Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Takich informacji nigdzie nie znalazłem. Tak na marginesie zerknij do skrzynki na moją wiadomość sprzed tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Prosto z serwera Orisa...

 

01%20733%207720%204051-07%205%2021%2002%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż pachnie nowością:-D


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zdjęcie to inaczej... pozostaje tylko czekać na pierwsze recenzje ;) Ale na tym ujęciu fajnie :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ostatnim moim zdaniem najciekawiej wygląda ten jeden zegarek :) fajny odcień "zieleni". Znając życie .. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej srebro:-D tylko taaaka poświata:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie bardziej niż kolor tarczy interesuje odcień lumy na indeksach, jak będzie zalatywał wintydżem to petarda, jak będzie żółty to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nawet u nich na stronie 3 zdjęcia dwa różne odcienie tarczy i lumy. Trzeba czekać na sikora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem nieżle te cudeńko Orisowe :) 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że luma idzie bardziej w zieleń niż w kierunku vintage... Na wskazówkach niepokojąco różni się od indeksów, nie wspominając już o pip'ie na bezelu :/

 

IMG_3524.JPG?ixlib=rails-1.1.0&fit=crop&


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu rasowego nurasa ze stajni ORISa - który z poniższych byście wybrali i dlaczego ? 

  1. ORIS ProDiver Date
    Oris%20Watch%20Australia%20ProDiver%20Da
  2. ORIS AQUIS SMALL SECOND DATE - granatowa tarcza ( 743 7673 4135 RS ) oris-aquis-diver-date-blue-dial-black-ru
  3. ORIS Aquis small second DLC e_1138958.jpg
  4. ORIS Titan C 44mm
      divers_643-7637-74-54-rs.jpg
  5. ORIS Detpth Gauge
    Oris-Depth-Gauge-Theme.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najspójniej wygląda nr 3 i na niego mój głos, chociaż wszystkie fajne i przyznaję, że wybór niełatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Divery Orisa należą do najbardziej stylowych.  Z tego zestawu wybrałbym nr 2, choć każdy oprócz tego  z wskaźnikiem zanurzenia mi się podoba


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszy i ostatni wyglądają najbardziej nurkowo a najmniej biurkowo. Ale przymiarka wszystkich może zabrać i dodać punkty każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie co do powłoki DLC ? Jaka jest jej trwałość na zarysowania. Na co zwrócić uwagę.

 

Generalnie najbardziej kusi mnie 3'ka bo mechanizm w niej najciekawszy Selitta bliźniacza do ETA 2895. Gdyby nie całość w DLC bylbym przekonany na 100%. Coraz bardziej mi się podoba wizualnie 2'ka. Muszę to przegryźć :)

Edytowane przez elvis512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na 2kę. Po prostu klasyka.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym czarnego small second.Nawet mocno się nad nim zastanawiałem.Ale w związku z tym ,że mam czarnego Recona odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym czarnego small second.Nawet mocno się nad nim zastanawiałem.Ale w związku z tym ,że mam czarnego Recona odpuściłem.

 

A jak oceniasz tą powłokę (jej trwałość) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.