestes w tym the best - szacun - ale i tak Ci w tym do piet nie dorastam.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Miałeś dobrze przemyślany plan. 😉 

30302_na-skroty.jpg

Rozumiem przekaz i nawet sie ubawilem, jednak jak przeczytasz co napisalem powyzej, to niestety nie pasuje on do mojej sytuacji.

A wiesz co boli mnie najbardziej? To, ze jak napisalem bardzo lubie ta marke i butik - klimat, ludzi z ktorymi mozna rzeczowo i merytorycznie porozmawiac o swojej pasji oraz milo spedzic czas. Doceniam rowniez zyczenia, zaproszenia na super eventy etc., jednak moją pasją sa zegarki a zycie ucieka i jesli nie moge kupic za niemale pieniadze tego co chce, tylko jestem zmuszany do czegos czego nie chce, to trudno - trzeba zaczac szukac innych pasji albo firm...

 

Niejednego namowilem na zakup Omegi - sam szwagier za moimi namowami zakupil 3 Omegi. Ale czy kogos to interesuje? Pewnie nie... Jest za to taka fajna piosenka jeszcze bardziej pasujaca do sytuacji - "Money, money, money" ...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, artme napisał(-a):

Wybacz - pierwszego rolka kupilem za 22k. Po 3 latach nastepnego za 28k. Kolejny za 2 lata za 30 a jeszcze kolejny po 2 latach za 40k.

 

Podsumujmy - w 6 lat wydalem 120k - mam historie godna? Mam. Nie widze tu nic dziwnego a normalne traktowanie "dobrego" i stalego klienta.

 

Tutaj wchodze i jednorazowo chce kupic za ponad 110k! - i Ty mi mowisz, ze to za malo???? 😳 To chyba nie Rolkowi, PP czy AP w glowach sie poprzewracalo, tylko jak nawet Ty wypisujesz takie rzeczy, to Omega bardziej zaczyna robic ludziom wode z mozgu niz wspomniana konkurencja... 😕 Czy chcesz powiedziec, ze jakbym przychodzil przez kilka lat i za te same pieniadze kupil kilka zegarkow (jak w rolku) zonie, pozniej moona, smp itp. i lacznie zostawilbym te same pieniadze, to automatycznie stalbym sie "godnym" i docenionym a jak zrobilem to jednorazowo, to juz nie, bo co??? No chyba sam uwazasz, ze to absurd 😕

 

I zeby nie bylo - napisze to po raz kolejny - Omega i Rolex, to dwie najbardziej cenione przeze mnie marki, jednak jesli czas oczekiwania na snoopiego przerosnie czas oczekiwania na pepsi i pande a ja nadal nie dostane snoopiego, to nawet gdyby wyszedl najpiekniejszy model Omegi i bym sie w nim zakochal jak w Nautilusie, to Omega przestaje dla mnie istniec w glowie jako cos, co bede chcial nosic - podobnie jak wielu tu obecnych przerzucilo sie na inne marki z rolka, dostepne od reki i z normalnym podejsciem do klienta ja zrobie to samo - trudno. Amen.

 

Sam tego nauczyles i uczysz nadal wielu troli mistrzu! Jestes w tym the best - szacun - ale i tak Ci w tym do piet nie dorastam.

Ja to słaby z matematyki jestem, ale jeśli ktoś wydał na zegarki 160k i potem chce kupić Snoopy’ego, to razem wyda więcej niż ty. Ergo: firma więcej zarobi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja to słaby z matematyki jestem, ale jeśli ktoś wydał na zegarki 160k i potem chce kupić Snoopy’ego, to razem wyda więcej niż ty. Ergo: firma więcej zarobi. 

Niestety do tego sie to sprowadza... cala prawda o tej firmie, ktora zawsze wytykala Rolexowi jak to "z buta" traktuje klientow i, ze liczy sie dla niej tylko marketing i kasa...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, artme napisał(-a):

Wybacz - pierwszego rolka kupilem za 22k. Po 3 latach nastepnego za 28k. Kolejny za 2 lata za 30 a jeszcze kolejny po 2 latach za 40k.

