Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson01

Miłośnicy whisky ("wody życia") - łączmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

Bourbonik i konik 😁 zdrówko 

 

67617453-5F34-4993-9FB2-BECF78C6EB46.thumb.jpeg.28930c5dd7b5900d97bd587a133cf4bb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanioszka a przyzwoita. Odkopałem gdzieś tam w magazynie 😁

 

 

 

 

DSC_2266.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na drugą nóżkę 

 

 

DSC_2267.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whisk(e)y sour na bazie bulleit rye 😁

 

18491899-6376-4FE9-8CCA-6F1B2D35F570.thumb.jpeg.c8b2f51eda9a59d6a698a283b6f4b5da.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoita

 

 

DSC_2285.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D... nie urywa, ale z braku klasyków z Islay można. Tego malta z resztą ktoś z wielkich z wyspy dostarcza dla tej marki

 

 

 

 

DSC_2286.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka głosi ze caol ila ze względu na moce przerobowe. Tylko ze prawie każdy bastard jest łączony z Caol Ila z tego powodu 😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wczorajszy zakup w Auchan !!! Ardbeg Corryvreckan w promocji 303,- zł !!!!!!!!! A cena poprzednia 428,- zł !!!

IMG_3606.JPG

Jak tu się nie cieszyć !!!!😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pić i cieszyć 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ja wciąż szukam Uigeadail… zakochałem się w torfiakach 😁

A tymczasem prezent… i powiem że całkiem przyjemny, cytrusowy, alkohol nie wykrzywia, sam bym nie kupił, ale wypiję z przyjemnością.

 

A7867649-CE4C-4436-A4CD-31CBD87E2578.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, ani zla ani dobra. Na raz. 

 

 

DSC_2321.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziki indyk na dobranoc 😁

 

1C0D78C0-5B7A-4E74-8348-2FD4738ED890.thumb.jpeg.659662b7bc6bf3dcd5386bfe97ecf3ce.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, 101-ka😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię whisky z tej destylarni 😝🤣

 

2F77F111-CF3F-43A8-A90D-F6FC9710C104.thumb.jpeg.89a4211d94b86b361b57e35c51005d84.jpeg

 

Pod względem designu wyglądu butli  - poprzednia wersja była ciekawsza. Na etykiecie było więcej danych jak chociażby stopień wypalenia beczki. Jednak w każdym przypadku to porządny i klasyczny straight   kentucky 😁
 

B0BFDA54-C25E-4496-B270-D8E944B6A58F.thumb.jpeg.23ff07299c55ce61396024cba3a2fd66.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SPS napisał(-a):

Lubię whisky z tej destylarni 😝🤣

 

2F77F111-CF3F-43A8-A90D-F6FC9710C104.thumb.jpeg.89a4211d94b86b361b57e35c51005d84.jpeg

 

Pod względem designu wyglądu butli  - poprzednia wersja była ciekawsza. Na etykiecie było więcej danych jak chociażby stopień wypalenia beczki. Jednak w każdym przypadku to porządny i klasyczny straight   kentucky 😁
 

B0BFDA54-C25E-4496-B270-D8E944B6A58F.thumb.jpeg.23ff07299c55ce61396024cba3a2fd66.jpeg

 

Proszę, zacznij udostępniać ten pokój do zwiedzania i degustacji... bilet kupię i zegarki do pomacania przywiozę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi chętnie bym przymierzył Twojego klasycznego Explorera :D  fajnie by było zrobić taki wieczór jak kiedyś wspomniałem. Zegarki i whisky :D  Żadnej sprzedaży biletów. jak już byśmy się poznali na żywo, to tylko po koleżeńsku takie wieczorki z zegarkami,  jedzenie i picie. i Mój popieprzony sarkastyczny i ironiczny humor :D :D 

 

@Annihilator  to jest mój "man1s cave", i ściana płaczu. Whisky, zegarki, żetony do pokera i tego typu. :D  

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robie zamowienie rudej i Żona kręci nosem, to Jej pokazuję zdjecia tego pokoju i mam na chwilę spokój... 😄

Teraz, SPS napisał(-a):

@szuwi chętnie bym przymierzył Twojego klasycznego Explorera :D  fajnie by było zrobić taki wieczór jak kiedyś wspomniałem. Zegarki i whisky :D  Żadnej sprzedaży biletów. jak już byśmy się poznali na żywo, to tylko po koleżeńsku takie wieczorki z zegarkami,  jedzenie i picie. i Mój popieprzony sarkastyczny i ironiczny humor :D :D 

 

@Annihilator  to jest mój "men1s cave", i ściana płaczu. Whisky, zegarki, żetony do pokera i tego typu. :D  

Ex jest ok, ale polecam langustę. Zenka też przyniosę, starszą 300m, a nawet PanAfrikę! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Jak robie zamowienie rudej i Żona kręci nosem, to Jej pokazuję zdjecia tego pokoju i mam na chwilę spokój... 😄

Ex jest ok, ale polecam langustę. Zenka też przyniosę, starszą 300m, a nawet PanAfrikę! 😉


Niech nie kręci nosem, tylko się przyłączy do  degustacji 😁🥃 torfy się same nie polubią, a kobiet mało w tym rdzawym świecie 🥰

5 minut temu, SPS napisał(-a):

 

@Annihilator  to jest mój "man1s cave", i ściana płaczu. Whisky, zegarki, żetony do pokera i tego typu. :D  


 

Man’s cave mówisz… 😎 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AKPS napisał(-a):


Niech nie kręci nosem, tylko się przyłączy do  degustacji 😁🥃 torfy się same nie polubią, a kobiet mało w tym rdzawym świecie 🥰

 

Jak mam przyjemność z rudą, to wolałaby, żebym spał w innym pokoju - zapach i smak Jej zdecydowanie nie leży... 😞

Ale nic to, i tak nie planuję zmienić smaków ani Żony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Jak mam przyjemność z rudą, to wolałaby, żebym spał w innym pokoju - zapach i smak Jej zdecydowanie nie leży... 😞

Ale nic to, i tak nie planuję zmienić smaków ani Żony 🙂


😱 ojoj, aż tak? A to nie zmuszamy, absolutnie. 
Miętowki cynamonowe czasem pomagają 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez docent
      Witam serdecznie !
      W trakcie wycieczek po Szkocji często mijam zegary słoneczne w różnych ciekawych miejscach.
      Niestety nie zawsze mam przy sobie aparat ale obiecuję poprawę.
      W miniony weekend zawitałem w Aberdeen i natrafiłem na taki oto bardzo ciekawy zegar słoneczny
      znajdujący się na budynku jednej z najstarszych w okolicy ... Loży Masońskiej .
      W budynku loży znajduje się również kamienna posadzka w kształcie gwiazdy ze znakami zodiaku,
      której niestety nie miałem sposobności zobaczyć. (Może następnym razem)
      Fotka posadki pochodzi z w/w strony.
       

       
       

       
       

       
       

       
       
      POZDRAWIAM CIEPLUTKO !
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.