Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Marek, przemyśl jeszcze tą decyzję, kiedy trochę emocje opadną...

Rafał, to pragmatyzm , nie emocje.

Gdzie mnie nie chcą, nie pcham się...

Wszelkie działania na forum robiłem zgodnie z literą regulaminu.

Pisałem na temat i w odpowiednich wątkach.

To ktoś inny łamał i łamie regulamin pisząc publicznie swoje uwagi, jest od tego administracja by zgłaszać spostrzeżenia, nie publicznie "piętnować" zachowania...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafał, to pragmatyzm , nie emocje.

Gdzie mnie nie chcą, nie pcham się...

Wszelkie działania na forum robiłem zgodnie z literą regulaminu.

Pisałem na temat i w odpowiednich wątkach.

 

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?

Niemal każdy z piszących chwali te konkursy. Chyba od dawna żadna inicjatywa nie spotkała się z takim pozytywnym, liczonym ilością zamieszczonych zdjęć i oddanych głosów, odzewem.

Ale kurde. Skoro nie potrafisz wziąć "na klatę" racjonalnej krytyki, toś d*pa nie Master.

Poza tym, mam zamiar wygrać w jednym z konkursów o czasie :(


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesz co?

Niemal każdy z piszących chwali te konkursy. Chyba od dawna żadna inicjatywa nie spotkała się z takim pozytywnym, liczonym ilością zamieszczonych zdjęć i oddanych głosów, odzewem.

Ale kurde. Skoro nie potrafisz wziąć "na klatę" racjonalnej krytyki, toś d*pa nie Master.

Poza tym, mam zamiar wygrać w jednym z konkursów o czasie :(

Bardzo mnie to cieszy, dziękuję.

 

A "na klatę" potrafię wziąć, tyko ktoś kto działa (zgodnie z zasadami i regulaminem) nie może być "pod presją kogoś , komu coś nie pasuje" i rozbija " nic nie znaczącymi "niuansami".

Racjonalna krytyka?, napiszę jak polonista którym nie jestem  ;) - nie ma prawa do krytyki ten co sam niewiele robi...

Gdzieś złamałem regulamin?, nie, to o co chodzi?, że się komuś nie podoba?

Mało mnie to interesuje.

 

 

I tak wygrasz ^_^  :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkursy są bardzo ok, ja skupie się na przegrywaniu w tych miesięcznych chociaż czasami też chętnie przegram w jakiejś bitwie :)

Marek - rozmawialiśmy więc temat uważam za zakończony.

 

Informacyjnie - linków do konkursów będzie mniej, było ich troszkę za dużo. Natomiast proszę aby widząc link do jakiejkolwiek incicjatywy prowadzonej na forum nie traktować tego jako klasyczny spam. To są jednak posty informujące, że coś się na forum dzieje. Jeśli to nas nie interesuje to jednym ruchem palca można przejść do kolejnego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie te pojedynki to jedyne co się tu dzieje. Tyle było dyskusji o ożywianiu forum, chyba z rok temu, a tylko Markowi coś się chciało. 

Co ciekawe zamieszczane linki do artykułu o nowej polskiej marce zegarkowej na polskim branżowym portalu ktoś z klubu MIŁOŚNIKÓW zegarów i zegarków namiętnie kasuje............. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cyt: W sumie te pojedynki to jedyne co się tu dzieje. Tyle było dyskusji o ożywianiu forum, chyba z rok temu, a tylko Markowi coś się chciało. 

 

A, to ciekawe co napisałeś. Czyżby rzeczywiście aż taki marazm i ogólna niemoc panowała na forum ? Może skoro tak jest Twoim zdaniem, to ... np. weź przykład z Marka i pokaż co Ty potrafisz :) Nie narzekaj, nie opowiadaj jak jest źle, tylko zrób coś !

 

 

 

 

Cyt: Co ciekawe zamieszczane linki do artykułu o nowej polskiej marce zegarkowej na polskim branżowym portalu ktoś z klubu MIŁOŚNIKÓW zegarów i zegarków namiętnie kasuje............. 

 

O nowej polskiej marce "Chopin" , a raczej o limitowanej serii zegarków "Chopin"  wykonanej przez firmę "Błonie" na forum było głośno. Portal Ch24 zamieścił obszerny materiał Lukasza Doskocza o tym zegarku i jego pierwszej prezentacji. Dużo zdjęć i ciekawy opis. Powielanie tego było bez sensu. 

Odnoszę wrażenie, że Tobie bardziej chodziło o promowanie portalu ZiP poprzez linkowanie do jego stron niż o sam zegarek.  Zresztą nie pierwszy raz próbujesz tak robić. Tak się składa, że Klub współpracuje z portalami branżowymi, tyle tylko, że nie ze wszystkimi. 

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiające jest Eugeniuszu o co Tobie chodzi? 

 

A co do mojego chcenia - cóż, widzę, że masz oceny wybiórcze mocno jednak przypomnę, że  swego czasu niemal w każdym swoim artykule wspominałem, odnosiłem się -do klubu, innymi słowy sądzę, że promowałem ten klub. Szkoda, że widzisz co chcesz. 

 

Co do mojego wkładu, cóż pare recenzji jest, kilka nawet żyjących tematów też. 

