Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, DawidM86 napisał(-a):

Udalo sie 🙂 

 

Do kolekcji trafil Longines Heritage Tuxedo. 
 

Chcialem miec w kolekcji zegarek ktory bedzie czerpal z historii, a jednoczesnie bedzie unikatowy. Cos co bedzie wyroznialo go w mojej kolekcji. 

Zegarek nawiazuje do kolekcji ktora byla wydana w polowie lat 40. Zegarek nawiazuje do stylu Art-Deco, ale ma tez cos w sobie z zegarkow typu military. Jednak zdecydowanie jest to elegancki zegarek. 

 

Wewnatrz znajduje sie mechanizm automatyczny Calibre L893, który jest autorską wersja Longines ETA A31.501. Mechanizm ma wydluzona rezerwe chodu do 72 godzin, a wychwyt jest wyposazony w silikonowa sprezyne balansu. 5 lat gwarancji. 

 

Wszystko jest tip top. Wiec nie ma sensu sie wiecej rozpisywac. Milego dnia!

 

Cena nowego to 11300zl lub 2050 funtow. Mi udalo sie go kupic troche taniej, za sprawa jednej promocji w UK.

IMG_5042.jpeg

IMG_5045.jpeg

IMG_5047.jpeg

IMG_5049.jpeg

IMG_5053.jpeg

Gratuluję ale mam nadzieję, że ta promocja była bliżej 9k bo na Longinesa w Pl można dostać do 20% rabatu może nie ma wszystkie modele ale da się. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny jest. Tak samo jak Silver Arrow. Dla mnie longines wypuszcza coraz więcej fajnych zegarków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, kornel91 said:

Gratuluję ale mam nadzieję, że ta promocja była bliżej 9k bo na Longinesa w Pl można dostać do 20% rabatu może nie ma wszystkie modele ale da się. 

Dzieki!
 

Obecnie bardzo ciezko o rabaty. Szczegolnie ze ceny maja pojsc jeszcze raz do gory.

 

Rabaty sa glownie na Conquest i Spirit. Czyli jedne z ich najbardziej popularnych kolekcji. Ciezej o rabaty na linie Master i Heritage.

 

Jednak tak jak mowilem kupilem jedna z dwoch ostatnich sztuk w dobrej promocji. Wiec bylo blisko tej kwoty o ktorej mowiles. :)  

21 minutes ago, PICAD said:

Śliczny jest. Tak samo jak Silver Arrow. Dla mnie longines wypuszcza coraz więcej fajnych zegarków. 

Dzieki, tak zgadzam sie z Toba. Do tego opakowanie zegarka jest chyba najlepsze w tej kwocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Was a najbardziej do właścicieli Silver Arrow. Czy ten zegarek nadaje się tylko do stroi formalny i casualowego czy również spokojnie można założyć go do koszul mniej eleganckich czy też połówki.

Miałem kiedyś DS-1 białą i ona fajnie pasowała do wielu stroi i nie wiem jak będzie tutaj. Nagrzałem się na niego ostatnio i czuje że trudno mi będzie go zdjąć a idzie jak by nie było okres letni :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go nosić do czego Ci się tylko podoba. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz go nosić do czego Ci się tylko podoba. 

Jakubie Ty tak zawsze odpowiadasz wiem ze paskiem można wiele zmienić ale koperta jest cała polerowana i jako EDC w mojej opinii się nie nadaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Picy napisał(-a):


Jakubie Ty tak zawsze odpowiadasz emoji39.png wiem ze paskiem można wiele zmienić ale koperta jest cała polerowana i jako EDC w mojej opinii się nie nadaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ale pytasz o naszą opinię 😁

To normalny casualowy zegarek do wszystkiego. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niby rozumiem i z reguły szanuję konwencję. Ale jak bym na przykład miał fajną złotą calatravę, to nie miałbym problemu z noszeniem jej do t-shirta i szortów.
Sam decydujesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 W dniu 30.04.2023 o 09:35, eye_lip napisał(-a):

No ale pytasz o naszą opinię 😁

To normalny casualowy zegarek do wszystkiego. 

