Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciał bym, aby na tym forum, można było przyznawać nie tylko plusy ale i minusy ( bez znaczenia czy będą publiczne czy nie), często bardzo mnie wku.....ją posty niektórych forumowiczów, którym się wydaje, że mówią w imieniu ogółu, choć w rzeczywistości jest inaczej. To że można tylko bić brawo jest trochę śmieszne, a trochę żałosne.

 

Niestety, te niby przyjazne łapki służą też do wyrażania negatywnych emocji. Kiedy np. napiszę "Enkil jezd gupi", to potencjalna mnogość łapek w tym poście będzie znaczyć, że słusznie mu dowaliłem i mam koterię wrogów rzeczonego.Po kiego...?

Ja jestem nadal za wprowadzeniem punktacji typu "pomógł", "okazał się pomocny". Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość ukazania ile ocen otrzymał użytkownik oraz ile sam takich wystawił.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forów istnieje takie rozwiązanie; po kliknięciu w łapkę rozwija się takie rządek i można sobie coś kliknąć, lub nie :)post-68064-0-40255600-1528549385_thumb.jpg

Niestety, te niby przyjazne łapki służą też do wyrażania negatywnych emocji. Kiedy np. napiszę "Enkil jezd gupi", to potencjalna mnogość łapek w tym poście będzie znaczyć, że słusznie mu dowaliłem i mam koterię wrogów rzeczonego.Po kiego...?

Ja jestem nadal za wprowadzeniem punktacji typu "pomógł", "okazał się pomocny". Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość ukazania ile ocen otrzymał użytkownik oraz ile sam takich wystawił.

oczywiście można napisać że ktoś jezd gupi i znajdą się tacy co to będą lubić :) ale o ile wygodniej jest kliknąć łapkę w dół, i sprawa załatwiona bez zbędnego bicia piany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego jest np. na tym forum. Przy czym "reputacja" jest widoczna przy użytkowniku. Po kliknięciu widać szczegóły. Pucharek jest za merytoryczne wypowiedzi ;)

post-6402-0-14905900-1528550031.jpg

post-6402-0-47528200-1528550108.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można włączyć, ale ustalenia były kiedyś takie że zostaje tylko pozytywna reputacja.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Kcem byc modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kcem byc modem.

Jak mawiał Moryc Welt z Ziemii obiecanej, chcieć to móc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz która moim zdaniem ewidentnie wymaga zmiany to system powiadomień. System powinien zliczać hity w jednym wątku i dawać o nich jedno powiadomienie, ewentualnie rozwinięte o informacje, że wypowiedział się X, Y i Z... obecny system nie ma za grosz sensu. Jak się w jednym temacie wypowie 15 osób, w innym 6, a jeszcze w innych po 2, to dostaję info że jest 40 nowych wiadomości, ale do tych dalszych  nie docieram.     


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kcem byc modem.

Nie wiadomo czy się nadajesz. Trzeba mieć predyspozycje :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Z forum od początku korzystam na telefonie, z aplikacji Tapatalk. Dziś wszedłem na kompie i okazuje się, że mam aż 3 punkty ostrzeżeń :o Jestem zszokowany, bo na telefonie nigdzie o tym nic nie było napisane. Czy da się jakoś zmienic, by na Tapatalk też były one widoczne? Wiem, że to zewnętrzna aplikacja, nie znam się na stronach internetowych. Oczywiście nie kwestionuje tych ostrzeżeń, bo w większości są słuszne, ale po prostu się zdziwiłem

Pozdrawiam

 

Tak samo dostałem 1 punkt ostrzeżenia za nieprzestrzeganie regulaminu działu sprzedaży. Dostałem go słusznie, bo trzeba zmienić temat na kosz, a ja napisałem w wątku po prostu kosz, mimo że chciałem zmienić temat, ale na telefonie, dokładnie na Tapatalk nie znalazlem takiej opcji.

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To używaj aplikacji, które to umożliwiają. To nie jest forum miłośników Tapatalka.

