Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Cyt:

 

Nie dali w SGP tego czerwonego etui do Omegi? :-) "

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Tak było kiedyś :) Rzeczywiście odbierało się zegarek w czerwonym firmowym etui. To był ten smaczek ... na duży plus ! Oczywiście takie etui świetnie zabezpiecza też zegarek i doskonale sprawdza się w każdych innych okolicznościach transportu. Ale, to czas przeszły. Teraz są foliowe torebeczki, a może to tylko ja zostałem tak wyróżniony ? Może Pani przy wydawaniu zapomniała o etui ? 

 

To prawda, foliowa torebeczka do ładnego zegarka nie pasuje w żaden sposób. Czyli jednak nie jest doskonale :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Cyt:

 

Nie dali w SGP tego czerwonego etui do Omegi? :-) "

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Tak było kiedyś :) Rzeczywiście odbierało się zegarek w czerwonym firmowym etui. To był ten smaczek ... na duży plus ! Oczywiście takie etui świetnie zabezpiecza też zegarek i doskonale sprawdza się w każdych innych okolicznościach transportu. Ale, to czas przeszły. Teraz są foliowe torebeczki, a może to tylko ja zostałem tak wyróżniony ? Może Pani przy wydawaniu zapomniała o etui ? 

 

To prawda, foliowa torebeczka do ładnego zegarka nie pasuje w żaden sposób. Czyli jednak nie jest doskonale :)))

w 2010 r Panie Eugeniuszu też Pan dostał w foliowym woreczku na piankowej poduszce rocznicowego speedmastera po serwisie :)

 

Czy tym razem też Pan zabrał lupę żeby obejrzeć zegarek i sprawdzić numery jak to miało miejsce w w/w przypadku speedmastera ?

 

I zastanawia mnie czy dla SGP jest Pan zupełnie nieznanym anonimowym klientem czy jednak wszyscy wiedzą, ze jest Pan w zarządzie KMZiZ ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem sobie osobno takie etui dla mojego Speedy'ego jako "podróżne". Świetnie się sprawdza. Szkoda, że teraz nie dają w SGP. Dzięki za info i pozdrawiam.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja placilem za odswiezenie bransolety 85 funtow. Aczkolwiek, nie chcieli przyjac bez zegarka bo zmienili polityke. Wszystko, albo nic. Manager butiku jednak zdecydowal, ze sie zgodza na taka operacje, gdyz zegarek wygladal bardzo dobrze (byly ogledziny przez ich technika).

Bransolete zrobili bardzo dobrze, poza endlinkami. Przeszczotkowali i juz sie nie konczyly z koperta a bylo 1mm wglebienie. Irytujace, wiec trzeba bylo kupowac nowe :)

 

Standardem jest to etui czerwone, mam teraz 2. Jedno po bransolecie a drugie po naprawie gwarancyjnej, gdzie nie naprawili problemu a mieli zegar 3 miesiace (dluga historia)

 

Standard serwisowy jest inny gdy sie placi niz na naprawie gwarancyjnej. Po drugie, przedstawiciela zarzadu to raczej znaja, wiec przywiazuja wieksza uwage do pracy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy płatnej usłudze też dostałem takie etui.

Po ponad dwóch latach problem powrócił i ku mojemu zdziwieniu podciagnięto to pod reklamację i ponownie zegarek otrzymałem w czerwonym etui


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu w SG odnowiłem 2531. Jakość oceniam celująco, a jestem wymagającym klientem. Dodatkowe smaczki to kurier, który przyjechał po zegarek, kurtuazja w rozmowach, zwrot części (koronki, uszczelki), wydruki i czerwone etui.

Usługa na poziomie odpowiednim dla dóbr luksusowych. W rozsądnej cenie 850zł.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tu piszesz o wymianie części, a Kolega pytał tylko o odświeżenie z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem z serwisu

 

4ee47d1b8d40c80e7cd01a41f3e7d6a5.jpg

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gregory_70

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis SG czy zaufany zegarmistrz?

 

Lokalny majster, w SG majątek bym zostawił  :D, samo szkło mineralne kosztuje koło 200 zł, uszczelka dekla powyżej 100 zł.

Edytowane przez Gregory_70

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robię, choć mój nie jest wcale taki tani. Ostatnio Eugeniusz pokazał rachunek po pełnym servisie plus odświeżenie koperty i bransolety, bodajże 1600 zł.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robię, choć mój nie jest wcale taki tani. Ostatnio Eugeniusz pokazał rachunek po pełnym servisie plus odświeżenie koperty i bransolety, bodajże 1600 zł.

 

To jest standardowa cena kompleksowego serwisu zegarka tego typu w SGP. Ceny można sprawdzić na stronie Omegi:

 

http://www.omegawatches.com/customer-service/service-prices/?no_cache=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się zdecydował to za szczotkowanie bransolety w mojej 300 Master jak do wersji Spectre zawolali 120 albo 150zł. Całość z kurierem w dwie strony. Nie pamiętam dokładnie bo pytałem dobre pół roku temu. Uważam, że to bardzo dobra cena.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy wprawie i dobrym oprzyrzadowaniu taka operacja trwa dwie minuty i trzecią na sprawdzenie czy wszystko jest ok.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tu piszesz o wymianie części, a Kolega pytał tylko o odświeżenie z zewnątrz.

 

Nie, koronki uszczelki w ramach odświeżenia koperty i bransolety.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard serwisowy jest inny gdy sie placi niz na naprawie gwarancyjnej. Po drugie, przedstawiciela zarzadu to raczej znaja, wiec przywiazuja wieksza uwage do pracy.

 

Bingo! I też już kiedyś pisałem o różnicy w podejściu do serwisu płatnego i gwarancyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gump

Czy werk w tej Omedze 4813.30.01, to in-house?

Wyczytałem w sieci, że co-axial w tym zegarku bazował na ETA 2895-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gump

Podkupiony owszem, ale występuje tylko w Omedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.