Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły nowe paski na lato, Wristbuddys  są naprawdę godni polecania, pasiory wygodne, dobrze dopasowane wysyłka ze Szwecji, na drugi dzień przesyłka u mnie. 
IMG_20240429_174208.thumb.jpg.ddd0a5222743e044e20677428ae56842.jpg
IMG_20240429_174736-01.thumb.jpeg.b63fa5837387aaded3bcac3cb80e71e6.jpeg
Na białym - plażowy sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

Na białym - plażowy sztos. emoji1305.png

I na razie na białym zostanie, z ciekawostek przy moim nadgarstku 18,5 19cm, zostają mi tylko 3 oczka na powiększenie rozmiaru paska, mogliby zrobić ciut dłuższe ;] 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy ta zarąbista bransa z REF: 310.30.42.50.01.002 pasuje do innych referencji 42mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Picy said:

Hej. Tak mała zmiana u mnie. Doszło NATO omegi. Myślę że na letni dni może być ok ☺️. Co myślicie? 

IMG_1235.jpeg

 

Jak najbardziej jest moc 👍 NATO Omegi to dobry kawałek szmatki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, rafi napisał(-a):

Mam i ja
81850e9ebea15b020edb6fec5198ccfb.jpg

I tu pogratuluję. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu pogratuluję. 

I tu podziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=26014]rafi[/mention] dobrze Ci leży, fajny niebiesko granatowy
 
U mnie tematyczny stojaczek na Speediego
 



Dzięki! W ogóle to bardzo chciałem kupić Petera Blake’a, bo to chyba najfajniejsza trzyseta. Ale nie mam odpowiedniej wiedzy, brak mi czasu i nerwów, żeby szukać legitnej sztuki. To samo zresztą dotyczy „starych Fal”. Skoro więc nie mogłem kupić żadnej z dwóch najfajniejszych, to zdecydowałem się na najładniejszą

A stojaczek na moona bardzo klimatyczny. Mierzyłem przedwczoraj nowego moona, z bransoletą w stylu jubilee- super jest i jak na dość duży i jednak grubawy zegarek, to leży świetnie. A koperta jest zaprojektowana tak, że sprawia wrażenie (wizualnie) lekkiej. No i sama bransą super. Może kiedyś…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rafi napisał(-a):

Mam i ja
 

Gratulacje również we właściwym wątku!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje również we właściwym wątku!

Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):

 


Dzięki! W ogóle to bardzo chciałem kupić Petera Blake’a, bo to chyba najfajniejsza trzyseta. Ale nie mam odpowiedniej wiedzy, brak mi czasu i nerwów, żeby szukać legitnej sztuki. To samo zresztą dotyczy „starych Fal”. Skoro więc nie mogłem kupić żadnej z dwóch najfajniejszych, to zdecydowałem się na najładniejszą emoji7.png

A stojaczek na moona bardzo klimatyczny. Mierzyłem przedwczoraj nowego moona, z bransoletą w stylu jubilee- super jest i jak na dość duży i jednak grubawy zegarek, to leży świetnie. A koperta jest zaprojektowana tak, że sprawia wrażenie (wizualnie) lekkiej. No i sama bransą super. Może kiedyś…

 

 

Mój pierwszy "lepszy" zegarek to była właśnie ta ceramiczna Omega, a obecnie mam 2254.50. :) Co do Petera Blake'a to nie jest tak źle, nie natkniesz się raczej na podróbki. Cierpliwości wymaga znalezienie sztuki w dobrym stanie, bo sporo jest już po przejściach. Mnie zeszło ze 2-3 miesiące chyba zanim się trafiła odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2016 o 11:06, Gość tbn napisał(-a):

Dzięki temu forum trafiły do mnie dwie poniższe sztuki, więc zapisuję się do klubu. Zawsze byłem jednozegarkowcem, więc nie wiem czy będę nosił oba. Speedy na pewno zostanie na zawszee, bo marzył mi się od lat i nie znam zegarka, który odpowiada mi bardziej stylistycznie. SMPc urzekła mnie nowoczesnym pięknem.

