Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to "trochę" denerwujące, kiedy wchodzę na forum i widzę, że mam powiadomienie o 40 nowych postach, a kiedy je odczytam to okazuje się, że to rozmówka dwóch jegomościów w typie:

 

- taki na pasku

- gratki

- dzięki dzięki

- no świetny

- tak, fantastyczny

- z czarną tarczą też jest fajny

- no, albo z musztardową

- raz jeszcze gratuluję zakupu (zegar ogólnodostępny, żaden biały kruk, cały problem z zakupem polega na wyjęciu cebulionów z portfela) 

- dzięki dzięki

- a jeszcze ile on ma średnicy? (wiadomo jaka to marka i model, wystarczy klik w Google i masz pełną informację, że 42mm)

- no 42mm

- aha, dzięki

- no taki męski standard

- to zależy, miałem Pykpykcena 44 i leżał dobrze, ale z Bumbumzonem 40 czułem się nie bardzo

- no, to zależy

- no, dzięki

- a na bransie jak

- świetnie świetnie

- no to super, to gratki raz jeszcze

- dzięki dzięki 

 

I tak 4 strony...

Hehe, celne spostrzeżenie, od siebie dodam że po takiej rozmowie często dodawany jest nowy temat pod tytułem " Policzmy.....(i tu dowolny model zegarka)" :D

Czytanie takich tematów jest tak pasjonujące i zajmujące jak...głaskanie kota ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

ACTA2 uchwalone i to bez ceregieli nad np. p.13. Jak to wpłynie na forum?

Jak, dajmy przykład, ktoś wklei zdjęcie nie swojego nadgarstka ubranego w Rolex-a wersja "kajdany" by nieco podreperować sobie samoocenę to nie będziemy mieli tutaj już do czynienia jedynie z groteskowym aktem rozpaczy ale będzie to, zgodnie z wolą Wielkiego EU Brata kryminał :) .

Nastają ciężkie czasy zarówno dla moderacji jak i zwykłych userów.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem bazarek to takie nie wiadomo co - jest i cieszmy się, ale jednak ma regulamin. Czy można nieco przycisnąć do jego przestrzeganie? Są wyraźne zasady opisu zegarków - a jest tak, że widzę opis  współczesnego zegarka - stan bardzo dobry - i na zdjęciu nieźle zmasakrowana koperta. I wiele takich podobnych. BAzarek to dobrodziejstwo. Skoro korzystamy to starajmy się zgodnie z regulaminem, zasadami. Jest skala - to stosujemy. Nie ma właściwego opisu - KOSZ i niech pisze od nowa. 

Druga sprawa to tytuł wątku. W nim kilka zegarków - a w temacie w 10 pości okazuje się że aktualny tylko jeden. 

Warto wspomnieć o potrzebie choćby odrobiny wysiłku i wpisaniu wymiarów zegarka. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem bazarek to takie nie wiadomo co - jest i cieszmy się, ale jednak ma regulamin. Czy można nieco przycisnąć do jego przestrzeganie? Są wyraźne zasady opisu zegarków - a jest tak, że widzę opis  współczesnego zegarka - stan bardzo dobry - i na zdjęciu nieźle zmasakrowana koperta. I wiele takich podobnych. BAzarek to dobrodziejstwo. Skoro korzystamy to starajmy się zgodnie z regulaminem, zasadami. Jest skala - to stosujemy. Nie ma właściwego opisu - KOSZ i niech pisze od nowa. 

Druga sprawa to tytuł wątku. W nim kilka zegarków - a w temacie w 10 pości okazuje się że aktualny tylko jeden. 

Warto wspomnieć o potrzebie choćby odrobiny wysiłku i wpisaniu wymiarów zegarka. 

