Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gump

Zaczynam się przekonywać do Speediego B) , choć na czarnym pasku dla mnie, lepiej się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma coś w sobie. Nie jestem fanem chronografów ale Speedy kusi :)

Edytowane przez krysza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić małe porównanie nowej PO 43,5 , kontra 42mm. Zegarek na pierwszy rzut oka robi bardzo pozytywne wrażenie, choć różnica wielkości między nimi jest mało widoczna, ale jednak jest. Na plus nowego można zaliczyć bransoletę w nowej PO, układa się idealnie , brak jakiegokolwiek załamania, a regulacja to naprawdę świetna sprawa. Jak dla mnie zegar jest dość mocno błyszczący , jednak nowa tarcza i AR robi świetną robotę . Nowe cyferki również na plus.post-88446-0-80027700-1475935581_thumb.jpgpost-88446-0-09976600-1475935649_thumb.jpgpost-88446-0-30677400-1475935697_thumb.jpgpost-88446-0-60846300-1475935808_thumb.jpgpost-88446-0-62557400-1475935859_thumb.jpgpost-88446-0-02393200-1475935920_thumb.jpgpost-88446-0-05533700-1475935968_thumb.jpgpost-88446-0-06216700-1475936014_thumb.jpgpost-88446-0-92147600-1475936064_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazles nowa czarna Omege PO? Bylem w Kruku tydzien temu i powiedziali, ze czarna PO pojawi sie dopiero za kilka tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzałem ostatnio w Jubitomie.

Swoją drogą przymierzałem też wersję 39,5 i jednak to zły pomysł Omegi.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wakacje przypomniały....

 

post-31778-0-62479800-1476014699_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znalazles nowa czarna Omege PO? Bylem w Kruku tydzien temu i powiedziali, ze czarna PO pojawi sie dopiero za kilka tygodni.

Jubitom Bonarca Kraków. W każdym Jubitomie możesz zamówić zegarek do przymiarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo odstaje, przy tej średnicy wygląda nieproporcjonalnie, poniżej jeszcze w zestawieniu dużą PO 8500

 

DSC_0968.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A późnym popołudniem.... I muszę ja wymienić na moona - może ktoś?

 

post-31778-0-06623100-1476038717_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo odstaje, przy tej średnicy wygląda nieproporcjonalnie, poniżej jeszcze w zestawieniu dużą PO 8500

 

Takimi spaślakami to z Rolexem nie powalczą, co nowość to grubsza :angry:  To mnie utwierdza w przekonaniu żeby absolutnie nie pozbywać się starszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Omega PO wyglada ciekawie, ale jej grubosc eliminuje ten zegarek. Jak nalozylem na reke to pomyślałem jak mozna to nosic. Przeciez ona ma ponad 16mm grubosci. Bardzo odstaje. Niestety, bo sam zegarek ladny jest.

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te nowe omegi PO wyglądają obskurnie. Jak fejki! Miałem "przyjemność" i na zdjęciu i na nadgarstku, no nie leży mi i basta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Podzielam waszą opinie niestety co do 43. 39 jest głównie pod rynek Azjatycki robiona. Natomiast w Jubitomie chodzą ploty, że 2017 może przyniesie 46 na bransolecie. Przynajmniej na to liczą posiadacze większych nadgarstków

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Super, to jedyny zegarek ktory wybralem z calej wystawy Omegi, to zegarek dla prawdziwego z prawdziwych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze do łask powrócą stare PO ze swoją"normalną" wysokością. Nowe ładne ale zdjęcie powyżej mówi samo za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ nie rozumiecie, ona jest taka gruba po to, żeby rękaw się na nią nie zsuwał i żeby każdy widział, ze macie omegę ;) jeżeli w następne wersji pogrubią czcionkę w logo to będę się jak prorok czuł :]

 

aaa bo przypomniało mi się jak niedawno zajechałem na parking, a obok do sportowego auta wsiadał pan w hmm jak to napisać, nieco mocniej średnim wieku, ubranym w ciuchy ze sklepu dla nastolatków i czymś na ręku co miało tak z daleka najmniej 60mm średnicy, było tak wielkie, że jak sięgał do klamki tego niskiego samochodu to się dziwnie nachylał, wpierw pomyślałem że artretyzm czy coś tędy, ale on po prostu zgiąć nadgarstka nie umiał. I tak sobie zacząłem żartować z małżonką z sensu i co ona zauważyła, to że zarówno koszula jak i ściągacz z kurtki, wpychały się pod te patelnie, bo nasunąć się na nie było szans. Taka dygresja, bo jak by atakować ten rynek to raczej nie z planetką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Super, to jedyny zegarek ktory wybralem z calej wystawy Omegi, to zegarek dla prawdziwego z prawdziwych :)

 

 

Zgadza się, to zegar dla prawdziwych facetów :)

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie znacie. Przecież to zegarek Bonda tak? No to jak mieli upchnąć tam śmigłowiec, spadochron i wyrzutnię rakiet? Musi być wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znaczy Omega już nie chce być Roleksem...teraz będzie Panerajem. To ja na razie potrzymam stare Omegi i poczekam aż znowu będzie ...Omegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znaczy Omega już nie chce być Roleksem...teraz będzie Panerajem. To ja na razie potrzymam stare Omegi i poczekam aż znowu będzie ...Omegą.

 

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.