IMAG0230.jpgIMAG0231.jpg

 

Ha, moje pierwsze dwie, jeszcze na starym koncie. A dzisiaj jak niżej, niewiele się zmieniło. ;)

 

 

IMG_4875.JPEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Mój pierwszy "lepszy" zegarek to była właśnie ta ceramiczna Omega, a obecnie mam 2254.50.  Co do Petera Blake'a to nie jest tak źle, nie natkniesz się raczej na podróbki. Cierpliwości wymaga znalezienie sztuki w dobrym stanie, bo sporo jest już po przejściach. Mnie zeszło ze 2-3 miesiące chyba zanim się trafiła odpowiednia.

Problemem nie jest oryginalność w sensie ścisłym, tylko właśnie dobry stan, brak jakichś grubych polerek, etc. A jeszcze fajnie by było, jak by się trafił jakiś full set. 2254.50 chodzi za mną od dawna, więc kto wie… narazie cieszę się z SMPc jak dziecko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2024 o 21:39, Pau’l napisał(-a):

Panowie, wielka prośba o informację na temat kupionej dziś starej damskiej omegi deville quartz. Wiem tylko że ori bo sprawdzana oraz podobno szkło mineralne. Czy zna ktoś może ten model i może coś mi o nim napisać? No i pytanie ważniejsze: czy może ktoś mi polecić zegarmistrza w Warszawie który naprawi mi w nim zapięcie w bransolecie oraz będzie w stanie uzupełnić ubytek w ozdóbce w prawym górnym rogu?

z góry dziękuję 😊

IMG_8958.png

Tomasz Młynarski (mój sobowtór :) ) z Warszawy, jest złotnikiem, więc powinien ogarnąć ten ubytek, wiem, że zajmuje się też renowacja zegarków, poszukaj go na fejsie, powinien pomoc.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rafi napisał(-a):


Problemem nie jest oryginalność w sensie ścisłym, tylko właśnie dobry stan, brak jakichś grubych polerek, etc. A jeszcze fajnie by było, jak by się trafił jakiś full set. 2254.50 chodzi za mną od dawna, więc kto wie… narazie cieszę się z SMPc jak dziecko emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dobre sztuki 2254.50 będą co raz rzadsze, to nie był chyba bardzo popularny model. Może lepiej do SMPc celować w Moona jak pisałeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam dość regularnie rynek 2254, bo ciągle się waham czy ten model, czy SJE093. Większość wygląda bardzo nieciekawie. Kilka dni temu w UK był dostępny wizualnie w najlepszym stanie, jaki kiedykolwiek widziałem, ale z mechanizmem do serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dobre sztuki 2254.50 będą co raz rzadsze, to nie był chyba bardzo popularny model. Może lepiej do SMPc celować w Moona jak pisałeś.

Może tak zrobię, ale już na pewno nie w tym roku
[mention]tbn [/mention] Twoja parka super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):


Problemem nie jest oryginalność w sensie ścisłym, tylko właśnie dobry stan, brak jakichś grubych polerek, etc. A jeszcze fajnie by było, jak by się trafił jakiś full set. 2254.50 chodzi za mną od dawna, więc kto wie… narazie cieszę się z SMPc jak dziecko emoji16.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oprócz słabego stanu możesz jeszcze spotkać egzemplarze z nieoryginalną wkładką bezela - dobrze miec pod ręka zdjęcie legitnego żeby porównać. SMPc daje mnóstwo radości a koperta jest ta sama więć bransolety i paski będą wymienne jeśli kiedyś kupisz Blake'a.

58 minut temu, hugo012 napisał(-a):

Przeglądam dość regularnie rynek 2254, bo ciągle się waham czy ten model, czy SJE093. Większość wygląda bardzo nieciekawie. Kilka dni temu w UK był dostępny wizualnie w najlepszym stanie, jaki kiedykolwiek widziałem, ale z mechanizmem do serwisu. 

Piękny egzemplarz, wygląda na nieotwierany ale serwis 1120 nie jest kłopotliwy ani drogi, cena końcowa konkretna ( dla nas doszedłby jeszcze VAT ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny egzemplarz, wygląda na nieotwierany ale serwis 1120 nie jest kłopotliwy ani drogi, cena końcowa konkretna ( dla nas doszedłby jeszcze VAT ).

Stan praktycznie NOS, a 1120 to zdaje się ETA 2892, więc serwis to żaden problem. Natomiast cena, szczególnie z VAT, jest absolutnie zaporowa. Tym bardziej, jak człowiek się zegarkami interesuje tyle lat, że pamięta jak Peter Blake latał na forum za 5,5 k PLN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.