Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Pasek to dramat,gruby i sztywny,myślałem że jak ponoszę,ułoży się.Nic z tego nie wyszło,niedługo zastąpi go inny.

U mnie się ułożył w miarę szybko. Niestety równie szybko się rozwarstwił i wylądował w koszu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj gotujemy we dwóch;-)

 

 

Bardzo fajnie to wygląda Leszku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Jacku, ten pomarańczowy pasek jest nawet wygodniejszy od oryginału i rozjaśnia całość, dodając troche uśmiechu i pogody do smutnej rzeczywistości, a zamówiłem już też bransoletę. Póki co Aquis zostaje :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę świeci:

 

post-92718-0-43985300-1586248689_thumb.jpg

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj trochę słonko świeciło - na starego, niezawodnego drucha:

 

IMG-20200407-083357.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja ostatnio testowałem lumę w moim Bajkale, bo coś mi się nie chciało wierzyć jak niektórzy pisali, że Aquisy świecą całą noc. Potwierdzam, świeci całą noc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ładne to to z kółeczkami :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. IMO bardzo udany model, spodobał mi się od pierwszego wejrzenia i uczucie ciągle trwa  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak z moim Aquisem

ed4b2c56580750373f8d06191930b627.jpg

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłędny kolor! wub.png


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!! :wub:

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że i mój na dłużej ze mną zostanie.

20200407-183801p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że i mój na dłużej ze mną zostanie.

 

 

Fantastyczny model. Widzę, że coraz więcej forumowiczów ma Aquisa.

 

Swoją drogą, ciekawe porównanie. Warto posłuchać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Znam i zgadzam się. Choć nie miałem 65ki, to jednak miałem Kapitana i przyznaję, gdy chodzi o jakość wykonania, to jednak Aquis prezentuje (w tej konkretnej parze) wyższą jakość wykonania niż Rado. Na pewno ma ciekawszą kopertę, a do tego zdecydowanie lepsza jest praca bezela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kapitan jednak z Aquisem nie powinien być porównywany, bo to raczej klimat 65 ;)

 

BTW

Kapitan wygląda świetnie na tym kajdanie. Nie wiem jak teraz z kopertami, ale jak ja mierzyłem to albo był mikrus albo ten potwór 45mm i nie kupiłem wtedy żadnego.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kapitan jednak z Aquisem nie powinien być porównywany, bo to raczej klimat 65 ;)

 

BTW

Kapitan wygląda świetnie na tym kajdanie. Nie wiem jak teraz z kopertami, ale jak ja mierzyłem to albo był mikrus albo ten potwór 45mm i nie kupiłem wtedy żadnego.

Jacek, zgoda. Kapitan to vintage diver i pod tym względem zdecydowanie bliżej mu do 65ki niż do surowego i technicznego Aquisa. Jednak podchodząc do sprawy czysto pragmatycznie, patrząc w szczególności na jakość wykonania, to jednak Aquis jest lepszym zegarkiem. Miałem Kapitana, miałem Squale 50 Atmos i choć trochę biłem się z myślami, to jednak właśnie Aquisa sobie zostawiłem, a całą resztę diverów pogoniłem ;-) Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja z kolei, będąc w posiadaniu 65 oraz Aquisa uważam, że lepiej wykonana jest koperta 65. Oczywiście, technicznie jest prostsza, ale na moje oko jakość szczotek i polerek, ostrość krawędzi jak i przejścia pomiędzy płaszczyznami są po prostu lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że i mój na dłużej ze mną zostanie.

To jest zielony, prawda? Dla mnie, na chwilę obecną, to najfajniejszy z nielimitowanych Aquisów.

 

Czy wszystkie nielimitowane Aquisy mają przeszklony dekiel?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Panowie wyglada sprawa werku w Aquis/65? Czy to jest zwykla Selita, ktora montuja rowniez w tanszych zegarkach, czy maja jakas pod siebie modyfikowana/regulowana? 

 

pozdr

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.