Wiem, wiem - nie zauważyłeś - a "zrób coś" to Twoja stała wypowiedź. Może słabo zachęcasz. :) (zniechęcasz)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas pojawiają się oferty sprzedaży na bazarku, gdzie oprócz zdjęcia, ceny i nazwy producenta, nie ma żadnych podstawowych informacji typu, wielkość, numer referencyjny, stan, posiadane dokumenty itp. Czy nie można wypunktować w bazarkowym regulaminie, jakie parametry powinny się w ogłoszeniu sprzedaży pojawić a w przypadku "pustych ofert" dla przykładu wrzucać je do czarnej dziury?

Edit: usunąłem link. Nie chcę nikogo piętnować. To był tylko przykład.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Regulamin jest tylko większość go nie przestrzega.

Gdyby patrzeć na regulamin to bym musiał 3/4 ogłoszeń usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by opracować i "wymusić " zamieszczanie w każdym ogłoszeniu tabelki w której by były wpisywane wszystkie informacje na temat zegarka, plus oczywiście zdjęcia:

 

_Marka

_Stan

_Wielkość

_Historia serwisowa

_Dowód zakupu

_Wiek

Itd....

 

Mogę przygotować......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by opracować i "wymusić " zamieszczanie w każdym ogłoszeniu tabelki w której by były wpisywane wszystkie informacje na temat zegarka, plus oczywiście zdjęcia:

 

_Marka

_Stan

_Wielkość

_Historia serwisowa

_Dowód zakupu

_Wiek

Itd....

 

Mogę przygotować......

Jestem za :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na innych forach nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z usunięciem oferty bez informowania. Po kilku złych ofertach blokada użytkownika.

Jest regulamin jak ma wyglądać oferta i tak większość tego nie przestrzega.

Niech każdy opisze sobie zegarek własnymi słowami, ważne żeby umieści tam odpowiednie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem za :)

To daj łapkę  :) 

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy opisze sobie zegarek własnymi słowami, ważne żeby umieści tam odpowiednie informacje.

No właśnie da się zauważyć że te "opisy własnymi słowami" nie bardzo się udają ;)

Tabela by wymusiła niejako pełen opis, brak opisu, kosz


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Regulamin to ma wymusić nie tabela.

W ofercie maja być zawarte pewne informacje i koniec, albo ktoś przestrzega regulaminu albo nie.

Ale nie ja tu podejmuję decyzje, wyrażam tylko swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bazarek w ogóle musi zostać może nie tyle przebudowany, ale zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb przede wszystkim  klubowiczów i tych co chcą legalnie trochę pohandlować. Priorytetem są klubowicze i Klub.

Na dzień dzisiejszy na bazarku panuje delikatnie mówiąc chaos. Brak jest  rąk do pracy.   Wy to widzicie i ja to widzę. Nie da się wszystkiego zrobić od razu, od ręki. Ale, małymi kroczkami ....  :)

 

Okay ! _ Kwiatek_ bierze pod swoje skrzydła regulamin bazarku  :)

 

 

PS

Myślałem nad jakąś formą płatnego dostępu do bazarku. Może jakaś drobna kwota np. 10 zł za miesięczną obecność i wystawienie do 2 sztuk zegarków, pasków czy czegokolwiek zegarkowego ? Nie ma wpłaty, post jest usuwany ! To tylko luźne przemyślenia, ale proszę weź to mocno pod uwagę.

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą wytyczne to będą przez modów stosowane. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

PS

Myślałem nad jakąś formą płatnego dostępu do bazarku. Może jakaś drobna kwota np. 10 zł za miesięczną obecność i wystawienie do 2 sztuk zegarków, pasków czy czegokolwiek zegarkowego ? Nie ma wpłaty, post jest usuwany ! To tylko luźne przemyślenia, ale proszę weź to mocno pod uwagę.

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stała opłata miesięczna/roczna za wystawianie ofert w bazarku wg regulaminu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :)

.Jeżeli sprzedajemy zegarek używany i to już zegarek jest z którejś ręki to z historią serwisową może być ciężko.Myślę o vintage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Jeżeli sprzedajemy zegarek używany i to już zegarek jest z którejś ręki to z historią serwisową może być ciężko.Myślę o vintage.

Przy vintage można np. podać: historia serwisowa nieznana, rok produkcji: szacowany na 1940, itd.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

  

Stała opłata miesięczna/roczna za wystawianie ofert w bazarku wg regulaminu.

Pomysł dobry.

Ale moim zdaniem by móc to przeprowadzić trzeba by zablokować bazarek (wystawianie ofert).

Po wpłynięciu opłaty administrator znosi blokadę dla użytkownika na opłacony okres.

W innym przypadku zapanuje bałagan.

 

Inną, myślę ważniejszą sprawą jest "wyjątkowość, elitarność" bazarku.

W swoim założeniu ma to być platforma wymiany pomiędzy pasjonatami.

Szczycimy się tym że oferowane przedmioty są oryginalne, a oferty rzetelne (wiem z doswiadczenia że by tak było mnóstwo ludzi poświęca mnóstwo energii, mam na myśli zespół administracyjny).

Jednak ostatnimi czasy pojawia się mnóstwo ofert od "anonimowych użytkowników" a za nimi pojawiają się tematy o braku rzetelności..

Reasumując, bazarek jest zbyt łatwo dostępny, i w mojej opinii powinno to ulec jakimś delikatnym zmianom.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.