Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Może powinienem zapytać gdzie indziej ale zostańmy przy myszce miki .O co chodzi z tą myszą .Na bazarku jest też Girard Perregaux też z myszką i tak kombinuję nad tą myszą po nocach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni ksiezyc zajumali wiec nie sadze :)

To jakim sposobem Amstrong chodził po księżycu jak go Jacek i Placek ukradli.Nie wierzę że go ukradli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powinienem zapytać gdzie indziej ale zostańmy przy myszce miki .O co chodzi z tą myszą .Na bazarku jest też Girard Perregaux też z myszką i tak kombinuję nad tą myszą po nocach. :)

Po nocach wypada kombinować nad (z) myszķą partnerki ;) niczym Snoopy ;) Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba za niego dać teraz co najmniej 2x tyle co pierwotna cena producenta....

  

Podobno jest już lista 1800 oczekujących na limitkę speedytuesday. Mi się ten zegarek bardzo podoba, wersja klasyczna już mi się opatrzyła, białe subtarcze wnoszą powiew świeżości

Nic nie trzeba, daja Ci co 'lykają' manewry marketingu' :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek temat rzeka z tym marketingiem i nie wkraczamy w niego bo czego byś nie dotknął to jest to obarczone marketingiem. Najważniejsze że różnica w cenie tej limitki i seryjnego zegarka nie jest powalająca jak na ilość dostępnych zegarków a zakres zmian i wyjątkowość wyglądu względem reszty seri Speedmaster jest znaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakim sposobem Amstrong chodził po księżycu jak go Jacek i Placek ukradli.Nie wierzę że go ukradli :)

A widziales ze chodzil? ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek temat rzeka z tym marketingiem i nie wkraczamy w niego bo czego byś nie dotknął to jest to obarczone marketingiem. Najważniejsze że różnica w cenie tej limitki i seryjnego zegarka nie jest powalająca jak na ilość dostępnych zegarków a zakres zmian i wyjątkowość wyglądu względem reszty seri Speedmaster jest znaczna.

To prawda.

Ale dzieki takiej limitacji część kolegow kupuje coś czego by nie kupilo bez, nie zwrócilo uwagi...

 

A zegarek fajny, juz pisalem-świecące zdjecia, ich widok jest powalajacy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Ale dzieki takiej limitacji część kolegow kupuje coś czego by nie kupilo bez, nie zwrócilo uwagi...

 

A zegarek fajny, juz pisalem-świecące zdjecia, ich widok jest powalajacy.

Jak dobrze pójdzie to wystarczy palców jednej ręki, dwóch nie obstawiam - mimo, że zamożnych ludzi nie brakuje to żyjemy w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Tak sobie oglądam nowego Speedmastera.... co oni te indeksy i pomarańczowe znaczniki po pijaku nakładali ?

 

post-56849-0-36457800-1484520404_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości nowościami, ale klasyka nadal zachwyca :)

post-69167-0-66526900-1484548309_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wygląda super!

 

a0ab9f7ec4f25001b53ff2ec8907839b.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grzecznosciowo dla.kolegi -oryginał czy nie bo.sprzedawca winszuje sobie 8k

Wiem że to nie.ten dział ale może szybciej trafi się odpowiedź bo kumpel musi się zdecydować w ciągu godziny.

Więcej zdjęć niestety nie mam

Będę wdzięczny za pomoc :-)

post-88237-0-85242100-1484567388_thumb.jpg

post-88237-0-60974000-1484567413_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się....

 

Na pierwszy rzut oka - wskazówki odwrotne, data, dziwna czcionka indeksów, dekiel nie wiadomo od czego - wygląda jak od seamastera, ma napis speedmaster a w ogóle powinien być przezroczysty taki jak w AT. Nie miałem tego modelu w ręce ale dla mnie lipa.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszym poziomie podrabianych zegarków (Rolexów, Omeg, TH...) trudno jednoznacznie coś stwierdzić na podstawie dwóch zdjęć, tym bardziej bez pokazanego mechanizmu. Przed wydaniem takiej kasy warto sprawdzić w serwisie SG, lub u znającego się zegarmistrza. Jest takie stare powiedzenie "... co nagle to po diable". 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grzecznosciowo dla.kolegi -oryginał czy nie bo.sprzedawca winszuje sobie 8k

Wiem że to nie.ten dział ale może szybciej trafi się odpowiedź bo kumpel musi się zdecydować w ciągu godziny.

Więcej zdjęć niestety nie mam

Będę wdzięczny za pomoc :-)

 

I mi się nie wydaje, że jest to oryginał. Dwie sprawy są też bardzo niepokojące jakby nawet była to oryginalna Omega:

1. Ktoś otwierał dekielek i to chyba młotkiem, bo widać straszne ślady i zadrapania, nie sądzę by dobry zegarmistrz czy SGP się czegoś takiego dopuściło

2. Jest jakiś problem z lumą na wskazówce minutowej, plamy przy osi wskazówek

 

Obstawiam, że ten zegarek nawet 80 zł nie jest wart a co dopiero 8k :)

W oryginale dolne napisy nie wychodzą poza dwa indeksy na godzinie 5ej i 7 ej  tak jak widać na zdjęciu. I chyba trochę wskazówka godzinowa się różni :) Nie wiem też czy dobrze kojarzę, ale Railmaster nie wychodził z okienkiem daty, a jeśli już to na pewno nie z białym tłem.PA020168.jpg

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.w. siara na maksa nie Omega.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potarguje niech się kolega trochę a potem da  w mordę temu co chciał mu to jako oryginał sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie - i za to cenie to forum kumpel zaoszczędził 8 k :) -sam miałem wątpliwości co do wskazówek i daty ale co ja się znam w porównaniu z wami -dzięki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa marzeń

To jest strefa marzeń :-)

post-22504-0-63575300-1484683513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio próbowałem ustalić mailowo z SG kilka informacji nt. pochodzenia omegi. Okazało się że zmieniły się procedury i żadnych informacji mailowo nie udzielają. Czy ktoś coś więcej wie w tym temacie?


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz placić trzeba :), ale certyfikat z podpisem prezesa dostaniesz :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.