Każde ostrzeżenie moderatorskie wysyłane jest na podany przez użytkownika adres email oraz wyświetla się przy pierwszej próbie pisania na forum.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wysylane na mail. Jak dostałem swoje za dokładnie taka sama sytuację jak kolega to też dopiero na kompie zauważyłem. Żaden mail nie przyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wysylane na mail. Jak dostałem swoje za dokładnie taka sama sytuację jak kolega to też dopiero na kompie zauważyłem. Żaden mail nie przyszedł.

Co śmieszne na telefonie nie trzeba potwierdzać, że zapoznałem się z ostrzeżeniem, od razu mogę pisać

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam wysylane na mail. Jak dostałem swoje za dokładnie taka sama sytuację jak kolega to też dopiero na kompie zauważyłem. Żaden mail nie przyszedł.

 

Powiadamianie na konto mailowe o ostrzeżeniach jest nieusuwalną opcją ustawioną dla każdego użytkownika. Sprawdź, może serwer Twojej poczty albo program pocztowy uznają powiadomienia z KMZiZ za spam.

 

post-6402-0-39242900-1531586129.txt


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może minął już"jakiś czas" i można by było przywrócić schoutbox ?

Skoro nowy zarząd już się usadowił na swoich stołkach :D a pierwsze koty zostały wyrzucone za płoty, to może by jednak schoutbox powrócił?? Czasami toczyły się tam miłe rozmówki, a i czasami było zabawnie :)

Ed.

Naprzyklad gdy toczyłem z dziadkiem rozmowę przy użyciu kropek i kresek (mors) a Yoda wszystko kasował bo nie wiedział o co chodzi :D :D

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już otworzyć temat o telefonach? Przecież nic takiego między Jashem a Bartwerkiem się nie stało, żeby od razu zamykać wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to ktoś pisał, lecz przydatnym przyciskiem na górze nowo otwieranej karty/strony byłby taki, który przenosi do ostatniego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed otworzeniem tematu masz takie kropki które to właśnie robią. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy masz na myśli te czarne kropki z jasnymi strzałkami obok tematów w dziale? One rzeczywiście pokazują ostatnie posty, lecz już nie przedostatni i wcześniejsze, więc chcąc je przeczytać trzeba tam wejść i zjechać ręcznie na dół. Czy można dodać, stworzyć taki przycisk? Odwrotnie już jest łatwiej, ponieważ na dole strony jest przycisk "Przejdź na górę".

 

Inną sprawą jest dodawanie załączników do postów. Czy przycisków do ich zamieszczania nie można przesunąć wcześniej pod postem i przed "Więcej opcji"?

post-82877-0-64835700-1544698883_thumb.jpg

post-82877-0-69330300-1544699182_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jak klikniesz tutaj to masz ostatni nieprzeczytany post:

 

post-69581-0-56220400-1544699633_thumb.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski do załączników przed? Ile działam przy forach to pierwszy raz taką prośbę słyszę.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz tutaj to masz ostatni nieprzeczytany post:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

Dzięki :) ale to sytuacji nie rozwiązuje, gdy chcesz ponownie przeczytać ostatni, na dole, już przeczytany post.

 

Przyciski do załączników przed? Ile działam przy forach to pierwszy raz taką prośbę słyszę.

Byłoby łatwiej, mniej klikania.

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dzięki :) ale to sytuacji nie rozwiązuje, gdy chcesz ponownie przeczytać ostatni, na dole, już przeczytany post.

 

 

Zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi i jaki to ma sens :) Przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli przycisk na górze strony tematu, który sprawdza Cię na dół. Odwrotnie do tego, co jest na dole i jedzie na górę. Wydaje mi się, że byłby przydatny, ponieważ automatycznie zjeżdża się na sam dół w przypadku przeczytanych i nieprzeczytanych postów. Jak wspomniałeś wyżej jest opcja kliknięcia gwiazdki, ale tylko dla postów nieprzeczytanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wtyczek do przeglądarki która Ci to zrobi. :) Oczywiście przesunie na dół, a nie do nieczytanego. Zawsze coś. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.