Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Tylko co te Delbany mają wspolnego z Omegą -czyli tematem w jakim się znajdujemy? ;)

P.S Druga ma tarczę serwisową tzw 'warszawską'

Pozdrawiam, Marek

Chyba ktoś tu miał kilka okienek otwartych. :);)

Chyba tak,prosze moderatora o przeniesienie do wlasciwego dzialu.Przepraszam.

:D a mi się przypomniało jak dziadek nosił ruski na takim właśnie pasku jak ta Delbana. W podstawówce dorobiłem się już własnej Rakiety na manualu. To były dopiero zegarki :) Edited by raphael1215

Od czasu do czasu lubię tak

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

post-19722-1472669245,7676_thumb.jpg

post-19722-1472669304,0211_thumb.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Chyba tak,prosze moderatora o przeniesienie do wlasciwego dzialu.Przepraszam.

Z tymi Delbanami zapraszamy do tematów delbanowskich:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/58714-poka%C5%BCmy-swoje-delbany/page-257

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/85816-delbana-oryginalna-czy-nie-zapytania-wszelkie/page-152

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/126084-delbana-dyskusja-og%C3%B3lna/page-72

i oczywiście do "staroci" :D

Edited by zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Jakie kiedyś było żarcie, obuwie, odzież, sprzęt rtv, aparaty fotograficzne, samochody, książki, muzyka, prasa, filmy, przedstawienia teatralne, ludzie, młodzież, kobiety, wakacje, lasy, góry, morze i przede wszystkim ZEGARKI  a OMEGA to było coś. Teraz to tylko coś podobnego. 

...jeżeli Delbanami da się odwrócić uwagę od Omeg ;) , to chyba ich nie doceniam :D .

Żal d*pę ściska jak grupa baranów ze SGP spuszcza w kibel wizerunek wspaniałej marki. Zasługują na wylot z pracy i sąd za umyślne działanie na szkodę firmy. Jak słoń w składzie porcelany. Po pierwszym wpisie w tym temacie na forum powinni byli wiedzieć, że nie mogą pozwolić sobie na JAKIEKOLWIEK błędy więcej. Jak również to, że wszelkie uszkodzone elementy powinni wymienić na nowe a nie renowować bo Rafał jak na tacy opisał czego będzie oczekiwał i na co zwróci uwagę przy odbiorze. Mało tego, że zegarek wraca głęboko obrobiony skrawaniem to jeszcze z uszkodzeniami. Gdyby to jeszcze jedna osoba robiła ale czy tak trudno było sprawdzić dokładnie urządzenie przed wydaniem?

Banda nieudaczników i oferm.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

I jeszcze fajna Omega

post-19722-1472674602,7215_thumb.jpg

Edited by bobwoj

"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Narzekamy na Polsce a w Angli tez maja niemaly burdel. Wszystkie zegarki ida do Southampton(obsluguja wszystkie zegarki SG) badz jesli tylko na polerke to w jakims zakladzie w Londynie. Z tego co sie orientuje to polerke robia osoby zatrudnione z ulicy, po treningu tylko, zaden zegarmistrz. Mialem poprawiana branse to tyle materialu zdjeli, ze endlinki byly do wymiany w PO :)

W Omedze damskiej zaczelo sie jak u Rafala. Prosta naprawa gwarancyjna, regulacja bo bylo -15 na 24h, a ciagnelo sie 3 miesiace. Wymiana koperty i dwa razy dekla :) Na ostateczny odbior poszedlem z aparatem i lupa, dali mi tez swoja z butiku :D No, ale nie bylo sie do czego przyczepic :( A przy kazdym oddawaniu zegarka szedlem osobiscie i robilem przy nich zdjecia bo mnie irytowala ta niekompetencja.

Zauwazylem na forum, ze ludzie dbaja tu o zegarki i swoje rzeczy. Wiec jak powierzamy to "profesjonalistom" to niech to wroci w lepszym stanie. Porysowac to ja moge sam.

Edited by stateless

Marcin

Dlatego też ja swojego Moonwatcha, który jest już po gwarancji oddałem do dobrego , sprawdzonego zegarmistrza na przegląd, oczekując, że otrzymam w lepszym stanie niż oddałem. Przynajmniej jak dotąd zawsze tak było. Z pewnością dam znać o rezultacie.

Dlatego też ja swojego Moonwatcha, który jest już po gwarancji oddałem do dobrego , sprawdzonego zegarmistrza na przegląd, oczekując, że otrzymam w lepszym stanie niż oddałem. Przynajmniej jak dotąd zawsze tak było. Z pewnością dam znać o rezultacie.

Na Piękną?

Dzisiejszy poranek

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

post-19722-1472725404,1547_thumb.jpg

Edited by bobwoj

Wiem, że nie to ładne, co ładne, a to, co się komuś podoba ;) ale dla mnie ten pasek absolutnie nie pasuje