 

W dniu 30.04.2023 o 09:56, rafi napisał(-a):

Ja niby rozumiem i z reguły szanuję konwencję. Ale jak bym na przykład miał fajną złotą calatravę, to nie miałbym problemu z noszeniem jej do t-shirta i szortów.
Sam decydujesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W dniu 30.04.2023 o 10:24, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Też uważam, że to uniwersalny zegarek, a kilka różnych pasków może bardzo zmieniać jego odbiór.

 

Przekonaliście mnie :)

Trzeba będzie popełnić zakup. Realnie jaka kwotę się ktoś orientuje idzie zjechać? W KRUK jest całkiem znośna cena 7230 myślicie że idzie ją jeszcze zbić? 

Edytowane przez Picy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Picy napisał(-a):

Realnie jaka kwotę się ktoś orientuje idzie zjechać?

 

Zazwyczaj da się wynegocjować rabat tak do 20% od ceny z metki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Zazwyczaj da się wynegocjować rabat tak do 20% od ceny z metki.

 

20% od tej ceny to raczej się nie uda. Nigdzie w europie taniej nie ma niż u nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas (rzecz jasna ultra-precyzyjny!) na mojego VHP 😄 Zainteresowanych zapraszam na klubowy bazarek 😎

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Picy napisał(-a):

 

20% od tej ceny to raczej się nie uda. Nigdzie w europie taniej nie ma niż u nich. 

 

Dlatego napisałem, że "od ceny z metki". Czyli w tym wypadku od 11 300 zł.

Jeżeli gdzieś jest jakaś wyprzedaż i dają 30% zniżki od ceny z metki, to pewnie już za bardzo nie ma pola do negocjacji. Może do minimalnej.

 

obraz.thumb.png.f90e58f0fcc3ab1955e9ec86646474dc.png

 

Masz też jeszcze taniej używkę na forumowym bazarku:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/199926-longines-silver-arrow-2021/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Dlatego napisałem, że "od ceny z metki". Czyli w tym wypadku od 11 300 zł.

Jeżeli gdzieś jest jakaś wyprzedaż i dają 30% zniżki od ceny z metki, to pewnie już za bardzo nie ma pola do negocjacji. Może do minimalnej.

 

obraz.thumb.png.f90e58f0fcc3ab1955e9ec86646474dc.png

 

Masz też jeszcze taniej używkę na forumowym bazarku:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/199926-longines-silver-arrow-2021/

 

Myśle ze od 2021 roku już się sprzedała 🫢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Picy napisał(-a):

Myśle ze od 2021 roku już się sprzedała 🫢

 

Dawno temu 😉 Kolega @Hersh zapomniał zmienić temat na "KOSZ". Od tamtej pory leży na bazarku i kusi zbłąkane dusze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rads napisał(-a):

Nadszedł czas (rzecz jasna ultra-precyzyjny!) na mojego VHP 😄 Zainteresowanych zapraszam na klubowy bazarek 😎

Szkoda :(. Ale powiększenie kolekcji Haritage jest tego warte.

2 godziny temu, Picy napisał(-a):

 W KRUK jest całkiem znośna cena 7230 myślicie że idzie ją jeszcze zbić? 

Ostatnimi czasy ceny katalogowe znacząco wzrosły, więc ta cena na teraz jest atrakcyjna. 

2 godziny temu, rafi napisał(-a):

Tak a propos „co do czego pasuje”.

Na tym pasku do zieleni przyrody idealnie ;).


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
20% od tej ceny to raczej się nie uda. Nigdzie w europie taniej nie ma niż u nich. 

Trochę sam sobie odpowiedziałeś. Jak się wyprzedadzą stare stocki, to o takich cenach będzie można tylko wspominać z rozrzewnieniem.
Jak jesteś zdecydowany, to bierz. Jak coś w ogóle uda się urwać, to raczej symbolicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rads napisał(-a):

 

Dawno temu 😉 Kolega @Hersh zapomniał zmienić temat na "KOSZ". Od tamtej pory leży na bazarku i kusi zbłąkane dusze 😁

A nieorawda :) jest dostępny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Hersh napisał(-a):

A nieorawda :) jest dostępny 

 

Toż to jakiś zegar - widmo! 😁😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.