Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Brałem ale jednak jak dla mnie za dużo "dyskoteki" po prostu błyszczy się to wszystko niemiłosiernie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Fajnie, że jest happy end i kolega jest zadowolony. Raphael nie dał się wydymać, ale ciekawe na kogo teraz popadnie. Ciekawe do kogo przyjedzie teraz BM z nowym/starym zegarkiem... żałosne. Koledze gratuluję cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż , Rafałowi wypada pogratulować , a sprzedawcy współczuć :) Mimo wszystko Gratuluję!


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż , Rafałowi wypada pogratulować , a sprzedawcy współczuć :) Mimo wszystko Gratuluję!

mowisz o posredniku co sprzedal mu trefny egzemplarz co od razu nadawal sie na serwis? ja tez martwilbym sie o swoj interes bo malo ludzi w PL stac na taki zakup a tu taka wtopa. Teraz widac, ze kolega jest zadowolony, no ale kupowal u AD.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,mówię o kolejnej ofierze . Nie chcę ciągnąć wątku , bo po co mają znowu zamykać temat?

Zarówno Raphael , ja i kilku innych klientów Maxema wiedzą jak było. 

Również uważam za zachowanie Rafała za nieetyczne , ale to moje zdanie i mam do tego prawo.

I gwoli ścisłości moim zdaniem Rafał nie "wygrał" z SG ale  wyżebrał zwrot kasy stosując szantaż , i to dużo większej kasy niż zapłacił za ten zegarek + zostało jeszcze pudełko do sprzedania   :)

Ale to moje zdanie . Kończę temat.

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Pociągnij wątek skoro wiesz lepiej jak było. Bo sam się zastanawiam jakich rewelacji się dowiem. I jak niby szantazowalem SGP. Skoro wiesz to pisz! A nie pier**l głupio.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał spokojnie. Co dzień słyszę takich "uczciwych" w telewizji mówiących "wiem ale nie powiem" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Nie bo mnie wkurza jeśli ktoś nie ma dowodów i merytoryczne nie podchodzi do sprawy. Napisałem do sprzedawcy ze zegar ma wadę tarczy i wychodzi ponad COSC. Sprzedawca odpisał ze jedynie to słać na serwis i tyle. A kolega Lexxus pisze tak jakby wszystko wiedział lepiej. To proszę skoro ma kolega Lexxus takie dobre układy ze sprzedającym to czy kolega widział maile i rachunek sprzedaży. ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie ,mówię o kolejnej ofierze . Nie chcę ciągnąć wątku , bo po co mają znowu zamykać temat?

Zarówno Raphael , ja i kilku innych klientów Maxema wiedzą jak było.

Również uważam za zachowanie Rafała za nieetyczne , ale to moje zdanie i mam do tego prawo.

I gwoli ścisłości moim zdaniem Rafał nie "wygrał" z SG ale wyżebrał zwrot kasy stosując szantaż , i to dużo większej kasy niż zapłacił za ten zegarek + zostało jeszcze pudełko do sprzedania :)

Ale to moje zdanie . Kończę temat.

Jakie to Polskie :) A jego stracony czas? Kazdy prawnik bo to poruszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to Polskie :) A jego stracony czas? Kazdy prawnik bo to poruszyl.

...w * moj stracony czas, gdzie musialem przewijac te dziewczece kwiki i poklepywania przydupasow?

 

Jak taki z Ciebie prawnik to moze forumowiczom nalezy sie dziala z tego zarobku, za pomoc w rozdmuchaniu sprawy?

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co wam chodzi? Gdyby SGP w ciula nie leciało nie byłoby tematu pieniędzy i etyki Rafała. To ja sie spytam gdzie była etyka firmy Omega gdy nie potrafili sensownie naprawić zegarka?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie już spokój. Przygoda kolegi Rafała jest zakończona. Bicie piany jest zbędne. To dział miłośników Omegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

...w * moj stracony czas, gdzie musialem przewijac te dziewczece kwiki i poklepywania przydupasow?

 

Jak taki z Ciebie prawnik to moze forumowiczom nalezy sie dziala z tego zarobku, za pomoc w rozdmuchaniu sprawy?

Mysle ze tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie już spokój. Przygoda kolegi Rafała jest zakończona. Bicie piany jest zbędne. To dział miłośników Omegi

Bicie piany to był cały ten serial który kolega Rafael udostępnił w tym wątku, z miłośnikami Omegi to nie miało wiele wspólnego.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było i tego przeszłego czasu bym się już trzymał.

Rozdmuchiwanie dalej tej " przygody " jest kolejną stratą czasu i zaśmiecaniem wątku.

Koniec bo się dołączam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma reduced i 300 i moglby dac foty kolo siebie a najlepiej na nadgarsku :D

a z tych 2 modeli co lepiej brac(biorac pod uwage stabilnosc na rynku o ile mozna to tak nazwac) 

wogole jak omega z mojego linku? bransa widac szlifowana mocno a reszta?

Reduced, nadgarstek 19,5post-48316-0-00505500-1474738187_thumb.jpg

 

I jeszcze taki 'garnitur"

post-48316-0-33301200-1474738380_thumb.jpgpost-48316-0-85533500-1474738401.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję świetny siedmiowskazówkowiec i dwa okienka. ;)  :D  W środku jeden z najlepszych mechanizmów Lemanii. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.