Zgadzam się z Tobą w 100%. Podstawowe dane o sprzedawanym zegarku + cena powinny być zawsze podane! A zdarza się, że ktoś wrzuca samo zdjęcie i nazwę zegarka z dopiskiem, szczegółowe dane + więcej zdjęć dla zainteresowanych <_<


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem bazarek to takie nie wiadomo co - jest i cieszmy się, ale jednak ma regulamin. Czy można nieco przycisnąć do jego przestrzeganie? Są wyraźne zasady opisu zegarków - a jest tak, że widzę opis  współczesnego zegarka - stan bardzo dobry - i na zdjęciu nieźle zmasakrowana koperta. I wiele takich podobnych. BAzarek to dobrodziejstwo. Skoro korzystamy to starajmy się zgodnie z regulaminem, zasadami. Jest skala - to stosujemy. Nie ma właściwego opisu - KOSZ i niech pisze od nowa. 

Druga sprawa to tytuł wątku. W nim kilka zegarków - a w temacie w 10 pości okazuje się że aktualny tylko jeden. 

Warto wspomnieć o potrzebie choćby odrobiny wysiłku i wpisaniu wymiarów zegarka. 

Raportuj takie tematy. Trzeba też wnieść coś od siebie, a z doświadczenia wiem, że z działu Sprzedam spływa bardzo mało raportów. O wiele więcej jest "donosicielstwa" bo ktoś ma inne zdanie etc. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wniosłem. Napisałem ten regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ale jak już widzisz jakieś ogłoszenie które nie spełnia regulaminu to można kliknąć "podpierdziel" czytaj zgłoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale mam awersję wrodzoną i drugą, historyczną do podpierdzielania ;). A ogłoszeń nieregulaminowych jest ... no własnie, co drugie. Często im droższy zegarek tym mniej info a z drugiego bieguna doskonały opis i zdjęcia oferty za 250 zł

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy na forum mamy wysyp miłośników fotografii zegarkowej co bardzo cieszy, bo nic tak nie oddaje piękna zegarka jak dobrze zrobione zdjęcie.

Jednak jak to w życiu bywa od nadmiaru następuje przesyt i przeginanie co u niektórych użytkowników może budzić już negatywne emocje np. tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dzi%C5%9B-na-r%C4%99ku/page-8802?do=findComment&comment=2534406

 

Po "lajkach" widać, że takich osób jest więcej, może więc warto zrobić osobny dział dla takich miłośników fotografii zegarkowej?

 

Można by tam wymieniać się poglądami odnośnie sprzętu foto, technik zdjęciowych, oświetlenia etc. 

Mogła by być to cenna lektura dla ludzi, którzy chcą się rozwijać w temacie i chcą pokazać swoje umiejętności tak by inni ocenili ich pracę.

 

Osobiście także podzielam zdanie, że oglądanie czegoś takiego (dla mnie jest to SPAM) często bardziej frustruje niż zachęca...

 

d5pj0sz-d892bb41-bf03-4db7-8aaf-37b1eea7

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy, ale judzicie w większej ilości tematów niż ja linkuję zabawę.

 

P.S Taki dział jest i tam się odbywają zabawy, linki są tylko informacją kiedy i gdzie.

A po lajkach widać że na forum jest mnóstwo anonimowych tchórzy.

 

A powyższy gif zamieściłem nie wiecej niż 10 razy w okresie miesiąca w różnych częściach forum panowie frustraci....

 

 

Ręce opadają ile w ludziach jadu i bezinteresownej złośliwości....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popieram zdanie przedmówcy (gniewko), przyjemnie się ogląda dobre zdjęcia, ale myślę że średnio ogarnięty szympans znajdzie odpowiednio zatytułowany wątek, czy to konkursowy, czy galeryjny... to co się ostatnio dzieje na forum odbieram jako spam.   

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Popieram zdanie przedmówcy, przyjemnie się ogląda dobre zdjęcia, ale myślę że średnio ogarnięty szympans znajdzie odpowiednio zatytułowany wątek, czy to konkursowy, czy galeryjny... to co się ostatnio dzieje na forum odbieram jako spam.   

