Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewną dozą nieśmiałości dopiszę się do klubu :rolleyes:

Niby zwykła 300, ale dla mnie spory krok naprzód no i duuuża frajda :D  Zakup z wczoraj, i bransa jeszcze w foliach do czasu skrócenia u zegarmistrza.

post-48855-0-74027700-1476097936_thumb.jpg

post-48855-0-50849800-1476097945_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smycel, skraca się przełatwo, tylko mały śrubokręt potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek a jak ta guma na bezelu? Razi to?

Jaka guma ....

 

Ogólnie świeci się mocno cały zegarek.  Czas iść po Rolka......... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak- teraz dla Ciebie nawet zapinanie bransolety będzie utrudnione, a skrócenie jej, to byłby szczyt sprytu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to się robi?

Tylko, że teraz nawet jeśli to łatwe to ja nie dam rady ;)

Mikrośrubki z boku ogniw, ale sam raczej nie zrobisz w tym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smycel, gratulacje, piękna sztuka.

 

Dzięki :)  Ze zdjęć wybrałbym niebieską, ale  na żywo czarna robi lepsze wrażenie moim zdaniem.

 

No tak- teraz dla Ciebie nawet zapinanie bransolety będzie utrudnione, a skrócenie jej, to byłby szczyt sprytu ;)

 

Ja ogólnie mało manualny jestem, a teraz to już zawiązanie buta jest wyzwaniem, więc skrócenie bransolety to mission impossible :ph34r:

 

Mikrośrubki z boku ogniw, ale sam raczej nie zrobisz w tym stanie :)

 

 

Dzięki :)

 

Nie skracaj noś na prawej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 Nawet przedłużka do skafandra się przyda do czegoś :lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Nawet przedłużka do skafandra się przyda do czegoś :lol::D

Kolejnym krokiem jest zakup zapięcia z mikroregulacją, które w przeciwieństwie do skafandrowej przedłużki faktycznie się przydaje - no chyba że ktoś przedkłada tradycję nad funkcjonalność ale wygląd jest w obu przypadkach identyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym krokiem jest zakup zapięcia z mikroregulacją, które w przeciwieństwie do skafandrowej przedłużki faktycznie się przydaje - no chyba że ktoś przedkłada tradycję nad funkcjonalność ale wygląd jest w obu przypadkach identyczny

Mikroregulacji to super sprawa, zresztą w Sumo jest i przedłużka i mikroregulacji na starcie. Jak to wyglada w przypadku SMP? Tzn. można kupić samo zapięcie? Gdzie i w jakiej cenie? Przełożenie tego zapięcia do bransy to sprawa do ogarnięcia przerz zegarmistrza, czy musi to być serwis SG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroregulacji to super sprawa, zresztą w Sumo jest i przedłużka i mikroregulacji na starcie. Jak to wyglada w przypadku SMP? Tzn. można kupić samo zapięcie? Gdzie i w jakiej cenie? Przełożenie tego zapięcia do bransy to sprawa do ogarnięcia przerz zegarmistrza, czy musi to być serwis SG?

Można kupić samo zapięcie, wszystkie szczegóły są wcześniej w tym wątku, trzeba zamówić w butiku a może też u AD, koszt ok. 450zł. Przełożenie jest banalne - 2 śrubki, pasuje w miejsce oryginalnego bez żadnych przeróbek i dodatków.

 

U mnie butik zażyczył sobie oczekiwania 4 tygodni a potem wysyłki bransolety lub całego zegarka do przełożenia tłumacząc że nie są pewni czy będzie pasowało, ale ostatecznie kupiłem z innego źródła i przełożyłem sam. A ostatecznie i tak noszę na bransolecie od starszego modelu :)

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forma reklamy marki..., nic więcej.

Ale dla tego kto był, ciekawe doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pisze bloga, podobno "poczytnego' o modzie itp, i 'przypadkiem" zapraszają go na tzw "kurs" zegarmistrzowski do Omegi....

 

Nie jestem aż tak naiwny.

P.S Caly kurs to prawdopodobnie 'sesja zdjęciowa"..... i

".... wznieśliśmy toast szampanem marki Bollinger, specjalnie stworzonym na tego typu okazje dla Omegi."

:)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama, reklama...pranie ale mózgów już od rana...

Master Yoda ma rację..

Brakuje tylko jeszcze informacji że

- " warsztaty przeprowadzalem w koszuli firmy X i butach Y, które niesamowicie sie sprawdzają w klimatyzowanych pomieszczeniach przy tego typu okazjach.

Edytowane przez pawel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka guma ....

 

Ogólnie świeci się mocno cały zegarek. Czas iść po Rolka......... :)

Na bezelu indeksy do 15' są gumowane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie no ale koleś miażdży słownictwem magnez na lodówkę :D ponad to ten cały artykuł o kursie zegarmistrzowskim to typowy marketing szeptany.

 

Poza tym GM to jego pierwsza Omega czy kolejna ? i skąd opinia że to najładniejsza z Omeg która kiedykolwiek powstała ? Yyyyyy acha :D widział oglądał wszystkie jakie powstały?

 

Plus za dobre przeliczenie natężenia pola magnetycznego rezonansu. Faktycznie współczesne aparaty wytwarzają pole równe wartości 15 000 gausów.

 

Ale ogólnie fajnie, że powstają takie blogi pisane przystępnym językiem dla 5 latka i pokazują "palcem jak mama"jak i gdzie się ubrać. Ja bez odwiedzenia kilku blogów nie decyduje się samodzielnie użyć szarych komórek. Najgorzej jest jak nie ma najnowszych wpisów. Wtedy z domu nie wychodzę bo kompletnie nie wiem co na siebie włożyć :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem link do artykułu z myślą, że wzbudzi on jakieś pozytywne emocje, bo dla mnie wzięcie udziału w czymś takim byłoby bardzo fajnym doświadczeniem. Ale widzę, że jednak z tymi pozytywnymi i dobrymi rzeczami lepiej trzymać się z daleka od tej części forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus za dobre przeliczenie natężenia pola magnetycznego rezonansu. Faktycznie współczesne aparaty wytwarzają pole równe wartości 15 000 gausów.

Współczesne to już raczej trochę więcej.

Nie mogę znaleźć tego tekstu o Globemasterze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem link do artykułu z myślą, że wzbudzi on jakieś pozytywne emocje, bo dla mnie wzięcie udziału w czymś takim byłoby bardzo fajnym doświadczeniem. Ale widzę, że jednak z tymi pozytywnymi i dobrymi rzeczami lepiej trzymać się z daleka od tej części forum.

Tylko się nie rozpłacz ;)

Jakie pozytywne emocje ma przynieść pseudo reklama butiku?, wszyscy wiemy gdzie jest, wszyscy kupujemy :), oglądamy, mierzymy, bez potrzeby wciskania kitu o wirtualnych kursach.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.