 

Podsumujmy - w 6 lat wydalem 120k - mam historie godna? Mam. Nie widze tu nic dziwnego a normalne traktowanie "dobrego" i stalego klienta.

 

Nie mam pojęcia jak kształtuje się rozkład wśród klientów kruka, więc nie umiem ocenić czy na tle innych wydałeś dużo czy mało. Wydaje mi się, że mało, jeden złoty to ponad 100k. Omega przestaje dla ciebie istanieć bo nie sprzeda ci limitowanego modelu. W Roleksie stoisz kilka lat w kolejce po zwykłe stalowe i super. Wygląda mi to na hipokryzje trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo hipokryzje,  albo trollowanie. Bo nie można być tak głupim żeby nie widzieć że 998 z 1000 w gamie można kupić od ręki. Ale inwestor kolekcjoner musi kupić te dwa albo foch. Bardzo dobrze to świadczy o dobieraniu klientów skoro forumowemu fliperowi nie udało się kupić.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tbn napisał(-a):

W Roleksie stoisz kilka lat w kolejce po zwykłe stalowe i super. Wygląda mi to na hipokryzje trochę.

ZAWSZE bylem informowany ktory jestem w kolejce i jaki bedzie mniej wiecej czas oczekiwania - moglem sie zgodzic badz nie. ZAWSZE tez zegarek przychodzil w okreslonym czasie a nawet wczesniej, wiec jaka hipokryzja??? Nikt NIGDY nie powiedzial mi tez, ze sa ludzie, ktorzy wydali wiecej ode mnie, wiec oni dostana przede mna (pisze o tym jak odbieralem swoje modele a nie o tym jak jest teraz), wiec znowu - jaka hipokryzja? Tutaj dostaje jawny przekaz - za malo wydales - kupisz wiecej - dostaniesz. To sie nazywa szczerosc, tak? No tak 😂😉

 

13 minut temu, nicon napisał(-a):

Bardzo dobrze to świadczy o dobieraniu klientów skoro forumowemu fliperowi nie udało się kupić.

Uuuuu... no tak - Pan zazdrosnik sie znowu odezwal 😂, co z jedna Omega siedzial w tym dziale 10 lat i trolowal na rolka a teraz z jednym Rolkiem przesiedzi kolejne 20 lat (niestety) i jedzie juz po wszystkich a ci, ktorzy bawili sie, wymieniali, sprzedawali, aby probowac i cos zmieniac nawet tracac wiele tysiecy, to wg niego fliperzy 😂 No tak - chyba trzeba 99% uczestnikow tegoz forum wreszcie jawnie nazwac fliperami a KMZiZ zmienic na KMFiW (Klub Milosnikow Flipowania i Wymian) 🤣

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, artme napisał(-a):

 Tutaj dostaje jawny przekaz - za malo wydales - kupisz wiecej - dostaniesz. To sie nazywa szczerosc, tak? No tak 😂😉

 

 

No tak to działa mniej więcej na całym świecie jeśli chodzi o dystrybucję dóbr luksusowych. Chyba jesteś za biedny po prostu, może weź się do roboty , wstawaj wcześniej czy coś. 

33 minuty temu, nicon napisał(-a):

Albo hipokryzje,  albo trollowanie. Bo nie można być tak głupim żeby nie widzieć że 998 z 1000 w gamie można kupić od ręki. Ale inwestor kolekcjoner musi kupić te dwa albo foch. Bardzo dobrze to świadczy o dobieraniu klientów skoro forumowemu fliperowi nie udało się kupić.

 

No właśnie nie nadążam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Koen napisał(-a):

Czy któryś z kolegów podpowie jaki rozmiar bransolety ma nowszy Mark II w miejscu oznaczonym na zdjęciu? 

IMG_20230416_104505.jpg

20mm. 

637266E2-8942-4569-B70F-20595B5C8371.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.