A ja odbieram wasze posty jako  bezpodstawną retorykę która tylko zakłóca działanie forum,

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy, ale judzicie w większej ilości tematów niż ja linkuję zabawę.

 

P.S Taki dział jest i tam się odbywają zabawy, linki są tylko informacją kiedy i gdzie.

A po lajkach widać że na forum jest mnóstwo anonimowych tchórzy.

 

A powyższy gif zamieściłem nie wiecej niż 10 razy w okresie miesiąca w różnych częściach forum panowie frustraci....

 

 

Ręce opadają ile w ludziach jadu i bezinteresownej złośliwości....

 

Kolego, co to za język? "Judzicie", "anonimowi tchórze"? Propozycja "usuń konto jak się nie podoba"? Nie jesteś tu sam, nie masz wyłączności na nic. 

A ja odbieram wasze posty jako  bezpodstawną retorykę która tylko zakłóca działanie forum,

 

I do kompletu "frustrat".  :rolleyes: Wrzuć na luz, to że ktoś Cię skrytykuje nie stanowi o konieczności natychmiastowego go zmiażdżenia.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:D

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajkowałeś anonimowo i zabolało?, to trzeba było po męsku napisać...umiesz?

 

Umiem i właśnie to robię... w stosownym mejscu. Pierwsze słyszę żeby robienie burdelu i offtopiczne dyskusje stanowiły o męskości. ;D

Co to za sposób myślenia? "Lajkowałeś anonimowo".  :D A to można inaczej?  :lol:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o usunięcie konta, możecie wrócić do zajęć.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez sensu...no ale to Twój wybór.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie bez sensu...no ale to Twój wybór.

A ile można?, co nie zrobisz kilku osobnikom i tak będziesz przeszkadzać, szkoda zdrowia.

Pacjenci mają problem z przewinięciem posta który ich nie interesuję i podnoszą larum na forum, bo jak piszą "denerwuje ich".... są od tego specjaliści i leki, od nerwicy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co to za język? "Judzicie", "anonimowi tchórze"? Propozycja "usuń konto jak się nie podoba"? Nie jesteś tu sam, nie masz wyłączności na nic. 

 

I do kompletu "frustrat".  :rolleyes: Wrzuć na luz, to że ktoś Cię skrytykuje nie stanowi o konieczności natychmiastowego go zmiażdżenia.

 

My jesteśmy tzw. gorszy sort... 

Już taki jeden podzielił nasz kraj, więc naprawdę nie potrzebujemy tego samego na forum.

 

 

Poprosiłem o usunięcie konta, możecie wrócić do zajęć.

 

I po co to? Wnosisz bardzo wiele na forum, robisz dobrą robotę...

I rób to dalej no może bez Fight Club ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedynki na fotografie zegarkowe wniosły sporo świeżości na forum. I są ciekawą alternatywą dla tematów gdzie wkleja się "to co na ręce". Ale też muszę przyznać, że reklam konkursów pojawiło się zbyt wiele. Na co już nafukałem kilka dni temu w jednym temacie.

Ja jestem z tej generacji, której im więcej coś się poleca, tym bardziej się od tego odwracają ;)

I proszę nie zgłaszać konta do likwidacji. Wiem co nieco o wirtualnych samobójstwach ;) Są bez sensu.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile można?, co nie zrobisz kilku osobnikom i tak będziesz przeszkadzać, szkoda zdrowia.

Pacjenci mają problem z przewinięciem posta który ich nie interesuję i podnoszą larum na forum, bo jak piszą "denerwuje ich".... są od tego specjaliści i leki, od nerwicy.

 

I po co te dramaty? To musi być zero - jeden, czarne - białe? Powtarzam, inicjatywa mi się podoba, pojedynki i zdjęcia ciekawe, za dużo REKLAMY. Spamu w moi odczuciu.

Zrewanżuję się dobrą radą w odpowiedzi na Twoje zalecenie - wrzuć to sobie do podpisu.  :P    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Marek, przemyśl jeszcze tą decyzję, kiedy trochę emocje opadną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.