Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Recommended Posts

Czy da się skrócić nazwy wszelkiej maści Klubów Miłośników Zegarków XYZ? Z poziomu strony głównej widać tylko pierwszą literę marki, w stylu Klub Miłośników Zegarków O…, i trzeba się domyślać, czy chodzi o Omegę, Orisa, Oficynę Paneraja czy jeszcze coś innego. Człowiek chce sobie poczytać o Żażerach, a wchodzi na ŻąRiszar, nie mówiąc już o tych wszystkich, którzy przez pomyłkę natrafili na ceramikę od Rado. Te przydługawe nazwy nie są zbyt praktyczne, a do tego brzmią pretensjonalnie.

Zauważyłem, że forum masakruje jakość linkowanych zdjęć z serwerów zew. Tego nie było w starej wersji. W starej wersji masakracji ulegały tylko zdjęcia wrzucane na serwer forum. Zróbcie coś z tym bo gdzie jak gdzie ale na tym forum zdjęcia są najważniejsze.

spacer.png

spacer.png

Bo ja wiem? Masakruje?

Pozdrawiam

Piotr

Jest słaba. NA forum miłośników schematów pieców gazowych byłaby ok. Zdjęcia zegarków wymagają nieco więcej, bo sens zamieszczania kiedy każde wychodzi jak robione Nokią e51 jest niewielki. Kiedy czytałem o klubowym magazynie to padały ze strony decydentów tłumaczenia, że NAJWAŻNIEJSZA jest jakość ................... 

PS

Pomaga nieco hostowanie już zmniejszonego zdjęcia. 

Zapraszamy - kolejny, obszerny magazyn ZEGARKI I PASJA w 420 punktach w Polsce !!!

PDF - 13, najnowszy numer Magazynu Zegarki i Pasja https://zegarkiipasja.pl/artykul/19533-magazyn-zegarki-i-pasja-nr-13

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.